Forum » Myślenice

Karta duzej rodziny

  • szu teższu 18 mar 2018

    Witam ja mam takie pytanie czy w myslenicach sa jakies znizki na wywoz smieci lub na oplaty za scieki dla rodzin z 3 dzieci bo np majac dzieci w wieku 4latka 2 latka i 1 miesiac trzeba za nich placic normalnie tyle co za doroslego a czytalem ze mialy wejsc w zycie znizki dla rodzin wielodzietnych ,moze ktos cos wie na ten temat

    14 10 Cytuj
  • 18 mar 2018
    szu20 napisał/a:

    Witam ja mam takie pytanie czy w myslenicach sa jakies znizki na wywoz smieci lub na oplaty za scieki dla rodzin z 3 dzieci bo np majac dzieci w wieku 4latka 2 latka i 1 miesiac trzeba za nich placic normalnie tyle co za doroslego a czytalem ze mialy wejsc w zycie znizki dla rodzin wielodzietnych ,moze ktos cos wie na ten temat

    Nie ma. Masz 500+ na 3 dzieci = 1500 zł. Jak ci brakuje kasy to idź do roboty. Albo żebraj na ulicy. Tylko nie ględź, k?

    15 21 Cytuj
  • szu teższu 18 mar 2018

    ale zabłysłeś naucz się liczyć potem się wypowiadaj a co do żebrania to skoro u ciebie w rodzinie tak robicie to nie mierz innych swoją miara

    15 7 Cytuj
  • szu teższu 18 mar 2018

    a poza tym skoro tak uważasz to 500+ za wystarczające to przecież nikt nie broni twojej małej skromnej osobie zrobić sobie dzieci , każdy może skorzystać z takiej kwoty chyba że nie potrafisz zrobić dziecka ??? lub nie masz czym???? hmm nie wiem co tak ludzi w tym 500+ gryzie co wy myślicie że za 500zł wychowa się dziecko ??? cała mentalność polaka ktoś coś dostaje to jazda na niego bo ja tego nie dostaje ,może dotacje na alkohol lub fajki chcesz ???

    14 10 Cytuj
  • 19 mar 2018

    A ty sobie robisz dzieci dla 500+ i dla zniżek? Super.
    Właśnie dlatego, że za 500 się nie wychowa, kolejnego sobie nie zrobię. Może Strozaninek przegiął z tym żebraniem, ale też uważam, że poprzewracało się w w głowach, że jak mają dzieci, to wszystko im się należy....
    A co do wody i śmieci, to akurat myślę, że przy dzieciach zużywasz więcej i śmieci produkujesz więce, wiec nie rozumiem, co dziwnego w tym, że płaci się jak za dorosłego

    18 9 Cytuj

Odpowiedz