Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • Beata 23 paź 2018
    malina napisał/a:

    Teraz zacznie się tłumaczenie ! Nowy burmistrz nic nie może zrobić bo Gmina jest zadłużona ! Tyle naobiecywał niech się teraz wywiąże a nie zasłania zadłużeniem o ,którym wiedział doskonale a mino to obiecał milionowe inwestycję .

    Spokojnie da sobie radę. W wyniku współpracy z rządem może się z tym horrendalnym długiem uporać dość szybki.

    Zawsze uważałam, że wymagana jest majątkowa odpowiedzialność urzędników za nieprawidłowe decyzje.

    7 11 Cytuj
  • 23 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Spokojnie da sobie radę. W wyniku współpracy z rządem może się z tym horrendalnym długiem uporać dość szybki.

    Zawsze uważałam, że wymagana jest majątkowa odpowiedzialność urzędników za nieprawidłowe decyzje.

    Tak. PiS zaciągnie jeszcze większy dług publiczny w skali kraju, żeby zlikwidować dług pojedynczej gminy. A bagietka będzie uważać, że skoro dług jest krajowy, to znaczy, że nie myślenicki, a już na pewno nie PiSowy. Zapewne to dług gorszego sortu. Może nawet powstanie specjalny podatek na te okazję, najpewniej od bezdzietnych wnuków
    komunistow :)

    12 5 Cytuj
  • Beata 23 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Tak. PiS zaciągnie jeszcze większy dług publiczny w skali kraju, żeby zlikwidować dług pojedynczej gminy. A bagietka będzie uważać, że skoro dług jest krajowy, to znaczy, że nie myślenicki, a już na pewno nie PiSowy. Zapewne to dług gorszego sortu. Może nawet powstanie specjalny podatek na te okazję, najpewniej od bezdzietnych wnuków
    komunistow :)

    Widać, że nie jesteś w temacie albo raczej całkowicie poza tematem :)

    2 12 Cytuj
  • 23 paź 2018
    malina napisał/a:

    Teraz zacznie się tłumaczenie ! Nowy burmistrz nic nie może zrobić bo Gmina jest zadłużona ! Tyle naobiecywał niech się teraz wywiąże a nie zasłania zadłużeniem o ,którym wiedział doskonale a mino to obiecał milionowe inwestycję .

    Halek obiecywał jeszcze więcej.

    6 8 Cytuj
  • 23 paź 2018

    A kto starosta
    Ostrowski, Tomal czy ktoś z totalnej koalicji♦️

    3 5 Cytuj
  • Beata 23 paź 2018

    Widzieliście najnowsze wyniki do Sejmików Wojewódzkich?
    Kosiniakowi ścierają pianę z ust. Schetyna niedomaga naczyniowo.
    Kolejne spływające dane i coraz większa gorycz w ustach Opozycji Totalnej.
    A jeszcze wczoraj tak byli zadowoleni :)

    5 10 Cytuj
  • 23 paź 2018

    Tak myśle ze koalicja totalna miała zdobyć dużo więcej a opozycja dużo mniej.
    Jak się spodziewasz 10 zł a dostajesz 20 zł to masz gorycz?
    Wydaje się ze gorycz jest wtedy jak masz mieć 20 zł a dostajesz 10 zł.
    Sztuka manipulacji to jest to w czym doktoryzujący się totalna koalicja.

    6 3 Cytuj
  • Andrzej 23 paź 2018
    malina napisał/a:

    Teraz zacznie się tłumaczenie ! Nowy burmistrz nic nie może zrobić bo Gmina jest zadłużona ! Tyle naobiecywał niech się teraz wywiąże a nie zasłania zadłużeniem o ,którym wiedział doskonale a mino to obiecał milionowe inwestycję .

    No, ja czekam na tanie ścieki!

    taki_gość napisał/a:

    Halek obiecywał jeszcze więcej.

    Dlatego nie głosowałem na niego i dlatego przegrał!

    5 2 Cytuj
  • Beata 23 paź 2018
    bono napisał/a:

    Tak myśle ze koalicja totalna miała zdobyć dużo więcej a opozycja dużo mniej.

    I z godziny na godzinę zdobywa w sejmikach.

    2 10 Cytuj
  • Andrzej 23 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    I z godziny na godzinę zdobywa w sejmikach.

    Na pewno sfałszowane te wybory były. Tak, jak i ostatnie. Prezes tako rzecze...

