Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • 5 lip 2018

    Mamy już jednego kandydata na Burmistrza- Krzysztofa Halka. Wiemy, też, że Maciej Ostrowski tym razem startuje do powiatu. Na dniach powinniśmy poznać nazwisko kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Ci raz częściej "na mieście" mówi się o 1 lub 2 dodatkowych kandydatach.
    Jakie są wasze przewidywania co do wyniku wyborów?

    20 13 Cytuj
  • 5 lip 2018

    Krzysztof Halek jest spoko, równy gość, ma szacunek do ludzi i wie co mówi.

    60 96 Cytuj
  • 6 lip 2018

    Halek jest najlepszym wyborem bo pisuary to będzie sterowanie gminy przez kaczynskiego i zamiast robić swoje to będziemy podwładnymi jakichś melepetów. Zobaczcie co się stało z jarkiem szlachetkom... nie do poznania, buta arogancja i prowokacja jedna wielka

    66 88 Cytuj
  • 11 lip 2018

    Pan Halek to nic innego jak Pan Ostrowski 2 ! Będąc w powiecie niczym konkretnym się nie wyróżnił, po prostu był i tyle. Teraz nagle jak jest kandydatem to ogłasza, że będzie rozmawiał z mieszkańcami itd by poznać ich potrzeby. To dlaczego nie robił tego od kilku lat od kiedy zasiadał w powiecie ?! Z tym kandydatem chodzi o podtrzymanie tych samych stołków i tyle. Dalej drogie śmieci, woda itd. i nagrody dla swoich urzędników. Czekać tylko kogo wystawi PiS bo póki co chyba sami boją się o wynik wyborów, oni też wiedzą że wystawienie kogoś innego niż pan Poseł ( a tak będzie na 100%) może im przynieść zaskakującą klęskę w wyborach. Liczę na iskrę nadzei że pojawi się jakiś zupełnie inny kandydat nie z komitetu Burmistrza Ostrowskiego i nie z Prawa i Sprawiedliwości. Taka nowa osoba, która zleci porządny audyt w urzędzie a do tego nie będzie musiał zdawać sprawozdań panu Posłowi i Prezesowi w Warszawie.

    98 15 Cytuj
  • 12 lip 2018

    Jak narazie nie ma wyboru kompletnie - kiedy ktoś poza Halkim się określi ?

    21 1 Cytuj
  • 12 lip 2018

    Tylko Krzysztof Halek na ten moment.

    27 70 Cytuj
  • 13 lip 2018

    Halek ? hehe ja was bardzo prosze bądźmy poważni. Ten gośc się do niczego nie nadaje więc bicie tej propagandy z kilku kont niczego wam nie da bo halka kazdy w myslenicach zna i wie kim ten gosc jest. I to straszenie ze kaczynski bedzie myslenicami rzadzil hihihihihihih ale wy macie fantazje. Kazdy tylko nie halek !! on pojecia nie ma o zarzadzaniu i wszyscy dookola to wiedza. Przezabawna kandydatura. POWTARZAM KAZDY TYLKO NIE HALEK !

    appolonia_ napisał/a:

    Krzysztof Halek jest spoko, równy gość, ma szacunek do ludzi i wie co mówi.

    haha po raz kolejny umarlem ze smiechu...

    62 30 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 13 lip 2018
    appolonia_ napisał/a:

    Krzysztof Halek jest spoko, równy gość, ma szacunek do ludzi i wie co mówi.

    Gdyby to nie był twój pierwszy post to może bym uwierzył, a tak to nasuwa się jeden wniosek: Biuro wyborcze już w pełni działa

    38 13 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 13 lip 2018

    Ta a pan Halek mam wierzyć że kompletnie odetnie się od Ostrowskiego i nie bedzie z nim gadał? hehehe
    Pisem to przynajmniej wiadomo że staruje Kaczynski i to jest przynajmniej jasna sprawa. A kto steruje Tuskiem?

    43 14 Cytuj
  • 13 lip 2018

    Najlepsze jak pisuary co tak nadają ze w Myślenicach wszystko zle dziś dumnie na rynku cycki wypinali ze są tacy zachwyceni i pewnie dzięki nim tyle się dzieje heheh. Nie dajmy się zwariować. Dobra robota ludzi Ostrowskiego.

    Teraz tylko czekać kiedy Suder na Facebooku napisze jak było beznadziejnie razem ze swoim d.powlazem Pitala

    29 46 Cytuj
  • 14 lip 2018
    sh_ma napisał/a:

    Pisem to przynajmniej wiadomo że staruje Kaczynski i to jest przynajmniej jasna sprawa. A kto steruje Tuskiem?

    A kto Kaczyńskim steruje? Wiadomo, Rydzyk po szkole niemieckiej.
    Tak czy owak, Niemcy nam służą.
    Niemcy mówią, że niemiecki Rydzyka, jest bardziej czysty niż Tuska.

    20 26 Cytuj
  • 14 lip 2018

    Juz katecheta za Skawiny został wojewodą małopolskim. Widzę że im, klerykałom kibicujesz .
    Zaproponuj katechetkę na burmistrza Myślenic

    20 21 Cytuj
  • 14 lip 2018

    To Wacek Szczotkowski niech startuje... Jarek będzie dumny ze swoich pionków

    20 35 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 14 lip 2018

    Rydzyk za pewne działania krytykuje już obecną władzę, czyli coś tu w twojej hipotezie nie zgadza. Co gorsze najwyraźniej nie słuchasz osobiście co mówi Rydzyk, tylko co inni mówią,że Rydzyk mówi.

