Forum » Myślenice

Europark - dekada -> UWAŻAJCIE!

  • 20 cze 2019

    Nie żyjemy w latach 80' XX wieku, a parkomat nie jest tworem z kosmosu. Jak jest parking to należy się "go" spodziewać . Tym bardziej, że w Myślenicach są strefy płatnego parkowania na ulicach.
    Pod GM, masz 1.5h za darmo więc nie wiem, co ci chodzi.
    Za to policja, zrobiła by porządek z źle, zaparkowanymi samochodami na Słonecznej.
    Bo to co tam się wyprawia, woła o pomstę do nieba.

    10 6 Cytuj
  • 20 cze 2019
    Iron Maiden napisał/a:

    Pod GM, masz 1.5h za darmo więc nie wiem, co ci chodzi.

    Jako klient przyjeżdżałem do galerii wydawać pieniądze. Ten pobór jest od niedawna i miałem prawo nie zauważyć tego. Gdyby Galeria i cały ten Europark nie były złodziejskimi firmami to na drzwiach od galerii powiesili by informację że dla dobra klientów wprowadzają opłatę parkingową by polepszyć ilość miejsc. Również klientom którzy dosłownie na chwilę zagapili po prostu poinformować o nowych zasadach. Tak jak w każdym innym cywilizowanym komercyjnym miejscu.

    No ale jak się taką cwaniacką firmą jak Galeria Myślenicka i Europark no to oczywiście robi się model biznesu polegający na strzyżeniu z kasy klientów którzy zapomnieli biletu parkingowego.

    Tak. Jestem niezadowolony. Uważam że to nie fair i każdego będę namawiał by dali sobie spokój z kupowaniem tam.

    15 6 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 20 cze 2019

    Jak od niedawna, jak od stycznia 2018 roku bodajże, czyli półtora roku.

    4 5 Cytuj
  • 20 cze 2019
    Marioosz napisał/a:

    Jak od niedawna, jak od stycznia 2018 roku bodajże, czyli półtora roku.

    Dokładnie od kilku dni w Galerii Myslenickiej (to nie Dekada).
    http://galeriamyslenicka.pl/index.php/aktual

    7 Cytuj
  • 20 cze 2019

    [cytat=m_markos] Jak by to był twój parking to byś inaczej mówił. Też byś chciał zarabiać na nim. Bo pod tesko zrobili płatny parking i wszyscy teraz tam zostawili auto i szli na zakupy na miasto albo jechali busem do krk. A jak jedziesz autem to nie patrzysz na znaki tylko jedziesz tak jak tobie pasuje.

    2 9 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 20 cze 2019

    To nie wiedziałem o opłatach w Galerii Myślenickiej. Bo w Dekadzie to jak pisałem, już to funkcjonuje dłuższy czas. Po prostu moja pomyłka.

    4 Cytuj
  • 28 maj 2021

    Na jakiej podstawie prywatna firma pobiera dane jak jest rodo a nie jest właścicielem terenu !

    10 2 Cytuj
  • 13 wrz 2021

    NIGDY WIECEJ TAM NIE KUPUJE, TRACĄ KLIENTÓW
    TU WYSTARCZYŁOBY UPOMNIENIE!!!

    APEL DO CHCIWYCH WŁAŚCICIELI PARKINGU UKĄPCIE I UBIERZCIE W KAMIZELKE ODBLASKOWĄ TEGO CHŁOPAKA "PARKINGOWEGO" BO JESZCZE GO KTOŚ PRZEJEDZIE.

    nie stać was? prosze o adres, wyśle mydło i kamizelkę

    Wpadłem dzis do pleya dosłownie na 10 minut, wracam do auta a tu jakiś... bez kamizelki,( dobrze że w ryj nie dostał) zero oznak że to parkingowy robi zdjecia i ciśnie mi kartke za wycieraczke, "bo nie masz pan bileciku!"

    Jezdziłem wczesniej nigdy parking nie był płatny.
    Faktycznie tablica jest, niedopatrzyłem, bo jest to mało czytelny napis, i raczej sie rozgladam zeby znalezc wolne miejscE i inikt mi ani ja nikomu nie wjechać, a nie doczytywać co pod napisem "PIERWSZA GODZINA BEZPŁATNA" ale.....weż bilecik

    ok. Dobrze że jest ta opłata bo ja miałem gdzie zaparkować, eliminuje cwaniaków,którzy zabierają miejsce klientom, tego też nie lubie, ale Tu w tym przypadku wystarczyło by upomnienie parkingowego, a tak utrwalił się pogląd że górale są chciwi, patrza jak by tylko dutki wyciągnąć z każdego.

    Pozostał niesmak,
    w du' ; pie mam ten sklep dekada , od dzisiaj tam nie kupuje,
    Tracicie klientów.

