Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • 10 paź 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Widziałaś kiedyś chorągiew na wietrze? Zawsze ustawia się pod mocniejszy wiatr - może nie wszyscy "polecą" jak wygra Jarosław?

    No to w sumie ma sens, co piszesz:) może być ciekawie, bo np rodzinka Ż. ustawiona nie tylko na wodociągach ale też i w policji właśnie, będzie się musiała sporo natrudzić. Są tak głęboko w tyłku obecnego układu, że ciężko będzie się im stamtąd wydostać:)

    5 1 Cytuj
  • 10 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Bo co?

    Polityka wchodzi z butami w kompetencje Kościoła i wiary a Kościół ma siedzieć cicho?
    Żartujesz?

    Raczej na odwrót ! Chyba ty raczysz żartować

    13 2 Cytuj
  • 10 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Bo co?

    Polityka wchodzi z butami w kompetencje Kościoła i wiary a Kościół ma siedzieć cicho?
    Żartujesz?

    W jaki cudowny sposób polityka niby wtrąca się w kościół???? Co np, nakazuje ludziom wierzacym aborcję? Ćpanie? Seks grupowy? Może złodziejstwo? No nie wiem, co jeszcze...? :)

    Rany boskie xD ja normalnie nie wierzę co czytam!

    9 3 Cytuj
  • 10 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Twoja wiedza historyczna jest nawet dla mnie, porażająca.
    Żeby nie znać nawet podstaw na temat ludności Warmii i Mazur.
    Chłopczyku. Zapoznaj się z akcją "Wisła" i nie kompromituj się. Widzę, że ośmieszanie się swoją niewiedzą weszło Ci w nawyk.

    Dodatkowo nie rozumiesz co pisałam. Nie pisałam o Mikołejko ale o proniemieckim natemat Lisienki.

    Bardzo przepraszam, że niesłusznie przypisałem Mikołejko opcję niemiecką. Masz rację to zwykły przesiedleniec przymusowy z Bieszczad, palił nasze chaty i mordował naszych ludzi.
    Ciebie i historyków twojego ugrupowania - bardzo przepraszam.

    Nie odpowiedziałaś na moją sugestię swojego pochodzenia, ale akurat to pochodzenie jest słuszne bo co 10 obywatel je dziedziczy.

    Bagietka napisał/a:

    Bo co?

    Polityka wchodzi z butami w kompetencje Kościoła i wiary a Kościół ma siedzieć cicho?
    Żartujesz?

    Nie kościół nie ma siedzieć cicho, przecież to instytucja parapolityczna a więc ma prawo dobrać sobie partię do swojej działalności.
    PiS to też już prawie religia, więc te instytucje mają prawo się wzajemnie uzupełniać.
    Tak naprawdę to poza kościołem i PiS wszystko pozostałe w Polsce to podróba, uzurpacja, obce i antypolskie.
    I tak trzymaj i ja też zaczynam w to wierzyć i się do Was przyłączam.
    Trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe.... Razem zdobędziemy Świat!

    11 4 Cytuj
  • 10 paź 2018

    Dobrze,ze księża nie straszą,ze jak będziesz głosować przeciwko PiS to będziesz miał grzech ciężki. Chociaż raz to słyszałam na kazaniu.Porażka

    16 3 Cytuj
  • 10 paź 2018

    [cytat=Bagietka]

    wypowiedz Ty się lepiej na temat Pani z pierwszych stron miasta info , co takiego zrobiła dla społeczeństwa ,czym się przysłużyła ,że startuję na radną powiatu ?

    8 3 Cytuj
  • 10 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Zawsze się wtrącał i będzie się wtrącał. Ma do tego prawo i nic z tym nie zrobisz.
    Polityka wtrąca się w sprawy Kościoła to i Kościół wypowiada się w sprawach politycznych.

    heheh....bo co liczy na dofinansowanie nie wiadomo czego tak jak rydzyk tak? tak to ma wyglądać, niech rząd płaci na kościół, mało mają przywilejów w postaci działek za 1zl itp?
    Brniesz w fanatyzm, kościół ma byc bezstronny a nie mówić na kogo mamy głosować. Piszesz takie farmazony, że szkoda gadać. Nawet w miarę inteligentny człowiek o tym wie...ale widać Ty nie.
    Pis chyba miał niski poziom tych rozmów kwalifikacyjnych, na trolla internetowego jak zatrudnił takich użytkowników jak bagietka.

