Forum » Myślenice

Co można robić w Myślenicach popołudniu ?

  • Marzena 3 mar 2009

    Dajcie jakieś pomysły :)

    Przeprowadziłam się do Myślenic , okazuje się ,że jak wielu innych :) i nie bardzo wiem jak spędzać popołudnia .
    Nuda ;/ Praca od 7-15 i co dalej ?
    Wiem,że inteligentne osoby się nie nudzą :) ale matko kochana :) ile można oglądać TV ,a interesujących nas książek zaczyna brakować w bibliotece .Mieszkanie się świeci ,a nuda pozostała ;/

    Jakieś bary ? dancingi ? kluby ?
    podajcie jakieś pomysły :) proszę

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 mar 2009

    wszystko zalezy od tego ile masz lat... chociaz to niewiele zmienia... pokolenia w tym prowincjonalnym miasteczku albo uciekaja do krakowa, albo zostaja tutaj i oddaja sie niekonczacym sie rozrywkom. miasto zawsze oferowalo ich wiele. na co dzien mozesz napic sie w barze lub w domu (to glownie kiedy pada albo w zimie). Na wiosne zacznie sie sezon plenerowy, czyli pijemy dalej, ale na swiezym powietrzu, taniej, przyjemniej, bo u nas podobno ladnie. nawalic sie mozesz tez pod parasolkami, bo bary zawsze wystawiaja je na slonce. hmm... no tak, w czerwcu mamy dni myslenic wtedy mozesz upijac sie na legalu bo panuje ogolne pozwolenie na picie w miescie... wiesz straz miejska i policja zajete sa kierowaniem ruchu, bo miasto sie wtedy zatyka i nic nie pomaga. jesli masz rower to zostaje ci jazda na chelmie, jesli lubisz plywac to basen hehe hm kino? fiu fiu za duzo powiedziane, no tak jeszce kolka rozancowe, spotkania dla rodzin, wystawy w muzeum... a kiedy malomiasteczkowosc znowu cie przygniecie zawsze mozesz skorzystac z najwiekszej atrakcji i ... pojsc sie napic :) z turystycznym pozdrowieniem z miasta reklamowenego jako strefa wolnego czasu

    2 Cytuj
  • 3 mar 2009

    Możesz jeszcze iść na stok, na paintball, na bilard do "Abat'u", pochodzić po lesie, iść na mecz Dalinu lub... napić się jak bartek napisał :P

    Ewentualnie wsiąść w cysternę i zablokować rondo, lub założyć wyjściowy dres i zaatakować manekina na wystawie.

    1 Cytuj
  • 3 mar 2009

    Możesz pochodzic po górach lub jeździc na nich na rowerze chodzic na grzyby i podziwiać widoczki

    Cytuj
  • Marzena 3 mar 2009

    e no , Kornatka , widoki są fantastyczne :) Mam wszystkie lub prawie wszystkie ,ale z pewnością olbrzymią większość ,już nawet na zdjęciach :)
    F15H3R :) na paintball właśnie zbieram ekipę , bilard mnie już nudzi reszta ............. to sam wiesz co :)

    bartek :) a klub AA jest gdzieś blisko ?

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 mar 2009

    jest... ale cienko przedzie bo to klub dla anonimowych alkoholikow a jak pewnie zdazylas zauwazyc to male miasteczko wiec wszyscy sie swietnie znamy haha :)

    1 Cytuj
  • 3 mar 2009

    Bartek to że Ty pijesz (tak wynika z tego co napisałeś powyżej) to nie znaczy że musisz robić z ludzi w Myślenicach takich alkoholików bo nie każdy tutaj posiada taką mentalność.. Sporo jest pomysłów na to jak spędzać wolne popołudnie.. nie koniecznie musi być to bar..Bartku trzeba sobie samemu organizować czas a nie liczyć całe życie na to że ktoś zrobi to za Ciebie..

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 mar 2009

    gg - piszesz sporo nie wymieniasz ani jednego :) no prosze wysil sie choc troche, bo nikt tego nie zrobic za Ciebie...

    Cytuj
  • 3 mar 2009

    Ty już wystarczająco i kusząco poleciłeś co można robić w Myślenicach.. wiec chyba wystarczy wszystkim.. Takie zarzuty padają na kino ale bądź co bądź nie jest ono złe.. Basen tez nie choć ceny mogły by ulec poprawie.. Nadchodzi wiosna wiec spacery, są kawiarnie pizzerie w lecie można iść się poopalać na dolny bądź górny jazz, pospacerować po Chełmie,Zarabiu wybrać się na rower itp. Jest wiele rzeczy do robienia tylko trzeba też samemu coś sobie zorganizować!!

    Cytuj
  • 3 mar 2009

    Wpadaj na imprezy NWR proste dziewczyno ... ;)

    Cytuj
  • 3 mar 2009

    NWR?? możesz rozwinąć skrót?

    Cytuj
  • 4 mar 2009

    [quote]NWR?? możesz rozwinąć skrót?[/quote]

    organizuja imprezy w myslenicach : np taka: http://www.miasto-info.pl/myslenice/reggae-owe-walentynki-w-vedze

    Cytuj
  • 4 mar 2009

    Największą atrakcją Myślenic jest to że wsiadasz w busa i w godzinkę jesteś na rynku w Krakowie, albo w autobus i po nieco więcej niż godzinie możesz być w Tatrach. Ciesz się bo większość mieszkańców Polski nie ma tak dobrze.

    1 Cytuj
  • Marzena 4 mar 2009

    F15H3R - racja ! i faktycznie to cieszy :) zwróciłam na to uwagę jeszcze nim się tutaj przeprowadziłam ! Tylko wiesz , w ciągu tygodnia ,tak zaraz po pracy to nie bardzo chce się jeździć :)

    NWR - brzmi bardzo interesująco :> kiedy i gdzie następna taka impreza ? wiesz może coś więcej ?

    Dzisiaj rozpoczęłam sezon grillowy :) do 18.00 było całkiem przyjemnie :)

    Cytuj
  • 4 mar 2009

    widzisz samemu tez można coś wymyślić :D

    Cytuj
  • 5 mar 2009
    Cytuj
  • 23 mar 2009

    znajdz se chopa

    1 Cytuj
  • 24 mar 2009

    Można jeszcze uprawiać rekreacyjnie sport, polecam sporty walki. Świat to dżungla.

    Cytuj
  • M G 24 mar 2009

    [quote]znajdz se chopa [/quote]
    Ooo! Dobre! Tym bardziej że wiosna tuż tuż. Polecam paniom! ;)

    1 Cytuj
  • 24 mar 2009

    Chłopcy chcą się poprzytulać na macie. Popołudniu.
    ;)

    Cytuj
  • 24 mar 2009

    Przytulić tez się można, można jeszcze komuś ...

    Cytuj
  • 24 mar 2009

    Oczywiście miałem na myśli, że mozna jeszcze komuś powiedzieć coś miłego

    Cytuj
  • 25 mar 2009

    marzena ! , a jakie masz zainteresowania, pasje, hobby ?

    Cytuj
  • 3 kwi 2009

    hmmm a jesli mogę zapytać Marzenko to ile masz lat??? chętnie dotrzymam towarzystwa od 15:)

    Cytuj
  • Malgorzata 25 wrz 2009

    witam podaję kilka pomysłów:
    salsa solo w czwartek 18:30, taniec brzucha, aerobik, step itp w Klubie Ponte na 3 maja 14 a, kameralna atmosfera małe grupki
    jest ok

    Cytuj

Odpowiedz