Forum » Myślenice

jaka tv cyfrowa?

  • 14 kwi 2011

    Z dniem 1 .05 2011 kończę długoletnią przygodę z cyfrą+ i chciałbym zmienić na innego operatora tv. może podzielicie się uwagami i opiniami o innych nadawcach? kto jak kto ale ogół ma zawsze rację! i jeszcze jedna sprawa chodzi o multiroom. czy da się to tak zrobić żeby 2 dekodery były w 2 różnych domach w tym samym abonamencie i na 1 umowę? dziękuje za wszelkie info!!

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Tylko cyfra+ PRV
    Liga angielska, polska, hiszpańska

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    [quote=gość: qqqq] Tylko cyfra+ PRV
    Liga angielska, polska, hiszpańska [/quote]
    To czy będzie liga polska niestety wciąż nie jest pewne

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    ksgrzes. Tak da sie tylko musisz dostać 2 karty cyfry.a nie emulatory.

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    ta liga polska i poziom to żałosne! ale szkoda mi tylko premiership i la liga!! a w n dają 2 karty? myślę o n bo hd mają w fajnej cenie a nie tak jak w c+ przy dopłacie! kupiłem sobie plazme 37cali i kanały hd jakby niebyło mnie interesują najbardziej!!

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    multiroom w N niestety działa w obrębie budynku bo trzeba dekodery złączyć kablem Ethernet, czyli "skrętką".

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    [quote=ksgrzes] ta liga polska i poziom to żałosne! ale szkoda mi tylko premiership i la liga!! a w n dają 2 karty? myślę o n bo hd mają w fajnej cenie a nie tak jak w c+ przy dopłacie! kupiłem sobie plazme 37cali i kanały hd jakby niebyło mnie interesują najbardziej!! [/quote]

    Zgadza się, poziom ligi w wykonaniu srakovi jest marny, chyba że uda im się kupić/sprzedać kolejny mecz.

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=gość: ja4] ksgrzes napisał/a: ta liga polska i poziom to żałosne! ale szkoda mi tylko premiership i la liga!! a w n dają 2 karty? myślę o n bo hd mają w fajnej cenie a nie tak jak w c+ przy dopłacie! kupiłem sobie plazme 37cali i kanały hd jakby niebyło mnie interesują najbardziej!!

    Zgadza się, poziom ligi w wykonaniu srakovi jest marny, chyba że uda im się kupić/sprzedać kolejny mecz. [/quote]
    to nie jest temat o cracovii!! chcesz sobie po nich pojezdzic to jest osobny temat!!! brak słów na takich ludzi jak ty!!!

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    z tą n to niewiem bo pofatygowałem się do mix-a i powiedzieli że dają 2 karty. niewiem czy lecieli w kulki bo z pogrzebałem troche w sieci i ludziska własnie piszą o tym ethernalu czy jakoś tak

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    No troche sie zgadza z tymi dwoma kartami. Kazdy dekoder ma swoja karte bo bez niej nie bedzie dzialal, Karta jest para z dekoderem i nie da sie zamieniac, tylko dodatkowo te tunery musza byc spiete kablem skretka. Wiec i ja i mix ma racje.

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=ksgrzes] Z dniem 1 .05 2011 kończę długoletnią przygodę z cyfrą+ i chciałbym zmienić na innego operatora tv. może podzielicie się uwagami i opiniami o innych nadawcach? kto jak kto ale ogół ma zawsze rację! i jeszcze jedna sprawa chodzi o multiroom. czy da się to tak zrobić żeby 2 dekodery były w 2 różnych domach w tym samym abonamencie i na 1 umowę? dziękuje za wszelkie info!! [/quote]

    Proponuję najpierw nauczyć się coś więcej niż czytań nagłówki, bo możesz mieć problem z obsługą TVS.

    1 Cytuj
  • 30 maj 2013

    Witam, kończę umowe z Cyfrą i zastanawiam się co zakupić teraz- NC+ czy Cyfrowy Polsat... Co Wy polecacie? Co się bardziej opłaci? Jakieś opinie na temat obydwu platform mile widziane...

    1 Cytuj
  • 30 maj 2013

    Jak najdalej od polsatu! Mój abonament wynosi 89.90 a w dniu wczorajszym dostałem powiadomienie że mam nie uregulowane płatności a moja opłata nagle wynosi 99.90! Po telefonie do CP okazało się ze teoretycznie mam błąd w umowie i od początku powinienem płacić 99.90! Umowę mam na 36 miesięcy, minęły już ok.24. Jak najbardziej nie polecam!

    Cytuj
  • 30 maj 2013
    volt napisał/a:

    Witam, kończę umowe z Cyfrą i zastanawiam się co zakupić teraz- NC+ czy Cyfrowy Polsat... Co Wy polecacie? Co się bardziej opłaci? Jakieś opinie na temat obydwu platform mile widziane...

    byłem w N po migracji do CN+ mam abonament 49 zeta na 13miesięcy w tym wszystkie canal + także chyba warto wysłać pismo że nie przedłużasz umowy i niech dzwonią z ciekawą propozycją!!

    1 Cytuj
  • Andrzej 31 maj 2013
    volt napisał/a:

    Witam, kończę umowe z Cyfrą i zastanawiam się co zakupić teraz- NC+ czy Cyfrowy Polsat... Co Wy polecacie? Co się bardziej opłaci? Jakieś opinie na temat obydwu platform mile widziane...

    Z n byłem od 2008, obecnie w nc+, 59 PLN za Universe+, HBO oraz paczkę Canal+ (turbodekoder CLRA), maj za darmo, później 12 miesięcy.
    Posiadam też Polsat, familijny max hd (HD6000). Jeśli chodzi o jakość obrazu, jak dla mnie, porównywalna na kanałach HD. Jeśli chodzi o ceny: w CP możesz przy przedłużaniu wynegocjować do 5 miesięcy darmowych w abo na 12 miesięcy (poprzez DUK), lub 5/15 w APSach. Jeśli chodzi o nc+, tutaj obecnie dają podobno 3 gratisowe miesiące.
    Generalnie, problemy z umowami zdarzają się w obu platformach, u mnie póki co, wszystko jest ok.
    Sprzętowo, dekodery ADB są o klasę lepsze od tych produkcji CP (turbodekoder nie zawiesił mi się przez ponad 3 lata, HD6000 się to zdarza).

    Reasumując, zależy, jaki content Cię interesuje, jeśli chodzi o sport i kanały premium.
    Jeśli podstawowe kanały, bez premium, taniej, jako całość wychodzi CP. Jeśli zależy Ci na kopanej, żużlu, w miarę szybkich premierach filmowych i solidnym sprzęcie - nc+

    2 Cytuj

Odpowiedz