Forum » Myślenice

Prawnik, porady prawne

  • 4 wrz 2018

    szukam dobrego i taniego prawnika, który mógłby udzielić kilka porad prawnych, pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego. Czy ktoś może mi polecić takiego prawnika? Z góry dziękuje

    1 5 Cytuj
  • 7 wrz 2018

    Czy w Myślenicach znajdę bezpłatnego prawnika? Dotyczy kodeksu pracy

    1 5 Cytuj
  • 18 wrz 2018

    Znam bardzo dobrą kancelarię, ale po pierwsze bezpłatni to oni nie są, a po drugie są oni z Gliwic. Ale naprawdę jest to świetna kancelaria. Zajmują się sprawami karnymi, mają w tej dziedzinie już całe mnóstwo wygranych rozpraw sądowych. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak jak coś. Mi pomogli się rozwieść z moją już byłą żoną, co było masakryczną sprawą tak przy okazji. Ale naprawdę byli bardzo dobrzy, na sali sądowej znakomicie sobie poradzili.

    1 12 Cytuj
  • 21 wrz 2018
    lenka13 napisał/a:

    Czy w Myślenicach znajdę bezpłatnego prawnika? Dotyczy kodeksu pracy

    Pod tym linkiem informacja na temat nieodpłanej pomocy prawnej w powiecie myślenickim: http://www.myslenicki.pl/pl/content/view/3930/45/

    3 1 Cytuj
  • 14 mar 2019

    Skontaktuj się z mec. Cejrowskim, prowadzi kancelarie w Tczewie, ale dzisiaj to żaden problem. Znają się na wielu dziedzinach prawa, znajoma chwaliła jego prace w sprawie karnej, inna w cywilnej i później postępowaniu dotyczącym mobbingu w pracy.

    3 Cytuj
  • Andrzej 16 mar 2019
    kustosz421 napisał/a:

    Skontaktuj się z mec. (...) , prowadzi kancelarie w Tczewie, ale dzisiaj to żaden problem.

    Better call Saul. Dzisiaj to żaden problem.

    Cytuj

Odpowiedz