    11 3 Cytuj
  • 10 paź 2018

    Ulubiona PRZYŚPIEWKA pisiorków. "Boże coś polskem..."
    zdjecie

    13 5 Cytuj
  • 10 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    No to w sumie ma sens, co piszesz:) może być ciekawie, bo np rodzinka Ż. ustawiona nie tylko na wodociągach ale też i w policji właśnie, będzie się musiała sporo natrudzić. Są tak głęboko w tyłku obecnego układu, że ciężko będzie się im stamtąd wydostać:)

    O to! To to to...

    3 5 Cytuj
  • 10 paź 2018

    Do mojej skrzynki trafila dziś gazetka dumnizmyslenic. Niby wszystko fajnie, rzeczywiście trochę w tej Gminie się zmieniło przez 15 lat. Mam tylko jedno ale, gazetka nie jest materiałem wyborczym. Jest na niej napisane że została wydana że środków urzędu jako materiał promocyjny. I pewnie jest to wszystko zgodne z prawem bo gazetka nie zachęca do głosowania na nikogo, ale jest moim zdaniem to wszystko mocno nieetyczne, ze akurat teraz to zostało wydane za pieniądze nas wszystkich...

    8 8 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 10 paź 2018
    Kemicz napisał/a:

    Do mojej skrzynki trafila dziś gazetka dumnizmyslenic. Niby wszystko fajnie, rzeczywiście trochę w tej Gminie się zmieniło przez 15 lat. Mam tylko jedno ale, gazetka nie jest materiałem wyborczym. Jest na niej napisane że została wydana że środków urzędu jako materiał promocyjny. I pewnie jest to wszystko zgodne z prawem bo gazetka nie zachęca do głosowania na nikogo, ale jest moim zdaniem to wszystko mocno nieetyczne, ze akurat teraz to zostało wydane za pieniądze nas wszystkich...

    do mnie tez dzisiaj trafila. nie odebralem jej jako agitacyjnej ulotki a raczej podsumowanie kandydatury burmistrza. trzeba przyznac ze wykonal kawal dobrej roboty, a o wielu projektach juz dawno zapomnialem... jak dla mnie przyjemny sposob na pozegnanie z mieszkancami. dziekuje za rozwoj myslenic - to byl dobry czas #dumnyzmyslenic

    10 8 Cytuj
  • 10 paź 2018
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    do mnie tez dzisiaj trafila. nie odebralem jej jako agitacyjnej ulotki a raczej podsumowanie kandydatury burmistrza. trzeba przyznac ze wykonal kawal dobrej roboty, a o wielu projektach juz dawno zapomnialem... jak dla mnie przyjemny sposob na pozegnanie z mieszkancami. dziekuje za rozwoj myslenic - to byl dobry czas #dumnyzmyslenic

    Kadencja burmistrza Ostrowskiego nie kończy się 21 X. Co szkodziło wydać to po wyborach?

    4 6 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 10 paź 2018
    Kemicz napisał/a:

    Kadencja burmistrza Ostrowskiego nie kończy się 21 X. Co szkodziło wydać to po wyborach?

    nie wnikam czy byly przeszkody, ale podoba mi sie to co zrobil dla miasta i gminy i nie ma w tym nic dziwnego ze podsumowuje kadencje./ kazdy by tak zrobil

    10 4 Cytuj
  • Andrzej 10 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Polecam przeczytać a być może jeden z drugim jakieś wnioski z tego wyniesie, zwracając uwagę na "aspekt kulturowy" w tym tekście.

    http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=167

    Koleś, który ofiarę molestowania pośrednio nazywa k*rwą? Mam czytać jego wypociny? Raczysz żartować?

    15 3 Cytuj
  • 10 paź 2018

    Ja tylko wspomnę, że do wyborów zostało 11 (jedenaście) dni, a debaty jak nie było, tak nie ma (nawet widoków na nią). Doprawdy porażka zarówno ze strony mediów, jak i kandydatów, żeby tak traktować wyborców...

    12 4 Cytuj
  • 11 paź 2018
    cojestdoktorku napisał/a:

    Ja tylko wspomnę, że do wyborów zostało 11 (jedenaście) dni, a debaty jak nie było, tak nie ma (nawet widoków na nią). Doprawdy porażka zarówno ze strony mediów, jak i kandydatów, żeby tak traktować wyborców...

    Debaty nie będzie, bo protektorzy obecnego burmistrza, już mu podziękowali za owocną współpracę i przeszli do obozu przyszłego burmistrza z PiS.

    20 Cytuj
  • 11 paź 2018
    cojestdoktorku napisał/a:

    Ja tylko wspomnę, że do wyborów zostało 11 (jedenaście) dni, a debaty jak nie było, tak nie ma (nawet widoków na nią). Doprawdy porażka zarówno ze strony mediów, jak i kandydatów, żeby tak traktować wyborców...

