Forum » Myślenice

"Kółko" sklep na Górnym Przedmieściu

  • 25 paź 2018

    Czy ktoś mi wyjaśni jak to się stało że sklep o nazwie " Kółko" na Górnym Przedmieściu (budynek wraz z działką) stał się własnością GS Myślenice - następnie został sprzedany osobie prywatnej.

    2 1 Cytuj
  • 25 paź 2018

    sklep zawsze był własnością GS-Myślenice, sklep się spalił 2 raz, podobno sklep został sprzedany, działka jest za mała żeby coś zbudować, a budynku nie da się rozebrać bo jest zabytkowy, chodzą plotki że ma być tam sklep typu "żabka"

    3 2 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Jeden ze starszych mieszkańców Górnego Przedmieścia mówił że nazwa sklepu "Kółko" nie jest przypadkowa. Było to własnością Kółka Rolniczego

    3 1 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Naprawdę temat godny uwagi ,do kogo nalezy sklep! jak jedziesz do galerii też pytasz do kogo sklep należy ?

    2 8 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś kupuje działkę na której nic nie wybuduje. No chyba, że nasz naczelny developer zechce tam coś wcisnąć ;) W tej części miasta go jeszcze nie było ;)

    7 1 Cytuj
  • zoombi wiola 25 paź 2018

    to jes temat do cbsp może to ktoś mondry zgłosi oni zrobią to co trzeba

    2 3 Cytuj
  • 25 paź 2018
    seba napisał/a:

    sklep zawsze był własnością GS-Myślenice, sklep się spalił 2 raz, podobno sklep został sprzedany, działka jest za mała żeby coś zbudować, a budynku nie da się rozebrać bo jest zabytkowy, chodzą plotki że ma być tam sklep typu "żabka"

    W tym sklepie paliło się już trzy razy, budynek i działka została sprzedana , nie nie jest to zabytek. Nie nie będzie w tej lokalizacji żabki, ona przewidziana jest w innym miejscu górnego przedmieścia. Tak było to własnością kółka rolniczego, ale z opowieści mieszkańców to stowarzyszenie ma się ku schyłkowi.

    1 Cytuj
  • 26 paź 2018

    myślę, że tu potrzebny jest sklep a ktoś sprzedaje własność Gminną

    Cytuj
  • 29 paź 2018

    Hmm..

    1 Cytuj

Odpowiedz