Forum » Myślenice

Okna

  • 18 mar 2018

    Zamykam obecnie stan surowy domu i szukam okien .Czy korzystał ktoś z usług firm Justa lub OknoPlast? Chodzi mi o uczciwość , wykonanie okien , gwarancje itd

    Cytuj
  • 18 mar 2018

    ja mam podobne pytanie, ale dotyczy okien Okonoplusa i Dar Plastu, jakie macie zdanie, głównie chodzi o ekipy monatażowe

    1 Cytuj
  • 19 mar 2018

    Dołączam się do pytania. Mam obecnie ofertę okien od Justa i DarPlast - różnica rzędu 1000zł na okna do całego domu. Będę jeszcze pytać o okna Pagen. Jeśli chodzi o montaż to wybieramy ciepły montaż.

    4 Cytuj
  • 21 mar 2018

    Kupując niedawno okna do domu też mieliśmy problem z wyborem firmy.Wybraliśmy Pagen i jesteśmy zadowoleni.Dobra obsługa- nie wciskają tylko doradzają,cenowo i jakościowo też lepiej niż reszta. Warto poprosić o wycenę kilka firm i wtedy ma się jasny obraz sytuacji.Dobrze jest też popytać znajomych którzy kilka lat wcześniej montowali okna czy po tym czasie są nadal zadowoleni.

    7 2 Cytuj
  • Tomasz 31 mar 2018

    Miałem okazję patrzeć na pracę pracowników firmy Justa i muszę przyznać, że mają ładne okna PCV drewnopodobne jak i ich praca są bardzo zadowalające. A efekt końcowy patrząc na 4 skrzydłowe drzwi tarasowe - powalający.

    3 6 Cytuj
  • 7 paź 2019

    Ja zawsze byłam za oknami PCV i chyba tak zostanie, bo właśnie mamy wymieniać okna w naszym mieszkaniu i powiem szczerze, że zainteresowała mnie bardzo oferta firmy Drutex. Na pewno jest Wam znana, ponieważ to ogólnopolska firma, więc w wielu miejscach można skorzystać z ich produktów.

    8 Cytuj
  • 20 gru 2019

    My także mamy okna PCV od firmy Drutex. Zdecydowaliśmy się na IGLO Energy, które są zarówno świetną barierą termiczną, jak i akustyczną. Zależało nam na 7-komorowym profilu ramy i dostaliśmy to czego szukaliśmy w przystępnej cenie. Do tego mają one bardzo ładny, nowoczesny design oraz szeroki wybór pod względem dostępnych kolorów.

    5 Cytuj

Odpowiedz