Forum » Myślenice

Jubiler w Myślenicach: pierścionki ozdoby

  • 18 kwi 2011

    Sprawa wygląda tak.   Chciałbym kupić biżuterię dla mojej dziewczyny, mianowicie naszyjnik .  Który sklep jubilerski ma niezbyt wygórowane ceny bo budżet mam niewielki...:(

    5 8 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    a nie laska ruszyc tylek i sie rozejrzec? ilu ich jest w myslenicach 3-4? przejdziesz sie i sam zobaczysz jakie maja ceny... co za proznosc

    14 8 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    wg mnie najlepszy jest na przeciwko kurdesza, oraz ten na przeciwko sovy.

    4 7 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    ja tez uwazam ze najlepszy jest na przeciwko kurdesza miła obsługa i w miare ceny;)

    8 8 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    no własnie dziś jak przechodziłem obok tamtego koło kurdesza to cena 5000 zza szyby zwaliła mnie z nóg... i czym prędzej stamtąd zwiałem;p

    8 5 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Dozbieraj i kup lampę :P

    4 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    ale to wejdz do srodka zawsze cos mozna skompletowac czy cos!:)

    3 1 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Ten jubiler koło kurdesza jest fatalny!!!!zmanierowane laski które mają gdzieś klienta!!byłam tam oglądać z narzeczonym obrączki i wogóle cud że ktoś tym zarządza...samowolka a ceny jak w APARCIE czy KRUKU...Polecam tan na przeciwko Sowy ceny rozsądne no i przynajmniej doradzić umieją!

    8 11 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    a nie zgodzę się z /// ten k taksówek jest OK jubiler

    8 4 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    na pytanie- na której ręce i na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy pani w wyżej wspomnianym sklepie odpowiedziała ...-skąd mam wiedzieć.od sprzedawców w takich sklepach oczekuje się pomocy i wiedzy.to tak jak idziesz do sklepu z garniturami i krawatami i jak np.kupujesz krawat to pani potrafi na życzenie ci go zawiązać...

    7 4 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    [quote=gość: ///] Ten jubiler koło kurdesza jest fatalny!!!!zmanierowane laski które mają gdzieś klienta!!byłam tam oglądać z narzeczonym obrączki i wogóle cud że ktoś tym zarządza...samowolka a ceny jak w APARCIE czy KRUKU...Polecam tan na przeciwko Sowy ceny rozsądne no i przynajmniej doradzić umieją! [/quote]

    Byłem tam kupować prezent dziewczynie na walentynki, i Panie ładnie mi doradziły, i w ogóle wszystko ok. Więc nie wiem dlaczego masz taką opinie. Może jesteś wybredna ? :D Pozdrawiam.

    10 3 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    ja polecam jubileta na rynku na przeciwko zegara ceny zdecydowanie lepsze, za kolczyki zapłaciłam 90zl gdzie po drugiej stronie te same 130zl

    6 3 Cytuj
  • 24 maj 2011

    Ja polecam jubilera na przeciw Sovy, miła obsługa , mają czas dla klienta i umieją doradzić , ceny też ok. Nie polecam jubilera w rynku tego obok dawnego sklepu męskiego p. Klakli , jeszcze pracownicy czyli panowie złotnicy ok ale starszy pan i pani - chyba szefostwo fatalni, robia łaskę żeby coś pokazać a na pytania odpowiadają od niechcenia i ze złością że w ogóle się człowiek o coś pyta.

    7 7 Cytuj
  • 20 lut 2012

    wiecie moze gdzie mozna zrobic napis na pierscionku i ile to kosztuje

    Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: zaineresowana] wiecie moze gdzie mozna zrobic napis na pierscionku i ile to kosztuje [/quote]
    Chyba w rynku, vis a vis zegara.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: zaineresowana] wiecie moze gdzie mozna zrobic napis na pierscionku i ile to kosztuje [/quote]

    Chyba chodzi ci o grawer jakis ? Zalezy gdzie kupisz pierscionek. Jezeli u jubilera u ktorego zlecisz grawer, to chyba nic sie nie doplaca.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    toznaczy pierscionek juz mam chce dorobic tylko napis interesuje mnie mniej wiecej kwota

    Cytuj
  • 20 lut 2012

    spróbuj na Niepodległości ja tam grawerowałam napis z dedykacja na obraz zapłaciłam ok. 100zł. tyle że to było długie zdanie, a na pierścionku na pewno mniej

    2 4 Cytuj
  • 29 lut 2012

    [quote=gość: zaineresowana] wiecie moze gdzie mozna zrobic napis na pierscionku i ile to kosztuje [/quote]
    polecam jubilera na NIEPODLEGŁOŚĆI NA PRZECIW piekarni SIDORA

