Forum » Myślenice

EURONET Bankomat przy DEKADZIE - WCIĄGA KARTY

  • 19 gru 2017

    Ostrzegam przed korzystaniem z wypłat w bankomacie EURONETU przy Galerii DEKADA. Bankomat wciągnął mi już dwie karty bankomatowe i nie wydał pieniędzy.
    Teraz muszę starać się o reklamację tych nie wydanych pieniędzy i ponosić koszty wyrobienia karty.

    Na bankomacie nie ma napisu, że "bankomat uszkodzony" lub "awaria bankomatu". Dlatego ODRADZAM, oszczędźcie sobie kłopotów.

    31 1 Cytuj
  • Andrzej 19 gru 2017

    Trzeba zacząć korzystać z udogodnień typu blik...

    2 12 Cytuj
  • ania 19 gru 2017
    Endrju napisał/a:

    Trzeba zacząć korzystać z udogodnień typu blik...

    Przykro mi Endrju ale korzystanie z Blika jest niebezpieczne w tych czasach, szczególnie jeżeli ktoś korzysta z publicznego WiFi

    12 1 Cytuj
  • 20 gru 2017

    up

    10 Cytuj
  • 27 gru 2017

    up

    6 Cytuj
  • Niebieskooka 4 sty 2018

    Anula - zalecam odłączenie wszystkich urządzeń od internetu.
    1. Kto dzisiaj korzysta z publicznego wi-fi? Przy cenie pakietu grosze za 1GB?
    Poza tym na publicznym Wi-Fi można użyć VPN
    2. Idąc Twoim tokiem rozumowania to operator sieci komórkowej, albo dostawca internetu może Cię podsłuchać?
    3. Nie słyszałam jeszcze o ataku na Blika i inne płatności online. Sama wiem jak to wygląda od środka
    i dużo łatwiej jest użyć socjotechniki, lub założyć skimmery na bankomat niż łamać te zabezpieczenia. Blik i płatności zbliżeniowe to podniesienie standardu bezpieczeństwa (kosztem szybszego wydawania pieniędzy)
    4. Co za ofermy zminusowały Endrju? Ostatnio widziałam babcię która miała ochronne etui na kartę płatniczą, bo mogą kraść zbliżeniowo, aż mi się jej żal zrobiło że taka głupiutka. Zbliżeniowo nie da się ukraść pieniędzy.

    2 10 Cytuj
  • Andrzej 5 sty 2018
    anula napisał/a:

    Przykro mi Endrju ale korzystanie z Blika jest niebezpieczne w tych czasach, szczególnie jeżeli ktoś korzysta z publicznego WiFi

    Jakie publiczne WiFi? Teraz w komórce każdy ma transmisję danych w pakiecie lub za grosze, blik nie zje aż tak dużo transferu.

    2 4 Cytuj
  • 19 paź 2018

    Ponawiam ostrzeżenie - karta została wciągnieta ponownie dwa tygodnie temu! Została mi narzucona opłata za okres rozliczeniowy za korzystanie z karty PKO, podczas gdy kartę straciłam nie ze swojej winy tylko z winy bakomatu euronetu który jest wadliwy.

    RADZĘ NIE KORZYSTAĆ Z TEGO BANKOMATU!

    4 1 Cytuj
  • 23 paź 2018

    Czy ten bankomat nadal wciąga karty? Mojej siostrze wciągnał 2 miesiące temu więc nie wiem co robić, a mam blisko bo tam praktycznie mieszkam :D

    Cytuj
  • Andrzej 24 paź 2018

    Używaj blika. Zobacz też, czy nie ma ten bankomat opcji zbliżeniowej, niektóre Euronety to mają.

    inna napisał/a:

    Ponawiam ostrzeżenie - karta została wciągnieta ponownie dwa tygodnie temu! Została mi narzucona opłata za okres rozliczeniowy za korzystanie z karty PKO, podczas gdy kartę straciłam nie ze swojej winy tylko z winy bakomatu euronetu który jest wadliwy.

    RADZĘ NIE KORZYSTAĆ Z TEGO BANKOMATU!

    Zmień bank na taki, co ma darmowe konto i kartę.

    Cytuj
  • 26 paź 2018

    Bankomat nadal wciąga karty - nie polecam.

    Cytuj

Odpowiedz