Forum » Myślenice

Dofinansowanie do ogrzewania gazowego.

  • 30 gru 2018

    Witam i mam prośbę jak można się starać o dofinansowanie do ogrzewania gazowego i jak to wygląda a może korzystniej wymiana pieca węglowego.

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 30 gru 2018

    Jedno to w gminach pytać
    Drugie to:
    https://www.wfos.krakow.pl/czyste-powietrze/

    Cytuj
  • 6 sty 2019
    kaka napisał/a:

    Witam i mam prośbę jak można się starać o dofinansowanie do ogrzewania gazowego i jak to wygląda a może korzystniej wymiana pieca węglowego.

    Wejdź na stronę wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska (wfos) i poczytaj o programie "czyste powietrze". To program ogólnopolski, wniosek i dokumentację składasz przez Internet. Jesli masz dzieci i niskie dochody w przeliczeniu na osobę w rodzinie, to masz szansę na duże dofinansowanie (nawet 90% kosztów). Z tego co pamiętam zarówno na wymianę pieca jak i na zakup nowego (np w nowobudowanych budynkach). W starych domach można też wykonać termomodernizację w ramach dotacji.

    Cytuj
  • 11 mar 2019

    Ja jednak przeniosłem się na ogrzewanie elektryczne podłogowe. W sumie to okazało się to być dobrym rozwiązaniem. Zauważyłem że znacznie mniej płacę. A do tego zamówiłem trochę posadzki anhydrytowe która dobrze sprawdziła się jako ogrzewanie.

    Cytuj
  • 11 mar 2019

    muminek zaraz dostaniesz f-rę za kryptoreklamę od portalu, napisz tylko tutaj dane :-)))

    1 Cytuj

Odpowiedz