Forum » Myślenice

Galeria Myślenice :)

  • Krystian 4 mar 2009

    Mam głupie pytanie, czy wiadomo jak wyglądać ma owa galeria handlowa ? Jakby co to proszę o podanie wszystkich informacji i szczegółów odnośnie galerii :)

    Cytuj
  • 4 mar 2009

    bedzie niewidzialna jak skatepark :)

    Cytuj
  • 4 mar 2009

    w gazecie myślenickiej był wstępny projekt - można sobie luknąć choć wątpie czy dokładnie tak będzie wyglądać.

    Cytuj
  • Krystian 5 mar 2009

    coś więcej ? mówię dawajcie szczegóły o galerii pls...;)

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    Tak, ja też chętnie dowiem się co planują kupcy z Galerią Myślenice. Widać po ilości i dacie ostatniego postu "dzieje się, oj dzieje". Zastanawiam się czy nie złożyć oferty na kupno działki od szacownych kupców (jeżeli sprzedadzą) i wybudować tam taki dworzec jak proponowałem tu http://www.miasto-info.pl/forum/temat128s4 . Z lekką modyfikacją można by było zmieścić także zatoczkę dla busów. Bo na Koźmińskiego nie ma co liczyć. Zanim się zorientuje CBA zaglądnie mu do sakiewki. A ma tam niejednego "trefnego" szeląga.

    Cytuj
  • Mieczysław Nowak 23 sty 2010

    Lop - tu masz wszelkie informacje.
    http://www.galeriamyslenice.pl/
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    Taką stronkę to może zrobić każdy a wybudować galerię już trudniej.

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    Dziekuje za link, może jakieś świeższe newsy? ;)

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    będą galerianki w Myślenicach???

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    a żadna ci nie da za darmo.. współczuje ci całe forum

    1 Cytuj
  • 25 sty 2010

    Może i będą jak się doczekamy Galerii Myślenickiej.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Czy Wy wogóle zastanawiacie się o czym piszecie???? "Galerianki" to narastający problem patologiczny naszego społeczeństwa a Wy tu tak spokojnie sobie piszecie o "galeriankach" w Myślenicach!!!! Broń Boże żeby to Wasze córki nie skończyły jak te nastolatki z filmu. Jak można być takim nieczułym na problem młodych, zagubionych ludzi?! Wstyd. Wybaczcie mi ale teksty jak u gości powyżej są poniżej wszelkiej krytyki.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Mam opla tigre i korzystam z usług galerianek Ja nie mam prostaty a im jest ciepło

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    galerianki to prostytuki i jakoś nie zauważyłem żeby prostytutkami ktoś się jakoś przejmował i zajmował.. znaczy zajmować to może nie trafione słowo.A to dziewczynki z biednych domów zamiast się uczyć żeby do czegoś dojść chcą szybko zarobić no to jest jedyna chyba dla nich opcja i to one sobie wybierają takie życie i takie zarobianie na nie.A co do naszego miasteczka to już mógłbym podać pare nazwisk kto zajmie się naszą galerią w tym temacie. Uważajcie i sprawdzajcie legitymacje szkolne bo wiecie co robią z takimi co idą siedzieć za majtki.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    chyba trochę przesadzasz, galerianki to również rozpuszczone bogate gówniary, które szukają nowych wrażeń.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    a ten kto znich "korzysta " jest dziwkazem takim samym jak one przeciez niebyło by ich jak by niebyło tych niewyrzytych sponsorow zboczonych pedofili .

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    ss Ty to chyba się z choinki urwałaś, w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo;)

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    Temat o galeriankach jest w innej zakładce. To jest temat o mega pozytywnym zjawisku w środowisku miejscowych kupców, którzy nie wydzierają sobie klientów jeden drugiemu, tylko budują wspólnie(na razie strone) obiekt handlowy.
    Obiekt w którym będa razem(zobaczymy jak długo) dostarczać nam to czego najbardziej potrzebujemy, a my im tego czego oni potrzebują. Robią to dla nas żebyśmy nie musieli jeżdzić do Krakowa, lub żeby np. Kraków nie przyjechał do nas(ze swoimi marketami).

    1 Cytuj
  • 26 sty 2010

    I mamy nadzieje że kiedyś się tej Galerii Myślenickiej doczekamy. Nie musi być przecież wielgachna Gdów ma Galerie i nawet fajną.

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    Mnie ta Galeria nie jest do niczego potrzebna. Uroił się komuś pomysł z koszeniem konkurencji i zaczeło się szarpanie ziemi, efekt jest taki że nie ma dworca, nie ma galerii, nie ma już nic(jak mówi znany kandytat), wyroków tez nie ma.

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    Dworzec ważniejszy niż Galeria.

    Cytuj
  • M G 26 sty 2010

    Można by pod wiatą byłego dworca uruchomić pasaż handlowy , albo przenieść targowisko pod wiatę z obecnego miejsca za Sokołem , i już macie coś w rodzaju małej galerii , po kiego grzyba nam więcej w Myślenicach? ;)

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    A tak w ogóle to po co ta galeria, skoro będą w niej te same sklepy i te same firmy co w rynku, a ludzie i tak będą jeździć do Krakowa na zakupy ? A może się mylę ?

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    U nas najwięcej jest sklepów a nam i tak mało.

    Cytuj

Odpowiedz