    Bardzo czekałam na debatę, ale się nie doczekałam. Miałam parę pytań do kandydatów, a tak to mam tylko dylemat. Serio, nie ma na kogo głosować.

    13 1 Cytuj
  • 11 paź 2018

    Tak Was kłują w oczy tablica ogłoszeń przy kościele w Jaworniku i baner na ogrodzeniu koło Policji, a wyobraźcie sobie, że dzisiaj, tuż przed lokalem wyborczym na Zarabiu (Szkoła Podstawowa nr4) stanęła nowiutka tablica ogłoszeń, a na niej kto? Zgadnijcie? No oczywiście Krzysztof Halek.

    9 9 Cytuj
  • 11 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Tak Was kłują w oczy tablica ogłoszeń przy kościele w Jaworniku i baner na ogrodzeniu koło Policji, a wyobraźcie sobie, że dzisiaj, tuż przed lokalem wyborczym na Zarabiu (Szkoła Podstawowa nr4) stanęła nowiutka tablica ogłoszeń, a na niej kto? Zgadnijcie? No oczywiście Krzysztof Halek.

    Naprawdę Krzysztof Halek ??? No jak on mógł ? Przecież to tylko Szlachetka powinien wisieć wszędzie ,nie no to jest nie do pomyślenia .

    13 6 Cytuj
  • Beata 11 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Tak Was kłują w oczy tablica ogłoszeń przy kościele w Jaworniku i baner na ogrodzeniu koło Policji, a wyobraźcie sobie, że dzisiaj, tuż przed lokalem wyborczym na Zarabiu (Szkoła Podstawowa nr4) stanęła nowiutka tablica ogłoszeń, a na niej kto? Zgadnijcie? No oczywiście Krzysztof Halek.

    Ale zdajecie sobie sprawę, że i tak to nic nie pomoże?
    Halek & Przyjaciele sobie zdają. Nie będzie gorsi.

    6 13 Cytuj
  • 12 paź 2018

    Nie czytam (poza wstępami) genialnych wypocin Bagietki, czytanie tego jest masochizmem. Toto uwłacza mojemu marnemu intelektowi. Pozdrawiam tych, równie o marnym rozumie jak mój.

    15 8 Cytuj
  • 12 paź 2018

    Głosuje na Jarosława Szlachetkę.
    Żadne tam podrabiańce halki, które nie do końca nawet umieją przeczytać z kartki co Maciej napisał. Nie chce żeby burmistrz był marionetką a halek niestety nią jest w rękach Maćka. Jak chce pierdzieć w stołek i nic nie robić niech idzie na kase do biedronki a nie na fotel burmistrza. Już nie wspominam o tej sztucznej i nerwowej gestykulacji :D NIE DLA HALKA !

    10 12 Cytuj
  • 12 paź 2018

    I po co malino taki sarkazm?

    malina napisał/a:

    Naprawdę Krzysztof Halek ??? No jak on mógł ? Przecież to tylko Szlachetka powinien wisieć wszędzie ,nie no to jest nie do pomyślenia .

    Przeczytałaś ze zrozumieniem mojego posta? Ja tylko napisałem, że drażni co poniektórych tablica ogłoszeń koło kościoła w Jaworniku na której wisi plakat J. Szlachetki, a nikt nie reaguje, że przy wejściu do lokalu wyborczego na Zarabiu ustawiono wczoraj nową tablicę ogłoszeń na której wisi plakat K. Halka.

    4 4 Cytuj
  • Beata 12 paź 2018

    Niespełna tydzień do wyborów. Myślę, że wielu już nie może się doczekać.

    Jak obstawiacie. Jaką większością będą dysponowały szeregi Dobrej Zmiany w gminie, powiecie?
    Bierzecie pod uwagę, że będą to pierwsze wybory w których wybierzemy tych, którzy naprawdę będą traktować obietnice wyborcze na poważnie?
    Będzie to zmiana historyczna. Wielu zapewne, przez te wszystkie dekady od okrągłego stołu nie jest sobie w stanie wyobrazić, że jakaś opcja polityczna może działać w imieniu i dla mieszkańców/obywateli.
    Zjednoczona Prawica przez ostatnie 3 lata pięknie udowodniła, że jest to możliwe a wręcz niezbędne i od 21 X przełoży się to na nasze małe ojczyzny, gminy i powiaty.
    Pierwszy raz od 1939 roku będziemy mieć prawdziwie polskie rządy od góry po sam dół.

    Te wybory będą tym, czym była wygrana unionistów nad Konfederatami w 1865.

    4 13 Cytuj
  • 12 paź 2018

    Dojna zmiana w Myślenicach. Hmm, brzmi co najmniej ciekawie..

    9 2 Cytuj

Odpowiedz