Forum » Myślenice

Pab myslenice konski rynek

  • 8 sty 2018

    Witam mam takie pytanie a mianowicie zastanawiam sie czemu jest zamkniete dawne pepe na konskim rynku od dluzszego czesu nic sie tam niedzieje zamkniete co sie stym stalo? Moze ktos wie bo bylo by tam dobre miejsce na otwarcie jakiegos pabu fajnego z dobra muzyka .

    4 5 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Nieukrywam ze poszukuje jakiego malego fajnego miejsca na taki pab.

    2 7 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Sporo jest pubów w mieście, ale jak będzie jeden pab to nie zaszkodzi

    20 1 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Sporo ale moze by tak cos czego jeszcze niema a zeby bylo warto tam wpasc moze macie jakies pomysly co by was jako klientow nowego pabu przyciagnelo?

    4 2 Cytuj
  • 8 sty 2018

    Piwo za 5 zł

    14 1 Cytuj
  • 9 sty 2018

    Mysle ze piwo za 5 da sie zalatwic???? a moze cos jeszcze ?

    2 3 Cytuj
  • mirek@ 9 sty 2018
    BELMONDO napisał/a:

    Mysle ze piwo za 5 da sie zalatwic???? a moze cos jeszcze ?

    i jeszcze dufinki po 3 zlote ;)

    9 1 Cytuj
  • 9 sty 2018

    Reaktywuj Przystań a złoto spragnionych owego przybytku spłynie do Ciebie strumieniem szerokim

    16 2 Cytuj
  • 9 sty 2018

    może pub, gdzie w piątek, sobotę, można by było wypić dobrego drinka, potańczyć, ale nie żeby tam przychodziły 16-17 latki, które chcą wypić piwo, pajacować i cwaniakować tylko "starsze" towarzystwo typu yyyy.... 24+

    31 1 Cytuj
  • 9 sty 2018

    może organizowanie w takim pubie imprez tematycznych... typu: walentynki, mikołajki, "zabawa" karnawałowa...

    8 4 Cytuj
  • 9 sty 2018
    kinia20941 napisał/a:

    może organizowanie w takim pubie imprez tematycznych... typu: walentynki, mikołajki, "zabawa" karnawałowa...

    No to co napisalas jest ciekawe i rozważane przeze mnie szukam jakiegos miejsca i mam nadzieje ze ruszymy z jakims ciekawym pomysłem na spedzenie wolnego czasu w fajnej atmosferze czekam caly czas na wasze propozycje co wy jako mysleniczanie i nie tylko chcielibyście miec w takim pabie

    9 1 Cytuj
  • Pablo 9 sty 2018
    BELMONDO napisał/a:

    No to co napisalas jest ciekawe i rozważane przeze mnie szukam jakiegos miejsca i mam nadzieje ze ruszymy z jakims ciekawym pomysłem na spedzenie wolnego czasu w fajnej atmosferze czekam caly czas na wasze propozycje co wy jako mysleniczanie i nie tylko chcielibyście miec w takim pabie

    Klubową muzykę, a nie jazgot...
    Wkurzające są miejsca gdzie nie da się normalnie porozmawiać, bo jest zbyt głośno i do tego jeszcze kolejne decybele (przekazywanie zbyt głośnej muzyki) robią sami goście...

    11 1 Cytuj
  • 10 sty 2018

    I tak też mysle zeby to nie byla dyskoteka z halasem zadymami itp tylko wlasnie muza klubowa z tonowana oczywiscie maly parkiecik dla chcących potańczyć musi byc myslalem też o takim karaoke moze co drugi weekend co wy nato?

    8 3 Cytuj
  • Pablo 10 sty 2018
    BELMONDO napisał/a:

    I tak też mysle zeby to nie byla dyskoteka z halasem zadymami itp tylko wlasnie muza klubowa z tonowana oczywiscie maly parkiecik dla chcących potańczyć musi byc myslalem też o takim karaoke moze co drugi weekend co wy nato?

    Wszystkiego warto poprolóbować. A jeśli nie zaczniesz wyrzucać gości przed 23:00 (jak miał to w zwyczaju czynić przed 22:00 lokal zwany paco), to myślę, że będą chętniej wracać.
    Niestety pewnie trudno będzie opanować tych co zechcą wejść do pub-u po godz. 23:00, zwłaszcza tych pod wpływem...

    8 1 Cytuj
  • 11 sty 2018

    Masz racje. Szybki plan i dzialam a reszte to sie zobaczy wyjdzie w praniu.

    1 4 Cytuj
  • Pablo 16 sty 2018

    A jakiś przewidywany termin otwarcia? Chciałbym się mentalnie do tego przygotować... ;-)

    3 Cytuj
  • 20 sty 2018

    Myślę że fajne było by miejsce które by zachecało do spędzania czasu w bliskim towarzystwie, przypomina mi się knajpa w zakopanem apendix chyba sie nazywała, gdzie imprezy były tematyczne raz na weekend a w tygodniu grała klimatyczna i stonowana muzyka w tym klasyki typu beattles. Wystroj był wzorowany na vintage a piwo w wysokich kuflach, miły klimat i ewentualnie raz na jakis czas karaoke... Mozna wprowadzić przekąski proste jak krążki cebulowe albo nachosy, a latem przed knajpą dać pare stolików, lampiony albo lampki i odrazu klimat lepszy... Koniecznie czlowiek typu karko-mirko czyli pan od porządku i kultury u gości :) fajnie jakby w ciagu dnia grał raz jazz a raz british pop dla kontastu, konieczna selekcja by nie wpuszczać meneli i reszta na spontanie

    10 1 Cytuj
  • Pablo 22 sty 2018

    Selekcja? Co to ma być? Obóz koncentracyjny czy pub dla gości? Każdy wie co jest wewnątrz, a jak nie wie to się dowie jak wejdzie. Selekcja + "widzi mi się" jakiegoś pseudo managera to mi Hameryką zalatuje... Tu jest Polska i polskie zwyczaje. Nie ma zgody na selekcję. To się źle kojarzy...

    4 Cytuj
  • 22 sty 2018
    Pablo napisał/a:

    Selekcja? Co to ma być? Obóz koncentracyjny czy pub dla gości? Każdy wie co jest wewnątrz, a jak nie wie to się dowie jak wejdzie. Selekcja + "widzi mi się" jakiegoś pseudo managera to mi Hameryką zalatuje... Tu jest Polska i polskie zwyczaje. Nie ma zgody na selekcję. To się źle kojarzy...

    Chodzi mi o nie wpuszczanie meneli jak tych pod dekadą bo wtedy nikt wiecej nie przyjdzie

    3 Cytuj

Odpowiedz