    3 9 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Niedawno bralismy slub natomiast przygotowania na luzie rozpoczelismy sporo wczesniej. najpierw udalismy sie do jubilerow w myslenicach ogladac obraczki. Pozniej Krakow-tam glownie apart, kruk, kobe itp. Po dokladnym ogladnieciu wnioski sa nastepujace-jubilerzy w m-cach poza sezamem sami robia wiekszosc obraczek i w wiekszosci sa to wzory niemal zywcem sciagniete od marek o ktorych wspomnialem w krk. A ceny...z reguly wyzsze niz np w aparcie(to samo tyczy sie pierscionkow). Duza gruoa osob nawet nie zaglada do salonow firmowych bo zakladaja ze u zwyklego jubilera bedzie taniej-my poczatkowo tez tak myslelismy lecz to blad. Duze marki kupuja zloto sporo taniej to raz, maja sporo salonow to dwa i nie trzesa tak portkami ze musza dzieci z malego punktu utrzymac. Maja lepsza jakosc wykonania, ladnie pakuja towar, a od kazdej obraczki na wstepie daja 10-15% rabatu. W cenie jest czyszczenie przez okres chyba 5 lat (kobe) i grawer gratis.czas wykonania okolo 14 dni. Jak juz wspomnialem zestawiajac to z nizsza cena nie ma sie nad czym zastanawiac.

    10 1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Tyle ze w Apart nie wezma ci w rozliczeniu twojego zlota. Mniejsze tez jest pole manewru jak chcesz cos zmienic, typu... dodac, zmienic, zrobic troche wezszy, lub szerszy. W sieciowkach leci sporo rzeczy automatem i tutaj mozna troche zmniejszyc koszty. jezeli natomiast bedziesz wybredny i nie zadowoli cie nic z katalogu, to i tak pojdziesz do "tradycyjnego" jubilera.

    nie chce strzelac ile trwa wykonanie obraczek w krakowie a ile pierscionka w myslenicach, bo ja akurat zamawialem odwrotnie. na pierscionek czekalem rowne 6 tygodni. Przy zakupie zostalem poinformowany o terminie i z takim terminem zostala sporzadzona umowa. Na obraczki czekalismy niecale 2 tygodnie, tak ze nie wiem skad takie roznice w terminie realizacji, ale moze byc tak jak ty mowisz ze na obraczki czeka sie max 2 tygodnie.

    4 Cytuj
  • Doris 18 mar 2013

    NAJLEPSZY SKLEP JUBILERSKI JEST W RYNKU OBOK TEGO BIAŁEGO BANKU ,CENY MOŻNA NEGOCJOWAĆ ,SKUP ZŁOTA - CENA ZAWSZE TROSZKĘ WYŻSZA I MOŻNA TAM ZAMÓWIĆ WSZYSTKO ŁĄCZNIE Z NAPRAWĄ I PRZERÓBKĄ ZARÓWNO ZŁOTA I SREBRA . MAJĄ CHYBA NAJWIĘKSZY WYBÓR OBRĄCZEK I GRAWER GRATIS . JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PROFESJONALNEJ OBSŁUGI I MOI ZNAJOMI TEŻ . POLECAM !!!!

    3 11 Cytuj
  • ania 18 mar 2013

    kupowaliśmy w aparcie, były tańsze niż u jubilerów w myślenicach, grawer był free,kosztowały nas 3000 zł(na cenniku 3750), moja była droższa bo była z diamentem, M za swoją zapłacił 1100 reszta to moja,
    Po miesiącu od zaślubin M zgubił swoją, udałam się do aparta żeby zakupić M nową, pani była zdziwiona, że tylko jedną, opowiedziałam co się stało, dostaład dodatkowy rabat a za nową obrączkę zapłaciłam 880 zł. Jestem zachwycona obsługą i podejściem do klienta. Czas realizacji 14 dni, do odbioru były po 8. Nosimy je już blisko 11 lat, nadal są gładkie i bez zarysować

    8 Cytuj
  • 18 mar 2013
    kollarka napisał/a:

    NAJLEPSZY SKLEP JUBILERSKI JEST W RYNKU OBOK TEGO BIAŁEGO BANKU ,CENY MOŻNA NEGOCJOWAĆ ,SKUP ZŁOTA - CENA ZAWSZE TROSZKĘ WYŻSZA I MOŻNA TAM ZAMÓWIĆ WSZYSTKO ŁĄCZNIE Z NAPRAWĄ I PRZERÓBKĄ ZARÓWNO ZŁOTA I SREBRA . MAJĄ CHYBA NAJWIĘKSZY WYBÓR OBRĄCZEK I GRAWER GRATIS . JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PROFESJONALNEJ OBSŁUGI I MOI ZNAJOMI TEŻ . POLECAM !!!!

    To ci sami właściciele co kolo Sidora

    6 6 Cytuj
  • 27 mar 2013

    A ja polecam jubilera w rynku na rogu ( u Borczaka przy gimnazjum) - bardzo miła obsługa , duży wybór i ceny najniższe ze wszystkich jubilerów .

    2 9 Cytuj

Odpowiedz