    12 16 Cytuj
  • 14 wrz 2021

    [cytat=pocomito]
    Wielmożny pan przyjechał i chce dostać pouczenie bo mu się nie chciało ruszyć szanownego dupska po bilet. Kazdy który dostaje mandat to mówi że tylko na chwilę przyjechał.
    Jest wyraźnie oznaczony że jest płatny jak sam napisałeś i z tego co mi wiadomo nie jest to od dziś tylko już parę dobrych lat..
    Widząc twój styl pisania tu to pewnie wyjechałeś na niego z ryjem więc mandat się należy.

    20 7 Cytuj
  • 15 wrz 2021
    ybasiay napisał/a:

    [cytat=pocomito]
    Wielmożny pan przyjechał i chce dostać pouczenie bo mu się nie chciało ruszyć szanownego dupska po bilet. Kazdy który dostaje mandat to mówi że tylko na chwilę przyjechał.
    Jest wyraźnie oznaczony że jest płatny jak sam napisałeś i z tego co mi wiadomo nie jest to od dziś tylko już parę dobrych lat..
    Widząc twój styl pisania tu to pewnie wyjechałeś na niego z ryjem więc mandat się należy.

    Zgadzam się aczkolwiek uważam że parkingowy powinien być widoczny i mieć kamizelkę, a nie z przyczajki liczyć na to że ktoś nie doczyta tablicy. Mnie osobiście zdziwiło że parking jest płatny nawet w weekendy. Cywilizowane parkingi mają szlabany gdzie nie ma wątpliwości że bilet należy pobrać i z pewnością nikt go nie zapomni. Pyciarze stawiają nieoznakowanego pracownika który ma dybać na nieuważnych.

    9 1 Cytuj
  • 15 wrz 2021

    To na pewno ma identyfikator ktory potwierdza jego uprawnienia do kontroli.

    3 4 Cytuj
  • 16 wrz 2021

    Ja Tylko powiem tak, niemalże wszyscy piszący komentarze mają rację,ale idę dalej.Nie zapłacę kary i poczekam aż firma prześle sprawę do sądu .Tam czekam na nich z całym plikiem dowodów na wyłudzenia.Mam nadzieję że sprawę wygram,a wówczas złożę pozew przeciw firmie.Nadto do Sejmu wyślę informację o takich praktykach tej firmy.wW postępowaniu cywilnym zażądam sporego odszkodowania.Jezeli Państwo piszący o tych złodziejskich wyłudzeniach złożą pozwy.W pozwie zażądam również ujawnienia nazwisk ludzi Zarządu odpowiedzialnych za ten proceder.Mysle również powiadomić prokuraturę Mieczysław Cholewa z Sopotu

    19 5 Cytuj
  • Andrzej 12 paź 2021
    Mieczyslaw Cholewa napisał/a:

    Ja Tylko powiem tak, niemalże wszyscy piszący komentarze mają rację,ale idę dalej.Nie zapłacę kary i poczekam aż firma prześle sprawę do sądu .Tam czekam na nich z całym plikiem dowodów na wyłudzenia.Mam nadzieję że sprawę wygram,a wówczas złożę pozew przeciw firmie.Nadto do Sejmu wyślę informację o takich praktykach tej firmy.wW postępowaniu cywilnym zażądam sporego odszkodowania.Jezeli Państwo piszący o tych złodziejskich wyłudzeniach złożą pozwy.W pozwie zażądam również ujawnienia nazwisk ludzi Zarządu odpowiedzialnych za ten proceder.Mysle również powiadomić prokuraturę Mieczysław Cholewa z Sopotu

    powodzenia.

    6 Cytuj
  • 31 paź 2021

    [cytat=Mieczyslaw Cholewa] I jak sprawa się toczy. Zrobiłeś gówno burzę i nic dalej.

    3 2 Cytuj
  • 30 lis 2021

    A gdzie sa wlodarze miasta czyli urzad miasta wraz z burmistrzem ktory powinien chronic mieszkancow przed takimi hienami jakas spolka z ograniczona odpowiedzalnoscia okrada ludzi starszych ktorzy nawet nie wiedza ze trzeba pobrac bilet/ takich mandatow 150 zl nawet w Krakowie nie ma mysle ze to jest oplata pobierana nie prawnie musial by sie tym zajac jakis prawnik jak znacie jakigos prawnika to sie dowiedzcie i piszcie/ piszcie ludze o nich jak najwiecej moze ich wysiudaja to jest przesladowanie klientow sklepow dekady moja noga tam juz nie stanie////////////////

    4 6 Cytuj
  • 30 lis 2021

    A słoneczko nasze nie ma czasu na pierdoły bo ciężko pracuje żeby partia rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej!!!

