Forum » Myślenice

BIURA PODRÓŻY W MYŚLENICACH

  • 14 kwi 2011

    Marzą mi się wakacje w Europie - nigdy nie byłam za granicą, myślę o jakimś tygodniowym wypadzie do Grecji, Bługarii lub może na Chorwacji. Czy orientuje się ktoś czy w Myślenicach są jakieś biura organizujące takie wczasy? a jak nie u nas, to gdzie można znaleźć jakieś oferty, oczywiście w przystępnej cenie? Czy znacie jakieś biuro godne polecenia ?

    4 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    w myślenicach nie wiem ale ja byłam rok temu z biura podróży z lublina w bułgari na złotych piaskach polecam wyjazd autokarem z centrum krakowa lub wylot z katowic lecz bardziej sie oplaca autokarem bo roznica taka ze taniej ok 1000zł a autokar najwyrzszej klasy wpisz w googlach BEATUR a znajdziesz ich strone ja wraz z kolezankami bylam bardzo zadowolona

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    BP masz na ul.Kościuszki koło strażnicy oraz na Reja na przeciwko Ukleiny.

    Zdecydowanie z tego co wymieniłać polecam Chorwację i dojazd własnym samochodem.

    3 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    ja polecam przeszukiwanie ofert na portalu easygo jest mnóstwo zróżnicowanych z różnych biur, także takie same oferty czasem w różnych cenach-można porównać. ja co roku wyszukuję ofertę z tego portalu. znajomi korzystają też ze strony wakacje

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    a ja w zeszłym roku byłam w Bułgarii z Itaka z Myślenic I mysle ze juz bym nie zaryzykowała i nie wybrała innego biura podróży. Wszystko na plus. Nie musisz sie o nic martwić. Samolotem 1,5 godz i jesteś na miejscu.Nie tracisz czasu na dojazd.

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Wyjeżdżam od paru lat na wakacje z ofert Marhaby Pana Kasperka z Rynku w Myślenicach.Jest pośrednikiem wielu biur podróży. Jestem bardzo zadowolona. Ja preferuję tylko wyjazdy samolotowe i jeszcze nie zawiodłam się w tym roku Kreta, myślę że równie udana jak pozostałe imprezy.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Chorwacja, jest przepiękna...i tak jak ktos wczesniej napisał rowniez polecam dojazd wlasnym samochodem- jazda miła i przyjemna głownie po autostradach...
    Jeśli się ktos wybiera to odrazam szukania noclegów przez internet, bo na miejscu wolnych apartamentów nie brakuje a i ceny sporo niższe.
    Ja byłam w miejscowości Tucepi , 5 km od miasta Makarska ( moge podać namiar na fajny apartament, gdyby ktos był zainteresowany ). Tucepi słynie z najdłuższej plaży na Makarskiej Riwierze. Niestety plaże są kamieniste-bez butów gumowych ani rusz-to chyba jedyny minus Chorwacji..cała reszta już tylko na plus...

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    a lody chorwackie najlepsze na świecie...mniam:)

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Czy do podróży samolotem jest potrzebny dodatkowo paszport - np lecąć do chorwacji czy tez bługarii i innych krajów Europy/ Czy ktos się orientuje w tym temacie?

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Jeżeli chodzi o Bułgarię to wystarczy sam dowód osobisty. Do Chorwacji wymagany jest już paszport.

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=gość: tzecia3] Jeżeli chodzi o Bułgarię to wystarczy sam dowód osobisty. Do Chorwacji wymagany jest już paszport. [/quote]

    Nieprawda - na Chorwację można wjechać na dowód.

    3 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    moim zdaniem najlepiej wyszukać wycieczke na protalu wakacje lub podobnym wtedy z konkretną ofertą idziesz i dowiadujesz sie w biurze podróży np. na reja tam gdzie zdjecia wywołują oni mają te same oferty co w internecie czasem nawet taniej a pozatym wszystkie formalnosci oni pozałatwiają doradzi podpowie i masz kwitek czarno na białym

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    a ja tam wole majorke...we wrzesniu za tygodniowy pobyt płaci sie ok 2000zl....bułgaria to dla emerytów ;-)

    2 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Przy wylocie samolotem za granicę musi być paszport.

    1 3 Cytuj
  • 2 cze 2014

    Witam, odświeżam temat.
    Planujemy wyjazd do Grecji - konkretnie Kreta - czy ktoś może polecić jakieś biuro w Myślenicach (albo i z poza)? Albo ktoś może ma konkretny hotel, miejsca na Krecie godne polecenia?

    Cytuj
  • joanna marek 7 kwi 2017

    Proszę o opinię jakie biuro podróży w naszym rejonie jest godne polecenia?

    Cytuj
  • 12 kwi 2017

    Pytanie, czy nie lepiej zaklepać sobie bezpośrednio - bez pośredników.
    My np tak jeździmy zarówno na krajowe wycieczki jaki zagraniczne. Tylko znajomość angielskiego jest obowiązkowa.

    2 Cytuj
  • 24 maj 2017
    ania25 napisał/a:

    Czy do podróży samolotem jest potrzebny dodatkowo paszport - np lecąć do chorwacji czy tez bługarii i innych krajów Europy/ Czy ktos się orientuje w tym temacie?

    Do Europy potrzebny jest tylko dowód osobisty

    1 Cytuj
  • 24 maj 2017
    cxx napisał/a:

    Przy wylocie samolotem za granicę musi być paszport.

    Nie. Przy wylocie samolotem jazda autokarem jazdą autem tylko dowód osobisty.

    Cytuj
  • 24 maj 2017
    maksym brukarstwo napisał/a:

    Do Europy potrzebny jest tylko dowód osobisty

    Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd ?
    Białoruś, Rosja, Kosowo, Ukraina - to kraje gdzie są obowiązujące paszporty (chyba, że to nie Europa)

    Na stronie Ministerstwa Sprawa Zagranicznych są dokładnie podane dane, gdzie obowiązują paszporty oraz wizy:

    http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/wizy/

    Miłego podróżowania.

    3 1 Cytuj
  • 8 lip 2017

    Witam,

    Czy może się ktoś orientuje czy biuro Wakacje.pl koło Dekady, nad stacją Orlen nadal funkcjonuje ?

    Cytuj

Odpowiedz