    8 3 Cytuj
  • 24 paź 2018

    Coś Bagietka z PiS milczy na temat powiatu. Wcześniej rozpisywała się jak to Ostrowski będzie starostą, dzisiaj milczy nawet na temat wyników.
    Czyżby sztab PiS poddał starostwo bez walki?
    Poprzednio zostali wyautowani, może teraz nauczeni, wyciągają jednostki z komitetów konkurencyjnych i ktoś z PiS będzie starostą.
    Bagietko, nie wpuścili Cię na boisko powiatu?
    Może po wyborach jesteś już niepotrzebna?

    Wybory do powiatu wygrał Maciej Ostrowski:

    1. Ostrowski 2034 głosów (nie PiS)
    2. Kurowski 1857 głosów (PiS)
    3. Knapik 1462 głosów (PiS)
    4. Tomal 1388 głosów (nie PiS)

    Więc kto wodzem powiatu, będzie się działo, czy już karty rozdane?

    9 3 Cytuj
  • 24 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Widać, że nie jesteś w temacie albo raczej całkowicie poza tematem :)

    Tak sobie ironizuje, bo co można odpowiedzieć na takie miałkie byleco, jakie napisałaś? :) Masz jakieś konkretne rozwiązania, jak ten dług Myślenic ma magicznie, z pomocą rządu, stopnieć?

    10 2 Cytuj
  • 24 paź 2018

    Ja myślę, że na początek Rada Myślenic powinna już burmistrzowi Szlachetce najniższe uposażenie uchwalić. Nie chciał gaży posła, to znaczy poświęca się dla Myślenic. Starosta Ostrowski z gospodarzami innych gmin swoim pupilkom Szlachetce i Hajdukowi żywot umilać. Trzeci front, który otwarty wkrótce będzie, czyli walka z Urzędem , to gwóżdż do trumny Szlachetki. Szydło nie pomoże, bo nic nie może, Rząd zajęty będzie turbulencjami powyborczymi i unijną reakcją na łamanie konstytucji. Sejmik zanim się ogarnie, to pieniądze unijne się skończą, a i tak zakontraktowane przez PO-PSL. Jednym słowem Szlachetka ugotowany przez jeden telefon z Nowogrodzkiej. Wyborcy zaś jego zgotowali Myślenicom chaos. Po latach rozwoju, chaos .

    9 2 Cytuj
  • 24 paź 2018
    WKibic napisał/a:

    Ja myślę, że na początek Rada Myślenic powinna już burmistrzowi Szlachetce najniższe uposażenie uchwalić. Nie chciał gaży posła, to znaczy poświęca się dla Myślenic. Starosta Ostrowski z gospodarzami innych gmin swoim pupilkom Szlachetce i Hajdukowi żywot umilać. Trzeci front, który otwarty wkrótce będzie, czyli walka z Urzędem , to gwóżdż do trumny Szlachetki. Szydło nie pomoże, bo nic nie może, Rząd zajęty będzie turbulencjami powyborczymi i unijną reakcją na łamanie konstytucji. Sejmik zanim się ogarnie, to pieniądze unijne się skończą, a i tak zakontraktowane przez PO-PSL. Jednym słowem Szlachetka ugotowany przez jeden telefon z Nowogrodzkiej. Wyborcy zaś jego zgotowali Myślenicom chaos. Po latach rozwoju, chaos .

    Zawiść aż kipi z każdego zdania. Ciekawe co będziesz pisał jak dojdzie do rozłamu Unii a Polska wejdzie do Układu Trójmorza? A o dotacje unijne się nie martw, resztki Unii będą słono płacić za ropęi gaz ziemny jak nie umożą zwrotów państwom wychodzących z EU.
    Zmiana nie tylko w Polsce ale w całej Europie.
    Pozostanie Ci jak Urbańskiemu, spakować się i wyemigrować zanim Unia zamknie granice dla mieszkańców krajów "byłych członkowskich". Im szybciej tym lepiej.

    1 14 Cytuj
  • 24 paź 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Zawiść aż kipi z każdego zdania. Ciekawe co będziesz pisał jak dojdzie do rozłamu Unii a Polska wejdzie do Układu Trójmorza? A o dotacje unijne się nie martw, resztki Unii będą słono płacić za ropęi gaz ziemny jak nie umożą zwrotów państwom wychodzących z EU.
    Zmiana nie tylko w Polsce ale w całej Europie.
    Pozostanie Ci jak Urbańskiemu, spakować się i wyemigrować zanim Unia zamknie granice dla mieszkańców krajów "byłych członkowskich". Im szybciej tym lepiej.

    Miałem Cię za mądrzejszego. Jest tyle wspaniałych dzielnic na świecie z językiem polskim, 78% kocha Unię, jeżeli tobie z nią źle, nie posyłaj większości na emigrację, sam się wynieś z tego kraju.

