Forum » Myślenice

Jeszcze Burmistrz, czy już nie?

  • 17 lis 2018
    PiterOlek napisał/a:

    To może popatrzmy na jeszcze nie burmistrza Szlachetkę. Do polityki nie idzie się dla pieniędzy ale są one potrzebne :)

    Tak więc skoro pensja burmistrza jest mniejsza niż dieta posła róznice należy nadrobić idealnym do tego jest Orlen z Obajtkiem na czele więc zatrudnia się żonę by brała pensyjkę ze spółki jak by nie patrzeć giełdowej.

    No cóż narzekacie na Ostrowskiego a ten jeszcze nie zasiadł na fotelu a juz lody kręci !
    W kolejce do zatrudnienie w urzędzie w miasta w Myślenicach już czekają przegrani z Tokarni. Dopiero się zacznie obsadzanie na stołkach.

    Ostrowski miał idiotyczne podejście by żone miec w urzędzie ale tutaj to dopiero będzie bizancjum z Orlenem w tle.

    Ostrowski nie miał żony (pierwszej) w urzędzie, a obecna pracowała tam zanim w ogóle się spiknęli.

    12 6 Cytuj
  • Raphaell 19 lis 2018
    jaskokrakow napisał/a:

    w zgodzie z powyższym - obserwator
    Co zrobił -
    wiele dobrego ale tego sie nie widzi - zarabie
    biblioteka, muzeum nowe ,kilka razy zniszczenia po powodzi ,zróbcie spacer na Chełm . .....
    Do Myślenic się teraz przyjeżdża bo wypada tu być .zobaczymy za 4 lata .

    M.O. "zrobił" Zarabie?...hm...do Myślenic turyści zawsze przyjeżdżali:) Więc nie pisz że to dzięki Maćkowi turystyka w tej części regionu się rozwija:)...bo mnie to rozbawiło a tak to odczytałem.ale to zapewne dzięki Halkowi temu który buduje dla p.J:)...Biblioteka w porządku...Muzeum w porządku....zgoda w pełni ale co..."spacer na Chełm"??....:) Mam oglądać wyciąg Maćka?:)

    2 4 Cytuj
  • Raphaell 19 lis 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Ostrowski nie miał żony (pierwszej) w urzędzie, a obecna pracowała tam zanim w ogóle się spiknęli.

    Więc może nareszcie Wojtek R zamieszkały obok domu rodzinnego pani O.ukończy budowę własnego domu:) Miałem po nazwiskach ale RODO mnie blokuje:D.....

    2 3 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bulage napisał/a:

    Bardzo jestem ciekaw, czy Pan Ostrowski też szastał by tak miejską kasą gdyby wybory wygrał Pan Halek. Teraz widać jak na dłoni jak troszczył się o finanse miasta.

    Uważam podobnie!

    6 5 Cytuj
  • 20 lis 2018
    Tiger72 napisał/a:

    Więc może nareszcie Wojtek R zamieszkały obok domu rodzinnego pani O.ukończy budowę własnego domu:) Miałem po nazwiskach ale RODO mnie blokuje:D.....

    Możesz jakoś wyjaśnić o co chodzi i jaki to ma związek z moim komentarzem, który cytujesz...?

    3 Cytuj
  • Raphaell 20 lis 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Możesz jakoś wyjaśnić o co chodzi i jaki to ma związek z moim komentarzem, który cytujesz...?

    Nie ma już bowiem żadnych kontekstów i blokad przed dokończeniem budynków..Gdyby się nie "spiknęli" nie byłaby żoną M.O.Gdyby zaś nie była żoną burmistrza nie byłoby problemów...itd :)

    4 4 Cytuj
  • 21 lis 2018
    Tiger72 napisał/a:

    Nie ma już bowiem żadnych kontekstów i blokad przed dokończeniem budynków..Gdyby się nie "spiknęli" nie byłaby żoną M.O.Gdyby zaś nie była żoną burmistrza nie byłoby problemów...itd :)

    Wybacz, ale nadal kompletnie Cię
    nie rozumiem. Skoro pracowała w urzędzie zanim się "spiknęli", to oznacza, że nie załatwił jej pracy (jako swojej żonie). To chyba dość jasne.
    Co do budynków - jakież to były przeszkody przed ich ukończeniem i co do tego ma fakt zakończenia kadencji burmistrza??

    6 2 Cytuj
  • Raphaell 21 lis 2018

    W porządku nieistotne....bycie burmistrzem M.O to jest FAKT.....

    2 4 Cytuj

Odpowiedz