Forum » Myślenice

Czego najbardziej brakuje w Myślenicach

  • Arthur Renegat 12 sty 2019

    Najbardziej to brakuje cichego pleneru gdzieś blisko taniego sklepu do chlania wina amareno z biedronki

    2 3 Cytuj
  • 19 sty 2019
    Pablo napisał/a:

    A ja myślę, że słabo jest z dobrymi lokalami.
    Na razie Sowa robi za taki.
    Wystarczy wejść tam w piątek czy sobotę. Miejsca zero, jak nie masz rezerwacji to zapomnij.
    A klimat fajny i ludzie też. :-)

    Tylko nie mam pojęcia gdzie otworzyć alternatywę, bo w Osieczanach (w sensie odległości od centrum) to raczej nie wypali....
    W centrum chyba nie ma na to lokalu. Do tego trzeba mieć kogoś ogarniętego od kuchni. Samo piwo i inne alkohole to za mało. No i jeszcze klimat.... ale to robią też fajni ludzie. ;-)

    Coffee House na przeciwko savickich tam kiedyś była smażalnia ryb teraz jest kawiarnia, kawa i ciasta takie domowe ponadto naleśniki i gofry bąbelkowe, piwo tez można wypić. Nie jest to typowa restauracja ale możba zjeść coś dobrego a klimat jest super

    2 5 Cytuj
  • 20 sty 2019

    Kawiarni, fajnego lokalu ...
    w zeszłym roku otworzyły się 3 kawiarnie filiżanka na rynku, kolorowa koło parasolek i coffe House koło galerii myślenickiej, nie mówiąc już o tutkach lodach tajskich, lody koło Rosmanna które były może 2 miesiące ..
    nie wiem jak w filiżance bo żadko jestem na rynku, ale koło kolorowej przejeżdżam i wiecznie pusto, koło coffe House przechodzę tez sporadycznie tam ludzie siedzą. Może przestańcie stękać że wam trzeba nowej kawiarni czy lokalu tylko dajcie szanse tym co powstają ale wy i tak idziecie do meliny parasolek, do kavki gdzie ciasto zanim trafi do witryny siedzi 3 dni pod blatem w kuchni, albo sova gdzie wiecznie narąbane ludzi i cygania jak się da bi dają paragony dla klienta a nie fiskalne ...
    dajcie szanse nowym!

    3 1 Cytuj
  • 20 sty 2019
    Aneczka93 napisał/a:

    Coffee House na przeciwko savickich tam kiedyś była smażalnia ryb teraz jest kawiarnia, kawa i ciasta takie domowe ponadto naleśniki i gofry bąbelkowe, piwo tez można wypić. Nie jest to typowa restauracja ale możba zjeść coś dobrego a klimat jest super

    Zależy kto przygotowuje dania w Coffe House. Raz była taka Pani z czarnymi włosami i dostałem pysznego naleśnika po meksykańsku z sałatką, a drugim razem chciałem spróbować naleśnika ze szpinakiem i kurczakiem, a była inna jakaś młoda Pani. I niestety wtedy było okropne - zimny szpinak, zimny kurczak, gumowe ciasto.

    3 Cytuj
  • Pablo 20 sty 2019

    Burito tam było dobre jak była tam "Przystań" ale to już stare dzieje... ????

    1 1 Cytuj
  • 20 sty 2019
    topamers napisał/a:

    Zależy kto przygotowuje dania w Coffe House. Raz była taka Pani z czarnymi włosami i dostałem pysznego naleśnika po meksykańsku z sałatką, a drugim razem chciałem spróbować naleśnika ze szpinakiem i kurczakiem, a była inna jakaś młoda Pani. I niestety wtedy było okropne - zimny szpinak, zimny kurczak, gumowe ciasto.

    To trzeba zgłaszać takie rzeczy przez wiadomość na fb firmowym żeby można było reagować i trzymać dobry poziom, mi jak coś nie pasuje to zgłaszam odrazu :) a miejsce przytulne szkoda żeby się zamkło

    1 3 Cytuj
  • Gosiaa 25 sty 2019

    Czego brakuje ? Hmm no kibla :)

    12 Cytuj
  • 5 lut 2019

    Ścianki wspinaczkowej - całoroczna trakcja dla dzieci i dorosłych

    4 2 Cytuj
  • Pablo 26 lut 2019
    mfaka napisał/a:

    Czego brakuje ? Hmm no kibla :)

    Strzał w dziesiątkę.
    Też słyszałem od znajomych, którzy mieszkają daleko od centrum, że jest z tym problem.
    Pewnie, że w razie "W" można próbować korzystać z dobrodziejstwa jakiejś knajpki, ale nie o to chodzi. Powinien być czysty, w dostępnym i oświetlonym miejscu, ciepły (w okresie jesień-zima-wczesna wiosna) szalet miejski. Najlepiej nie jeden tylko na takie miasto to przynajmniej kilka.

    Tyle w tym temacie.

    9 Cytuj
  • 13 mar 2019

    Mysle ze dyskoteki gdzie ludzie mogliby potanczyc .. wypic drinka ze znajomymi... swietny pomysl

    2 Cytuj

Odpowiedz