Forum » Myślenice

Czy ktoś w Myślenicach nie szczepi swoich dzieci?

  • 22 sty 2018

    Dzień dobry,
    Jestem matką szukającą osob nie szczepiących swoich dzieci. Trafiłam na dość podłą przychodnie, natomiast potrzebuje lekarza który nie musi się że mną zgadzać ale będzie akceptowal i szanował zdanie rodziców, a jakby był gotowy na rozmowę to już w ogóle będę szczęśliwa. Obecnie chodzę do Pani doktor, noszę ksiazki ( mówi że same głupoty, nie będzie czytać) teraz zawiodłam ostatnie wyniki badań naukowców z Włoch dot. szczepionek, przekroczone dawki toksyn, różne wirusy w szczepionkach ale myślę że będzie podobna reakcja i pilnie poszukuje kogoś kto będzie nas szanował. Czy ktoś może zna takich lekarzy w Myślenicach? Chcę zmienić przychodnie.

    3 61 Cytuj
  • 22 sty 2018

    Na co Ci przychodnia skoro wiesz lepiej od lekarzy?

    60 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 22 sty 2018

    To zmień przychodnię. A przede wszystkim uważaj aby nie przegiąć w drugą stronę.

    18 2 Cytuj
  • 23 sty 2018

    Moje pytanie brzmi: czy ty próbujesz przekonać lekarza, człowieka po kursie z immunologii na studiach, będącego na bieżąco z wynikami badań, z doświadczeniem i przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, że szczepionki są be? Bo jeśli tak, to raczej ciężko będzie takowego znaleźć, gdyż zapewne przysięgał, że będzie chronić zdrowia i życia Twojego dziecka i innych ludzi

    52 2 Cytuj
  • 23 sty 2018

    kolejna madka która naraża zdrowie swojego dziecka bo ona wie lepiej, albo jej koleżanki :/ polecam film na youtube https://www.youtube.com/watch?v=aNG-e70crLk może przekona Cię to że robisz krzywdę własnemu dziecku

    37 1 Cytuj
  • 23 sty 2018

    Mam takie pytanko, czy Pani w dzieciństwie została zaszczepiona? Zachorowała Pani na autyzm? Albo na inne choroby, które to podobno szczepionki wywołują? Ile ludzi z Pani otoczenia, którzy zostali zaszczepieni zachorowało na choroby, które "szczepionki wywołują?"

    37 2 Cytuj
  • 23 sty 2018

    Najbardziej przerażające jest to, że ludzie opierają się na pojedynczych newsach wziętych z internetu, i na tej podstawie podejmują decyzje o nie zaszczepieniu dziecka, czym narażają go na niebezpieczeństwo

    Czy jeśli podeśle Pani badanie naukowe, w którym "naukowcy" informują ze uprawianie sportu, prowadzi do wielu kontuzji, złamań, oraz wielu innych dolegliwości zabroni Pani swojemu dziecku uprawiania sportu? Czy może będzie Pani próbowała przekonać lekarza, że sport to zło, przecież ma Pani na to dowodu.
    Proszę przemyśleć swoje zachowanie.

    43 2 Cytuj
  • 19 sie 2018

    A jak przyjdzie jakieś nieszczęście i dziecko będzie musiało mieć operacje i nie zrobią jej bo dziecko nie będzie mieć szczepień do kogo Pani będzie mieć pretensje?

    20 Cytuj

Odpowiedz