    11 Cytuj
  • 24 paź 2018
    bono napisał/a:

    Miałem Cię za mądrzejszego. Jest tyle wspaniałych dzielnic na świecie z językiem polskim, 78% kocha Unię, jeżeli tobie z nią źle, nie posyłaj większości na emigrację, sam się wynieś z tego kraju.

    @bono wybrałeś z wypowiedzi Mysleniczanin007 to co Ci pasowało. On odniósł się do posta WKibic, a zwłaszcza do tej jego części

    WKibic napisał/a:

    Ja myślę, że na początek Rada Myślenic powinna już burmistrzowi Szlachetce najniższe uposażenie uchwalić. Nie chciał gaży posła, to znaczy poświęca się dla Myślenic. Starosta Ostrowski z gospodarzami innych gmin swoim pupilkom Szlachetce i Hajdukowi żywot umilać. Trzeci front, który otwarty wkrótce będzie, czyli walka z Urzędem , to gwóżdż do trumny Szlachetki. Szydło nie pomoże, bo nic nie może,

    ale Ty widzisz tę drugą część, bo tak Ci wygodniej.

    2 5 Cytuj
  • 24 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Halek obiecywał jeszcze więcej.

    No ale go nie ma jest Szlachetka i jego obietnice :)

    12 Cytuj
  • 24 paź 2018
    malina napisał/a:

    No ale go nie ma jest Szlachetka i jego obietnice :)

    Szlachetka zaczyna pracę 17 XI. Zobaczymy co do tego czasu obecny włodarz jeszcze nawywija

    2 9 Cytuj
  • 24 paź 2018

    Jakaś cisza o Starostwie, na temat Gminy każdy miał zdanie.
    A Starostwo to Szkoły Średnie, Szpital Powiatowy, Straże Pożarne
    Ulice te najważniejsze, busy, zezwolenia na budowę

    pomoc społeczna;
    kultura oraz ochrona zabytków i opieki nad zabytkami;
    geodezja, kartografia i katastr;
    gospodarka wodna;
    ochrona środowiska i przyrody;
    rolnictwo, leśnictwo i rybactwo śródlądowe;
    porządek publiczny i bezpieczeństwo obywateli;
    przeciwdziałanie bezrobociu
    ochrona praw konsumenta;

    8 1 Cytuj
  • Andrzej 24 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Szlachetka zaczyna pracę 17 XI. Zobaczymy co do tego czasu obecny włodarz jeszcze nawywija

    Pewnie powyciaga z każdej klawiatury w całym urzędzie literę 'z', żeby wyglądało tak, jakby S(z)lachetka seplenił...

    4 2 Cytuj
  • 24 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    @bono wybrałeś z wypowiedzi Mysleniczanin007 to co Ci pasowało. On odniósł się do posta WKibic, a zwłaszcza do tej jego części
    ale Ty widzisz tę drugą część, bo tak Ci wygodniej.

    To już jest jego druga natura. Zdążyłem się przyzwyczaić. Ja się nie obrażam ;)

    8 Cytuj
  • 24 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Szlachetka zaczyna pracę 17 XI. Zobaczymy co do tego czasu obecny włodarz jeszcze nawywija

    Nie o tym mówimy nie wiesz co powiedzieć piszesz brednie !

    9 2 Cytuj
  • 24 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Szlachetka zaczyna pracę 17 XI. Zobaczymy co do tego czasu obecny włodarz jeszcze nawywija

    https://www.youtube.com/watch?v=st0h3416PsM

    1 8 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Prezes wodociągów złożył wymówienie. Nieoficjalnie mówi się, ze prezesurę obejmie po nim pani, której zarzucano objecie dotychczasowego stołka na mocy układów. Nie wnikając w to,czy zarzuty były prawdziwe, faktem jest, że oto pryska mżonka Szlachetkowych opowieści na temat "walki z układami" :)

    5 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Z układem wygramy.

    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Prezes wodociągów złożył wymówienie. Nieoficjalnie mówi się, ze prezesurę obejmie po nim pani, której zarzucano objecie dotychczasowego stołka na mocy układów. Nie wnikając w to,czy zarzuty były prawdziwe, faktem jest, że oto pryska mżonka Szlachetkowych opowieści na temat "walki z układami" :)

    Cieszą się Mieszkańcy, Burmistrz i Rodzina,
    Że tu dla nas wszystkich turniej się zaczyna,
    Nie myśl sobie siostro, że rady nie damy
    Nie kłopocz się bracie
    Z układem wygramy.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz