Forum » Myślenice

Uwaga - oszuści z Energia Dla Domu grasują w Myślenicach 2018 styczeń

 • 10 lut 2018

  Wczoraj był u mnie oszust z eneria dla domu aka Energetyczne Centrum.

  Chciał wkręcić mojego tatę w z zmianę umowy na gaz (nowy sprzedawca), ale to samo robią z nowymi umowami na prąd, "będzie pan płacij mniej za gaz".

  http://leczna24.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=713&p=10304#p11406
  http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/centrum-energetyczne-naciagaja-na-tansza-energie,n,1000131124.html

  Powiedziałem że się zastanowimy i wyprosiłem gościa

  Piszę oszust ponieważ,
  odmówił zostawienia, wizytówki (bo nie ma), jakichkolwiek materiałów reklamowych drukowanych (bo ma ograniczoną ilość), tylko naskrobał numer telefonu na świstku.

  Nie dajcie się nabrać, poczytajcie na necie ich na czym polega ich model biznesowy.

  Ostrzeżcie swoich znajomych, tych starszych zwłaszcza, aby nie wpuszczali nikogo co chce im coś chce zmienić w umowie na gaz/prąd/telefon.

  17 Cytuj
 • 10 lut 2018

  byli i u mnie ale wystarczyło poprosić o ofertę na piśmie lub na meila i wszystko było jasne, zaczęli się migać. Dostali ostrzeżenie albo wylatują za drzwi w 10 sekund albo dzwonię na policję ....wyszli w 3 sekundy. Są przeszkoleni, prowadzą rozmowę w ten sposób aby nawet po nagraniu słów nie było zarzutów o nieuczciwą praktykę. Uważam, że naciągną niejedną starszą lub nieświadomą osobę.

  17 1 Cytuj
 • 21 lut 2018

  U mnie byli i pan dzwoni na domofon, że jest z elektrowni i ma dla mnie umowę na taryfę mniejszą o 10 %, ponieważ wcześniej nie odpowiadałem na pisma.
  Wpuściłem dziada, a dziad mówi mi żebym mu pokazał rachunek który ostatnio płaciłem, na co zdziwiony odparłem, ale pan nie reprezentuje Taurona, bo by pan go znał, a on ono nie. Otworzyłem drzwi i powiedziałem mu do widzenia. Wyszedł bez słowa.

  5 Cytuj

Odpowiedz