Forum » Myślenice

ORANGE

  • 26 sty 2018

    Czy korzysta ktos z pakietu ORANGE LOVE i ma tez podobnie
    Od jakichs dwoch miesiecy mam z siecia problem
    wielokrotnie w ciagy dnia a juz wieczorami notorycznie jest brak sygnalu
    zostaje przerwana lacznosc interntu,TV,stacjonarnego tel.
    Kontakt z siecia jest przez to utrudniony wiec trzeba dzwonic przez tel.komorkowy i placic suto za rozmowy
    technicy sprawdzaj a problem nierozwiazany
    umowwy tez nie chca rozwiazac
    Mozecie polecic jakis inny niezawodny internet

    3 1 Cytuj
  • 26 sty 2018

    Orange w okolicy Mce Dobczyce Sieprawia ma problemy z dostarczaniem Internetu mobilnego i też zasięg w samych telefonach komórkowych jest bardzo słaby z winy przeciążenia nadajników. Ja miałem to samo i skladalem reklamacje i zwracają mi po 17 zł do rachunku za 60 .

    Chyba że piszesz o Internecie przez kabel to nie wiem.

    4 Cytuj
  • 26 sty 2018

    tak -przez kabel,normalnie przez gniazdo telefoniczne i ruter.

    1 Cytuj
  • 26 sty 2018

    ja tez przez kabel i te same problemy, sprawdzałam prędkość neta 0.12 potem, 0,00 a potem 0.22 katastrofa z domowego ni idzie się dodzwonić, telewizja nie działa, net też

    1 Cytuj
  • 26 sty 2018

    Dzwonilam dzis wieczorem z 10 razy bo się nie mogłam dodzwonić sprawdzali wszydtko jest kazali wymienić wszystkie urządzenia tj dekoder i ruter

    1 Cytuj
  • 27 sty 2018

    Ja miałem podpisaną umowę do 20 Mega, mało kiedy było 10 a neta miałem po kablu ... proponuję konkurencję wszystkie telefony (włącznie ze stacjonarnym) mamy teraz w play a internet od lokalnej firmy która po taniości zrobiła światłowód. Orange to dno / relikt poprzedniej epoki w końcu przejęli TP....

    8 1 Cytuj
  • 27 sty 2018

    wymieniłam, ruter i dekoder zobaczymy jak będzie działał wieczór, na razie bez zarzutów

    1 1 Cytuj
  • Pablo 27 sty 2018

    Dzwonić na infolinię i domagać się wpisania do rejestru oczekujących na kabel optyczny (FTTH). Podaję się tylko imię, nazwisko i nr. telefonu. Lokalizację też zapiszą. A in więcej zgłoszeń z danego regionu tym większa szansa na modernizację sieci.
    Bzdury wypisuje Seba wyżej, że to relikt poprzedniej epoki. Widocznie nie widział i nie wie jak działa sieć Oranżady na kablach optycznych i co się zmieniło (na lepsze) w tej firmie od jakiś 5 lat...
    Generalnie ja bym brał ale jak to będzie kabel optyczny. :-)

    2 2 Cytuj
  • 27 sty 2018

    Ja wymieniłam i wieczor dalej działa ????

    1 Cytuj
  • 28 sty 2018
    Pablo napisał/a:

    Bzdury wypisuje Seba wyżej, że to relikt poprzedniej epoki. Widocznie nie widział i nie wie jak działa sieć Oranżady na kablach optycznych i co się zmieniło (na lepsze) w tej firmie od jakiś 5 lat...
    Generalnie ja bym brał ale jak to będzie kabel optyczny. :-)

    Wyobraź sobie że wiem jak działa światłowód i że Orange ma dobrą ofertę cenową jednak u nas wszystko idzie na zwykłym drucie i w najbliższym czasie się to nie zmieni. Utrzymuje swoje zdanie że to relikt

    3 Cytuj

Odpowiedz