Forum » Myślenice

Straże Pożarne

 • 5 maj 2018

  Druhny i Druhowie
  Ochotniczych Straży Pożarnych
  Pracownicy Państwowej Straży Pożarnej

  Z okazji Dnia Strażaka składam najszczersze wyrazy uznania oraz podziękowania wszystkim tym, którzy zawodowo oraz społecznie pełnią tę piękną, pełną tradycji służbę.

  Dziękuję za codzienną gotowość do niesienia pomocy będącym w potrzebie, za chronienie oraz ratowanie ludzkiego życia. Nie sposób nie zauważyć, że Wasza działalność jest również fundamentem do budowania w lokalnych społecznościach poczucia więzi oraz odpowiedzialności za Naszą „małą ojczyznę”. Dzięki podejmowanym przez strażaków akcjom społecznym możemy zaszczepić w młodych ludziach chęć niesienia pomocy innym, zmieniania na lepsze otaczającej nas rzeczywistości, ale również pokazać w jaki sposób połączyć tradycję z nowoczesnością.

  Niech służba ludziom i Ojczyźnie przynosi Wam niesłabnącą satysfakcję, budząc przy tym szacunek otoczenia. Życzę szczęśliwych powrotów z akcji, licznych sukcesów w działalności pożarniczej oraz życiu osobistym.

  Serdeczne życzenia kieruję również do Waszych bliskich, niech ich miłość i wyrozumiałość umacnia Was w pełnieniu zaszczytnej, ale również trudnej służby stanowiąc tym samym oparcie w ciężkich chwilach.

  Z wyrazami szacunku

  Marek Gubała

  25 22 Cytuj
 • 5 maj 2018

  Amen

  4 13 Cytuj
 • 6 maj 2018

  Za co te minusy przy życzeniach ????? CZY NIE ZASŁUGUJĄ ????

  12 12 Cytuj
 • 7 maj 2018

  Ciekawe życzenia tego generała Marka Gubały, Tylko jest jeden problem na jakim stanowisku w Warszawie PSP On pracuje.

  4 11 Cytuj

Odpowiedz