Forum » Myślenice

Fryzjer Myślenice

  • 14 maj 2018

    Jakiego fryzjera polecacie? Chodzi o cięcie i jasny refleks.

    3 Cytuj
  • Gosiaa 14 maj 2018

    Moja mama obcinala się u fryzjera niestety nie wiem jak się nazywa ale znajduje się "pod kiblami " kolo rynku. Tam jak się wychodzi przez ten tunel kolo café Paulinki. rewelacja . polecam gorąco.

    6 Cytuj
  • 14 maj 2018

    Mewka91, na rynku jest salon "Fryzjernia". Ma świetne opinie.

    8 14 Cytuj
  • Dominika 14 maj 2018

    Rach ciach

    3 4 Cytuj
  • 15 maj 2018
    Kaper napisał/a:

    Mewka91, na rynku jest salon "Fryzjernia". Ma świetne opinie.

    Czyje opinie?
    Od pań 60plus??
    Odradzam.......!

    12 11 Cytuj
  • 15 maj 2018
    Loli napisał/a:

    Czyje opinie?
    Od pań 60plus??
    Odradzam.......!

    Łohoho! Widzę, że konkurencja specjalnie założyła konto, żeby im dołożyć! :D
    Owszem, czeszą panie 60 plus, jak również dziewczynki 10 minus. I panów w każdym wieku.

    9 7 Cytuj
  • 15 maj 2018
    Kaper napisał/a:

    Mewka91, na rynku jest salon "Fryzjernia". Ma świetne opinie.

    Również polecam jeśli chodzi o cięcie.

    8 10 Cytuj
  • 15 maj 2018

    Nie jestem konkurencja .Moja mama dawniej byla zadowolona,teraz juz do nich nie chodzi.Dla mnie to lata 80te.
    Jak na bazarze,szybko,ciasno a reczniki to piora pewnie raz w tygodniu

    10 10 Cytuj
  • 4 cze 2018

    .

    2 Cytuj
  • 28 sie 2023

    Najlepiej skontaktować się z profesjonalistami, na przykład z zakładem fryzjerskim UNLMTD https://barbers-unlimited.com/ . Tylko tam wszystko można zrobić szybko i bez problemów. A ceny są całkiem rozsądne, nie możesz się tym martwić.

    8 Cytuj
  • Pablo 28 sie 2023

    @SakuraS, nie.ma to jak kryptoreklama...?

    Kto w taki sposób próbuje zyskać klientów, ten zazwyczaj ich traci.

    Przecież na to są lepsze sposoby... a nie odświeżanie "starego kotleta" z 2018 roku!

    Moim zdaniem słabe podejście i zapewne przysporzy Ci to tylko >>kciuków w dół<<.

    Ale rób jak uważasz.... 😉

    6 Cytuj
  • 28 sie 2023

    A ja chodzę do jednej fryzjerki, która nigdy nie bije na kasę fislalną. To się nazywa odwaga!!!!!!!!!

    4 2 Cytuj
  • Raphaell 28 sie 2023
    Mądrala napisał/a:

    A ja chodzę do jednej fryzjerki, która nigdy nie bije na kasę fislalną. To się nazywa odwaga!!!!!!!!!

    Szokk ...."nie bije na kasę fiskalną"....łooł:).............N.ie musisz mieć kasy fiskalnej, jeśli rozpoczynasz sprzedaż w bieżącym roku podatkowym i spełnisz jeden z dwóch warunków: Przewidujesz, że obrót ze sprzedaży towarów lub usług osobom fizycznym, które nie prowadzą własnej firmy, i rolnikom ryczałtowym nie przekroczy kwoty 20 tys. zł jasne?::)

    8 Cytuj
  • 28 sie 2023

    Fryzjerzy od momentu uzyskaniana pierwszego przychodu mają obowiązek posiadania kasy fiskalnej

    4 1 Cytuj
  • 30 sie 2023
    tekla napisał/a:

    Fryzjerzy od momentu uzyskaniana pierwszego przychodu mają obowiązek posiadania kasy fiskalnej

    Budujemy narodowy socjalizm, więc przyzwolenie na czarny rynek, będzie narastało.
    Poprzedni socjalizm już to wykazał,
    wszyscy jesteśmy właścicielami kasy w obiegu,
    jako dobra wspólnego.

    Wrócą fuchy*, handel paliwem z ciężarówek państwowych, wynoszenie z zakładów państwowych przydatnych towarów, pozorowana robota, rady zakładowe, ćwiczenia obrony cywilnej na Zarabiu….

    * Dodatkowy, uskuteczniony "na lewo" zarobek w pracy, przy użyciu sprzętów lub materiałów firmowych.

    7 2 Cytuj
  • Raphaell 30 sie 2023
    tekla napisał/a:

    Fryzjerzy od momentu uzyskaniana pierwszego przychodu mają obowiązek posiadania kasy fiskalnej

    No nie do końca bo mogę np. prowadzić działalność nierejestrowaną:) Jestem fryzjerem bez wcześniejszej firmy dlatego też odpada mi konieczność prowadzenia rozbudowanej księgowości. Swój zakład fryzjerski czy gabinet kosmetyczny jako działalność niezarejestrowaną mogą prowadzić tylko jednak te osoby, które nie prowadziły lub miały zawieszoną działalność gospodarczą w ciągu ostatnich 5 lat (60 miesięcy):)

    3 Cytuj
  • Raphaell 30 sie 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Budujemy narodowy socjalizm, więc przyzwolenie na czarny rynek, będzie narastało.
    Poprzedni socjalizm już to wykazał,
    wszyscy jesteśmy właścicielami kasy w obiegu,
    jako dobra wspólnego.

    Wrócą fuchy*, handel paliwem z ciężarówek państwowych, wynoszenie z zakładów państwowych przydatnych towarów, pozorowana robota, rady zakładowe, ćwiczenia obrony cywilnej na Zarabiu….

    * Dodatkowy, uskuteczniony "na lewo" zarobek w pracy, przy użyciu sprzętów lub materiałów firmowych.

    jedno pytanie kolego podaj mi u nas w Mcach FIRMY TRANSPORTOWE TYPOWO PAŃSTWOWE ORAZ ZAKŁADY PRACY?:) Ile tego zostało co nie zostało sprzedane przez różnorakie rządy RP?

    5 Cytuj
  • 30 sie 2023
    Tiger72 napisał/a:

    jedno pytanie kolego podaj mi u nas w Mcach FIRMY TRANSPORTOWE TYPOWO PAŃSTWOWE ORAZ ZAKŁADY PRACY?:) Ile tego zostało co nie zostało sprzedane przez różnorakie rządy RP?

    Będzie to systematycznie odkupywane, jak oświadczył Kaczyński- budujemy nowy ustrój.
    Żabka miała być przejęta, przyjdzie czas i na transport ciężarowy.

    1 3 Cytuj
  • 30 sie 2023

    pokazcie mi jakiekolwiek uslugi na rynku,ktore wykazywaly by WSZYSTKIE DOCHODY.
    Tylko NIELICZNE osoby,zwlaszcza z budzetowki z tymi nizszymi dochodami placa rzetelnie podatki.

    3 Cytuj
  • 30 sie 2023

    ktora fryzjerka wydaje kazdej klientce/klientowi paragon?

    4 Cytuj
  • 30 sie 2023
    czarownica napisał/a:

    ktora fryzjerka wydaje kazdej klientce/klientowi paragon?

    Salon MB Beauty

    4 Cytuj

Odpowiedz