    6 4 Cytuj
  • 1 gru 2021

    witam bylem dzisiaj pod dekada w Myslenicah aby sprawdzic z przyczajki jak dzialaja ci niby kontrolezy ,po zaparkowaniu wysiadlem z samochodu,idac do stacji biletowej oczywiscie nie spuszczam samochodu z oka oby zamaskowany delikwent nie wyskoczyl za krzaka i nie wlepil mi kary z zaplata 150 zl wziolem bilet oczywiscie szybko , dobrze ze akurat nikogo nie bylo przy maszynie ,wsadzilem za szybe w samochodzie przy samej szybie tak aby nie bylo watpliwosci cz jest widoczny i czytelny i poszedlem sie przyczaic wszystko trwalo ok 5 minut ,parze idzie gosciu patrzy w gore na niebo i na samochod ,znowu dogory i znowu na karzdy samochod gosciu w kurtce nie oznaczony nie wiadomo czemu robi zdjecia morze to zlodziej i chce ukrasc mi samochod podeszlem do niego i pytam kim jest ze sprawdza te auta a on zebym sie nie interesowal jak podnioslem glos co to za odpowiedzi i ze zadzwonie na Policje to wyciagnol telefon i zaczol mnie nagrywac ja mysle ze to jest jakas mafia tak ze uwazajcie jak nie musicie tam robic zakupow to tam nie jezdzijcie OSTRZEGAM WSZYSTKICH ///////////////////////////////////////

    7 9 Cytuj
  • 2 gru 2021
    zarobiak napisał/a:

    witam bylem dzisiaj pod dekada w Myslenicah aby sprawdzic z przyczajki jak dzialaja ci niby kontrolezy ,po zaparkowaniu wysiadlem z samochodu,idac do stacji biletowej oczywiscie nie spuszczam samochodu z oka oby zamaskowany delikwent nie wyskoczyl za krzaka i nie wlepil mi kary z zaplata 150 zl wziolem bilet oczywiscie szybko , dobrze ze akurat nikogo nie bylo przy maszynie ,wsadzilem za szybe w samochodzie przy samej szybie tak aby nie bylo watpliwosci cz jest widoczny i czytelny i poszedlem sie przyczaic wszystko trwalo ok 5 minut ,parze idzie gosciu patrzy w gore na niebo i na samochod ,znowu dogory i znowu na karzdy samochod gosciu w kurtce nie oznaczony nie wiadomo czemu robi zdjecia morze to zlodziej i chce ukrasc mi samochod podeszlem do niego i pytam kim jest ze sprawdza te auta a on zebym sie nie interesowal jak podnioslem glos co to za odpowiedzi i ze zadzwonie na Policje to wyciagnol telefon i zaczol mnie nagrywac ja mysle ze to jest jakas mafia tak ze uwazajcie jak nie musicie tam robic zakupow to tam nie jezdzijcie OSTRZEGAM WSZYSTKICH ///////////////////////////////////////

    Muszę, sorki:
    - kontrolezy - kontrolerzy
    - wziolem - wziąłem
    - dogory - do góry
    - karzdy - każdy
    - wyciagnol - wyciągnął
    - zaczol - zaczął

    pisałeś to z tej przyczajki, nawet internet cię poprawia.

    12 3 Cytuj
  • 2 gru 2021

    posluchaj ja mam 65 lat i dawno chodzilem do szkoly mam prawo robic bledy a ty jak bys mial troche kultury to bys nie poprawial SORKI

    5 9 Cytuj
  • 3 gru 2021
    zarobiak napisał/a:

    posluchaj ja mam 65 lat i dawno chodzilem do szkoly mam prawo robic bledy a ty jak bys mial troche kultury to bys nie poprawial SORKI

    Dostałeś więc darmowa.lekcje gramatyki. Podziękuj a nie psiocz ;)

    11 3 Cytuj
  • 3 gru 2021
    zarobiak napisał/a:

    posluchaj ja mam 65 lat i dawno chodzilem do szkoly mam prawo robic bledy a ty jak bys mial troche kultury to bys nie poprawial SORKI

    Masz 65 lat i bawisz się w "przyczajki" ?

    10 3 Cytuj
  • 3 gru 2021
    taki_gość napisał/a:

    Masz 65 lat i bawisz się w "przyczajki" ?

    Zważywszy na wiek, raczej partyzantkę. ;)

    8 1 Cytuj
  • 4 gru 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Zważywszy na wiek, raczej partyzantkę. ;)

    Mówisz, że partyzant spod Uklejny?

    4 Cytuj
  • 4 gru 2021

    Nie obrażajcie partyzantów ...

    2 2 Cytuj
  • 4 gru 2021
    taki_gość napisał/a:

    Mówisz, że partyzant spod Uklejny?

    Przecież sam napisał że spod Dekady....

    3 Cytuj

Odpowiedz