    9 14 Cytuj
  • 15 lip 2018

    Wiesz, nie słucham Rydzyka bo to polityk z poza mojego kręgu zainteresowań. Zaś jako nauczyciel religijny nie jest dla mnie autorytetem.
    Rydzyk krytykuje obecną władzę, za brak całkowitego oddania i za niezaspokojenie jego wszystkich roszczeń materianych.
    Ale taką krytykę robi nawet rodzic swoim dzieciom, a egoistyczny rodzic ma ciągle oczekiwania zaspokojenia jego fanaberi.

    22 11 Cytuj
  • 15 lip 2018

    Bez znaczenia kto wygra. Ja może tylko podziękuję Panu burmistrzowi Ostrowskiemu za niespodziankę dla mieszkańców Zasani, którą obiecał z okazji nadania imienia SP w Zasani i jubileuszu jej 100 lecia :)

    https://youtu.be/B4fyffc9OqE?t=269

    "... Burmistrz Myślenic deklaruje, że 1 września za rok (przyp. tj. na rok 2017) będziemy otwierać sztuczne wielofunkcyjne boisko tutaj za moimi plecami. Taki prezent Proszę Państwa deklaruję (...)"

    Dziś mamy 15 lipiec 2018.

    35 6 Cytuj
  • Andrzej 15 lip 2018
    sh_ma napisał/a:

    Pisem to przynajmniej wiadomo że staruje Kaczynski i to jest przynajmniej jasna sprawa. A kto steruje Tuskiem?

    Tuskiem steruje ta sama osoba, która steruje Kaczyńskim.

    8 17 Cytuj
  • 15 lip 2018

    Dywagacje kto kim steruje, wymyślone przez PiS, jest takim prymitywizmem celowanym w ciemniaków. Można również stworzyć religię, że Kaczyńskim steruje Tramp, a Duda robi mu sprawozdania z bieżącej działalności władz polskich.

    17 20 Cytuj
  • 16 lip 2018
    gaby napisał/a:

    Tylko Krzysztof Halek na ten moment.

    Ostrowski-Halek brzmi jak małżeństwo tylko się zastanawiam czy to wpadka przed , czy z rozsądku. Wydaje mi się ta pierwsza opcja.

    Ludzie startujcie - dajcie jakiś wybór dla nas. Znów będzie wybór pomiędzy Ostrowski-Halek i pis to jak dżuma i cholera. Potrzeba trzeciego a nawet czwartego kandydata, czy musimy znów wybierać mniejsze zło i o zgrozo tym mniejszym złem jest pis ! Coś niebywałego !

    26 37 Cytuj
  • 16 lip 2018

    PiS mniejsze zło ?! Ale żeś pojechał kolego.......

    42 24 Cytuj
  • 17 lip 2018

    Halek będzie lepszym wyborem niż ktokolwiek z pisu i tu nie ma w ogóle tematu!

    49 48 Cytuj
  • 18 lip 2018

    oświećcie mnie: czy Krzysztof Halek to jakaś rodzina Wiesława Halka, który ma firmę budowlaną?

    19 7 Cytuj
  • 21 lip 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    oświećcie mnie: czy Krzysztof Halek to jakaś rodzina Wiesława Halka, który ma firmę budowlaną?

    Bo jak tak, to normalny złodziej, będzie robić dla swojego krewniaka.
    Najlepiej wybrać jakiegoś, wykształconego bezdomnego.
    Boże, ta zazdrość wypala nam mózgi.

    14 27 Cytuj
  • 24 lip 2018

    A mnie interesuje co kandydaci mają do powiedzenia np. na planowaną podwyżkę wody http://forum.miasto-info.pl/myslenice/14273,planowana-podwyzka-za-wode-jak-dlugo-beda-nas-doic.html
    Nie interesuje mnie kto z jakiej partii startuje tylko co ma w planach!

    27 14 Cytuj
  • 26 lip 2018
    almar25 napisał/a:

    A mnie interesuje co kandydaci mają do powiedzenia np. na planowaną podwyżkę wody http://forum.miasto-info.pl/myslenice/14273,planowana-podwyzka-za-wode-jak-dlugo-beda-nas-doic.html
    Nie interesuje mnie kto z jakiej partii startuje tylko co ma w planach!

    Halek to przeciez Ostrowski bo wiadomo ze to on bedzie dalej rozdawal karty i wszystko co z nim związane a więc gosciu z wodociągów zostanie dalej na stanowisku i podwyżki będą tak jak jest planowane. Chcecie zmian to NIE GLOSUJCIE na halka bo od maja dostaniecie w podzięce podwyzke wody i sciekow razy 2 !!! DRAMAT !

    Ale i tak urzędnicy z gminy napiszą ze to wina pisu bo bla bla bla bla nikt sie na wasze bajeczki nie nabierze juz. Zadłużenie myślenic to też przeciez wina pisu hahaha

    26 32 Cytuj

Odpowiedz