Forum » Myślenice

przechowalnia dla dzieci...

  • 4 mar 2009

    co zrobić gdy przedszkole czynne do 17 a "Ty" pracujesz do 18 w "warzywniaku" lub w markecie przez okrągłe 7 dni...? nie możesz sobie pozwolić na nianie bo ona więcej kosztuje niż "Ty" zarabiasz... krótko mówiąc "przechowalnia" dla dzieci by się przydała, jakaś świetlica, miejsce gdzie można zostawić malucha pod dobrą opieką no i za rozsądne pieniądze... jakieś pomysły?

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    to fakt, czasem ide w sobote do pracy na 6 godzin i nie mam z kim zostawić dziecka, musze się prosić a nie każdy ma ochote zostać, jest jakaś placówka w myślenicach?

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Osobiście uważam ze przydała by się taka placówka bo w przedszkolach jest nie wystarczająco dużo miejsc i wiele rodziców musi rezygnować z pracy żeby zostać z dzieckiem, bo nie każdy jest w stanie zapłacić 10 zł za godzinę niańce:(

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Podobno jest takie przedszkole domowe na Zarabiu ale nic bliżej o tym nie wiem.Mieści się ono przy dróżce na korty tenisowe , basen odkryty...Nie wiem czy to o to chodzi ale zainteresowani mogą sprawdzić.

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    nie wiem czy jeszcze istnieje, ale jak ja byłam mała to istniała świetlica socjoterapeutyczna w Sokole :)

    Cytuj
  • Marzena 8 mar 2009

    słyszałam ,że w stróży jest babka ,która zajmuje się dziećmi popołudniami i bierze chyba 200 zł. na miesiąc ?
    nie wiem czy to prawda ale jakby co to dajcie znać ,a ja to sprawdzę :))

    Cytuj
  • 10 mar 2009

    [quote=Marzena]słyszałam ,że w stróży jest babka ,która zajmuje się dziećmi popołudniami i bierze chyba 200 zł. na miesiąc ?
    nie wiem czy to prawda ale jakby co to dajcie znać ,a ja to sprawdzę :))[/quote]

    jeśli wiesz coś więcej na ten temat to napisz jak to wygląda? jakie godziny? dni?

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    "przechowalnia" dla dzieci fajnie brzmi lepiej było napisać świetlica. Dzieci pewnie już starsze i nie potrzebujecie opieki?

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    Jestem nauczycielką i chętnie założę mini przedszkole popołudniowe działające jako świetlicę potrzebuję tylko deklaracji zainteresowanych.

    Cytuj
  • Malgorzata 10 mar 2010

    witam ciekawa jestem ile rodzice chcieli by dać za godzinę takiej opieki nad ich pociechą?

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    Dla zainteresowanych. W Sokole jest świetlica czynna poniedziałek - piątek 13-19(rok szkolny), 10-16 (ferie, wakacje).

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    [quote=MiMalgorzata]witam ciekawa jestem ile rodzice chcieli by dać za godzinę takiej opieki nad ich pociechą?
    [/quote]
    Znając dzisiejsze czasy jak najtaniej.

    Cytuj
  • Malgorzata 11 mar 2010

    tak to zrozumiałe jak najtaniej i jak najlepiej - uważam że opiekowanie się dziećmi to niezwykle odpowiedzialne zajęcie prawda? i jak tu pogodzić te dwie sprawy... w wypadku prowadzenia działalności gospodarczej - trzeba dać godziwe wynagrodzenie opiekunce ponadto inne dodatkowe koszty (lokal, zus etc.) dlatego takich miejsc nie ma choć powstają i będą szansą dla zapracowanych rodziców. Przynajmniej taka jest nadzieja.

    Cytuj
  • 13 mar 2010

    Tego właśnie za bardzo nie rozumiem każdy by chciał taką opiekunkę ale za darmo lub prawie za darmo. Ale jego praca powinna być wysoko ceniona kasowo.

    Cytuj

Odpowiedz