Forum » Myślenice

Europark - dekada -> UWAŻAJCIE!

  • 5 gru 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Przecież sam napisał że spod Dekady....

    Ale ksywę ma zarobiak

    1 1 Cytuj
  • 5 gru 2021

    Jeszcze żeby było tam co kupić :) To bym zrozumiał, że się tam wszyscy pchają :)

    6 1 Cytuj
  • 5 gru 2021
    taki_gość napisał/a:

    Ale ksywę ma zarobiak

    Pewnie "zarobiony" tą partyzantką ;)

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 18 sty 2022

    sprawa z przed tygodnia - podjechałem pod dekade zaparkowałem na początku i poszedłem po bilet, pobrałem bilet i wszedłem do sklepu . po wyjsciu ze sklepu w samochodzie była żółta kartka z mandatem - oczywiscie staruszek nie moze anulować mandatu ja mam bilet lecz o dziwo bilet ma 8 minut czas póżniejszy niż mandat a pobrałem zaraz po wyjsciu z samochodu - . albo szuka sie jeleni i ja takim zostałem bo zapłaciłem żeby nie wchodzic w dodatkowe koszty albo >>>>>>>.. zegarki w biletomacie cos sie spóżniają

    8 3 Cytuj
  • 18 sty 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    podjechałem pod dekade zaparkowałem na początku i poszedłem po bilet, pobrałem bilet i wszedłem do sklepu . po wyjsciu ze sklepu w samochodzie była żółta kartka z mandatem

    noooo to się grubo robi pod kątem oszustwa, powtórzyć, nagrać

    4 2 Cytuj
  • 18 sty 2022

    Vivaldi gdzie śmigłowce, co słychać w stadninie, jak tam planowy hejt na nauczycieli podczas strajku, co tam ze skrzydlatym koniem, czemu dziennie tracimy setki tysięcy euro przez wasze drogie Zero, co tam z planem naprawy planu poprawiającego Polski wał?????

    6 4 Cytuj
  • mknp@o2.pl 18 sty 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    sprawa z przed tygodnia - podjechałem pod dekade zaparkowałem na początku i poszedłem po bilet, pobrałem bilet i wszedłem do sklepu . po wyjsciu ze sklepu w samochodzie była żółta kartka z mandatem - oczywiscie staruszek nie moze anulować mandatu ja mam bilet lecz o dziwo bilet ma 8 minut czas póżniejszy niż mandat a pobrałem zaraz po wyjsciu z samochodu - . albo szuka sie jeleni i ja takim zostałem bo zapłaciłem żeby nie wchodzic w dodatkowe koszty albo >>>>>>>.. zegarki w biletomacie cos sie spóżniają

    mandat dostałeś, bo nie zostawiłeś biletu w samochodzie, a pod dekadą nie podaje się nr. rejestracyjnego, więc nie mają jak sprawdzić czy wziąłeś bilet. Co do godziny mandatu, z tego co zauważyłem robią tak, że podchodzą do samochodu i sprawdzają czy ma bilet, jeśli nie to robią zdjęcie i idą dalej, wracają po kilku minutach i sprawdzają ponownie, jeśli nadal nie ma biletu, to wypisują mandat, z tego co piszesz wynika, że pewnie z godziną pierwszego zdjęcia.
    Gdybyś zgłosił reklamację i wysłał zdjęcie biletu, to anulowaliby mandat.

    6 Cytuj
  • Janek Sal 19 sty 2022

    niestety nie anulowali - reklamacje złożyłem w dwie godziny po otrzymaniu mandatu ,łącznie ze skanem biletu - odpowiedz na drugi dzień że niestety to nie jest mój bilet . Nie chciałem wchodzic w dodatkowe koszty wiec zapłaciłem na drugi dzien - sie mówi trudno nauczka na drugi raz

    3 Cytuj
  • 19 sty 2022

    [cytat=jaskokrakow] to teraz należało by przeprosić " staruszka"

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 19 sty 2022

    ???przeprosić - BO ? przecież nigdy go nie obraziłem i to nieprawda ze miałem cudzy bilet albo ze go zabrałem po fakcie.
    To interpretacja paskarskiej firmy i jej urzędnika
    gdyby nie to ze samochód jeszcze w lisingu i poniósłbym dodatkowe koszty to bym sie kopał z koniem , sprawa do wygrania po czasie i straconej masie czasu mojego cenniejszego niż stówka .

    7 Cytuj
  • 19 sty 2022

    [cytat=jaskokrakow]

    To tylko twoj wina bo nie dałeś biletu za szybę tylko poszedłeś na zakupy. Więc sam sobie jesteś winien.

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 19 sty 2022

    ale czy ja kogos oskarżam o wine ? sygnalizuje pewne zdarzenie i tyle nie ppodniecaj sie niepotrzebnie.
    wydaje mi sie ze wystarczającpo napisałem ze szkoda czasu na kopanie się z koniem
    Y Basiu Y

    3 3 Cytuj
  • 19 sty 2022

    Ale po co pisanie tu ze dziadek ci mandat wystawił a ty byłeś nie winy.

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 19 sty 2022

    a kto mi wypisał wnuczek? jak człowiek grubo po 70

    5 4 Cytuj
  • 21 sty 2022

    Poważne problemy poważnych ludzi.

    1 Cytuj
  • 21 sty 2022

    Po obejrzeniu wiadomości na jedynce stwierdzam po prostu, że to wina Tuska!!!!!

    8 1 Cytuj
  • Janek Sal 23 sty 2022

    a kto powiedział ze to forum powaznych ludzi w poważnych tematach- jest post jest sprawa wiec mozna określić swoje stanowisko .

    4 Cytuj

Odpowiedz