Forum » Myślenice

Czego najbardziej brakuje w Myślenicach

  • 26 paź 2018

    Wyraźcie swoje opinie czego najbardziaj brakuje w Myślenicach?
    Wyrażajcie swoje pomysły na wspólne zangażowanie w okolicy w każdej dziedzinie

    1 3 Cytuj
  • 26 paź 2018

    Może ktoś ma jakieś pomysły na rozruch rynku aby było tam wkońcu ''życie''

    5 3 Cytuj
  • Janek Sal 20 lis 2018

    Kawiarnie. Puby. Mogłyby przynajmniej dwa dni oferować delikatną muzykę np pianino lub fortepian w tle. Może jak w Alchemii krakowskiej środa z występem zespołu .....

    6 4 Cytuj
  • 20 lis 2018

    komunikacji z Krakowem, dyskoteki WSZYTKIEGO na Górnym Przedmieściu bo obecnie nie ma tam nic.

    9 4 Cytuj
  • 20 lis 2018

    Czego brakuje, z takich prostych rzeczy : Chodzi mi po głowie jedna z ulubionych restauracji amerykańskich z kurczakami :)) ale nazwy nie zdradzę co by reklamy nie robić :) ale czasem by się zjadło.

    9 9 Cytuj
  • 20 lis 2018

    Jak dla mnie brakuje miejsc parkingowych;) serio mówiąc, ciężko jest przejechać spokojnie te ulicę od basenu do Bysinki oraz od Galalitu do ronda. Parkujące tam samochody utrudniają ruch dramatycznie, zwłaszcza przy basenie.
    Z innej dziedziny: miło byłoby rozbudować basen, przynajmniej o tę część która stoi nieukończona.
    Co do biznesu mam pewien ciekawy pomysł, ale nie zamierzam go poddawać za free :P

    7 4 Cytuj
  • 22 lis 2018

    Starej " beczki" i jej klimatu !

    3 3 Cytuj
  • Pablo 24 lis 2018
    sabała napisał/a:

    Czego brakuje, z takich prostych rzeczy : Chodzi mi po głowie jedna z ulubionych restauracji amerykańskich z kurczakami :)) ale nazwy nie zdradzę co by reklamy nie robić :) ale czasem by się zjadło.

    Bez przesady... A jak cię "przypili" to w samochód i masz niecałe 20 min do tego miejsca.
    Uważam, że są ważniejsze rzeczy do zrobienia niż kolejny fastfood....

    8 4 Cytuj
  • 24 lis 2018

    komunikacji miejskiej

    18 3 Cytuj
  • 25 lis 2018

    Czego nie ma? Jak człowiek chciał by jakieś studium zrobić to do Krakowa musi popylać .Załóż szkołe zatrudnij nauczycieli itd a gwarantuje ci że jak kierunków będzie sporo to zarobisz

    1 9 Cytuj
  • 26 lis 2018

    Witam,
    A co powiedzie na knajpkę z logiem znanym już w Polsce. Pijalnia wódki i piwa ??

    5 8 Cytuj
  • PANACEUM 26 lis 2018
    camaro787 napisał/a:

    Witam,
    A co powiedzie na knajpkę z logiem znanym już w Polsce. Pijalnia wódki i piwa ??

    W Krakowie to działa jako knajpa 'przed wyjściem na imprezę' bo jest tanio ale nie dzieje się tam nic. U nas imprez nie ma a miejsc jak takie jest kilka :)

    6 6 Cytuj
  • Pablo 26 lis 2018

    A ja myślę, że słabo jest z dobrymi lokalami.
    Na razie Sowa robi za taki.
    Wystarczy wejść tam w piątek czy sobotę. Miejsca zero, jak nie masz rezerwacji to zapomnij.
    A klimat fajny i ludzie też. :-)

    Tylko nie mam pojęcia gdzie otworzyć alternatywę, bo w Osieczanach (w sensie odległości od centrum) to raczej nie wypali....
    W centrum chyba nie ma na to lokalu. Do tego trzeba mieć kogoś ogarniętego od kuchni. Samo piwo i inne alkohole to za mało. No i jeszcze klimat.... ale to robią też fajni ludzie. ;-)

    6 7 Cytuj
  • 27 lis 2018

    Myślę że nowy lokal "Latająca Krowa " na Piłsudskiego ( dawniej Waldi ) będzie fajnym lokalem, coś świeżego :) zapowiada się ciekawie :P

    13 11 Cytuj
  • 29 lis 2018

    Baru z bilardem :)

    5 7 Cytuj
  • 16 gru 2018
    Szaq napisał/a:

    Myślę że nowy lokal "Latająca Krowa " na Piłsudskiego ( dawniej Waldi ) będzie fajnym lokalem, coś świeżego :) zapowiada się ciekawie :P

    Wiesz może kiedy otwarcie ?

    4 6 Cytuj
  • 16 gru 2018

    domu uciech prowadzanym przez lady z wiaty glogoczowskiej

    12 7 Cytuj
  • 16 gru 2018
    KsiadzROMAN napisał/a:

    domu uciech prowadzanym przez lady z wiaty glogoczowskiej

    Może pomogę Ci załatwić skierowanie na leczenie?

    3 12 Cytuj
  • 17 gru 2018

    sie lecz bo widze kciuk cie swedzi proktologia jest dla lekarzy

    3 8 Cytuj
  • 17 gru 2018

    grota solna

    6 Cytuj
  • 18 gru 2018
    ewa6361 napisał/a:

    grota solna

    juz byla i zamkneli po jakims czasie

    2 3 Cytuj
  • 22 gru 2018
    MSLC napisał/a:

    Wyraźcie swoje opinie czego najbardziaj brakuje w Myślenicach?

    Radości, uśmiechu, życzliwości.
    I tego na nadchodzące Święta Nam Myśleniczanom życzę.

    By Nam wszystko pasowało,
    by kłopotów było mało.
    By się wiodło znakomicie,
    by wesołe było życie.
    Sto całusów na dodatek,
    by smaczniejszy był opłatek.

    6 3 Cytuj
  • 6 sty 2019
    greku_94 napisał/a:

    Wiesz może kiedy otwarcie ?

    Otwarcie 10.01.2019r. - z fb tak wychodzi
    http://fb.com/lkrowa

    2 2 Cytuj
  • 6 sty 2019
    Szaq napisał/a:

    Otwarcie 10.01.2019r. - z fb tak wychodzi
    http://fb.com/lkrowa

    Słabe menu ! nie wypali jak dla mnie kolejny słaby bar

    6 5 Cytuj
  • 8 sty 2019

    Sklepu z prawdziwego zdarzenia na Zarabiu, bo brudne drzwi wejściowe do Hitpola odstraszają

    5 1 Cytuj

Odpowiedz