Forum » Myślenice

Jubiler w Myślenicach: pierścionki ozdoby

  • 27 mar 2013

    dla szukających czegoś innego niż to co jest wszędzie osobiście korzystałem i jestem zadowolony

    1 Cytuj
  • 27 mar 2013

    "moderator" usunął link, który podałem, jeśli więc ktoś jest zainteresowany nieszablonową biżuterią to na PW mogę podać namiary

    1 1 Cytuj
  • 18 kwi 2013

    Naprzeciw oraz naprzeciwko pisze się razem!

    2 3 Cytuj
  • 11 lis 2014

    Witam, proszę mi powiedzieć gdzie najlepiej kupić pierścionek w Myślenicach? Który jubiler ma stosunkowo niższe ceny?

    2 3 Cytuj
  • 11 lis 2014

    Na przeciwko restauracji SOVA

    8 8 Cytuj
  • 13 lis 2014

    polecam jubilera na ul niepodległości oraz na rynku obok banku PKO fachowa obsługa i niskie ceny :)

    4 8 Cytuj
  • 14 sty 2015

    Hej :)
    Czy ktoś wie gdzie można przetopić na coś innego lub sprzedać biżuterię srebrną? Jest taki punkt w Myślenicach?

    Z góry dziękuję

    1 1 Cytuj
  • 14 sty 2015

    Spytaj w ART GOLD jest na rynku i na przeciwko SOVY

    5 4 Cytuj
  • 2 mar 2015

    Po prostu nie ograniczajcie się do jubilera na mieście. Te obrączki, które dobraliśmy kosztowały na mieście nawet 500 złotych więcej. Ma sens tyle przepłacać?

    1 3 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    a DM Biżuterie znasz?

    2 3 Cytuj
  • 9 sty 2016

    Polecam jubilera na rynku ( powyżej Paco). Duży wybór fajnej biżuterii, bardzo miła i profesjonalna obsługa.
    Dla mnie też super sprawą są tam wszelkie naprawy czy przeróbki biżuterii. Tanio, bardzo solidnie , profesjonalnie i szybko :) To jest jedyna pracownia jubilerska w Myślenicach, która naprawdę robi wszystko rewelacyjnie jeżeli chodzi na naprawy/przeróbki biżu. Usługi na najwyższym poziomie. Już wiele, wiele lat temu ten punk jubilerski słynął z profesjonalizmu i nadal trzymają najwyższy poziom.
    Jak chciałam coś trudniejszego naprawić u innego jubilera to z reguły dostawałam odpowiedź odmowną - chyba brak umiejętności czy chęci do pracy.... W przypadku panów z jubilera w rynku zawsze pomogą i mimo dużej ilości klientów wykonują swoją pracę wzorowo!!

    8 3 Cytuj
  • 4 mar 2016

    jest w Myślenicach jubiler, który wykona pierścionek na zamówienie? chodzi mi o konkretny model, jednak nie chcę kupować w sieciówkach

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    Wiem, że ta pracownia o której pisałam wyżej robi pierścionki na zamówienie. Widziałam piękny złoty filigran zrobiony na zamówienie właśnie tam. To dawna pracownia Imago Artis, więc chyba z żadnym pierścionkiem robionym za zamówienie nie będzie tam problemu. To pracownia jubilerska LUX.
    Z tego, co się orientuję, jedynie tam zrobią coś ładnego i bez problemu.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz