Forum » Myślenice

Pociągiem z Myślenic do Krakowa

  • 8 sty 2019

    https://www.gov.pl/web/infrastruktura/linia-kolejowa-podleze-piekielko-nowe-mozliwosci-kolei-w-malopolsce-polsce-i-europie

    No to chyba jednak nie doczekamy się tego połączenia, które tak zapowiadał new burmistrz

    16 2 Cytuj
  • 8 sty 2019

    Czytałem to wczoraj, nie mów że spodziewałes się linii kolejowej ? Przecież oczywistym było że to kiełbasa wyborcza. Trzeba walczyć o linię autobusową aglomeracyjna do Krakowa to nasza jedyna szansa na lepsze warunki tylko to jest w naszym zasięgu ale pewnie nawet tego się nie doczekamy :/ myslenice maja spore długi A na to trzeba pieniedzy

    34 1 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 8 sty 2019

    Jedno drugiego nie wyklucza. Linia do Myślenic ma być linią typowo aglomeracyjną, natomiast Podłęże - Piekiełko linią o znaczeniu międzynarodowym. Oczywiście skorzystają na tym takie miasta jak Nowy Sącz, Limanowa czy Zakopane.

    8 1 Cytuj
  • 8 sty 2019

    [cytat=seba]Czytałem to wczoraj, nie mów że spodziewałes się linii kolejowej ? Przecież oczywistym było że to kiełbasa wyborcza. Trzeba walczyć o linię autobusową aglomeracyjna do Krakowa to nasza jedyna szansa na lepsze warunki tylko to jest w naszym zasięgu ale pewnie nawet tego się nie doczekamy :/ myslenice maja spore długi A na to trzeba pieniedzy[

    To prawda - warunki panujące w busach urągają godności ludzkiej. Wystarczy tak niewiele, żeby to poprawić - tylko autobus kursujący przez miasto.

    13 Cytuj
  • 8 sty 2019

    ajtam fanzolidzie i tyle ja zem juz bileta zniszkowego zakupil online mom zaklepany tranzwer BYSINA przez HAJDUSZOBLUSOWO az po samiutki BALATON i to w 4 i pół godziny MOSZNA MOSZNA

    2 11 Cytuj
  • 8 sty 2019

    Zagadam do redakcji Myslenice.itv może oni będą chcieli coś o tym powiedzieć albo napisać, jeśli redakcja miasto-info nie jest zainteresowana tematem ... .
    Sprawa jest dość poważna a nikt nie chce pomóc z tematem

    8 2 Cytuj
  • 8 sty 2019

    Nie nie liczyłem, bardziej ironicznie o tym napisałem, żeby nie było zamiecione pod dywan. Sprawę busów trzeba by było jak najszerzej rozgłosić.

    8 Cytuj
  • Piotr Tomczek 12 sty 2019

    Miała być obniżka za śmieci jak wypowiedział się Burmistrz ma czas do końca kadencji czyli do 5 lat.
    Miała być kolej to będzie za lat 40 jak pójdzie na emeryturę.

    4 3 Cytuj
  • 13 sty 2019

    Mam optymistyczna wiadomość dla Mysleniczan.
    Ten pociąg Myślenice Swoszowice
    Naprawdę będzie.

    5 4 Cytuj
  • 13 sty 2019
    bono napisał/a:

    Mam optymistyczna wiadomość dla Mysleniczan.
    Ten pociąg Myślenice Swoszowice
    Naprawdę będzie.

    Co śniło ci się??

    2 2 Cytuj
  • 13 sty 2019
    eddie napisał/a:

    Co śniło ci się??

    PiS spełnia obietnice!

    7 3 Cytuj
  • 15 sty 2019

    Na trakcję kolejową długo czekać ale autobusy podmiejskie z Krakowa do Myślenic -dla lepszej kondycji przejazdów na tej trasie- to by się przydały.Zdaje się,że to też obiecywano

    10 Cytuj
  • 15 sty 2019

    Wystarczy, ze pasażer do myslenic wsiądzie na Kraków główny i wysiądzie w Swoszowicach a stamtąd busy zawiozą go do myslenic. To będzie połączenie hybrydowe. PiS spełnia marzenia.

    7 5 Cytuj
  • 15 sty 2019

    bono, rozważałam podobną hybrydę. Wygodniej autem i przesiąść się w Łagiewnikach (w pobliżu parkingi CH Zakopianka i CJPII). Jest jeden problem - pociągi w stronę Łagiewnik czy Swoszowic jadą raz na godzinę i za Chiny nie zgrasz ich sensownie z 8 godzinnym dniem pracy w KRK

    5 Cytuj
  • 16 sty 2019

    Nice post.

    Cytuj
  • Mariusz Marioosz 16 sty 2019

    Skończą się remonty na kolei, to będą jeździć częściej pociągi.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2019

    Oj cholera to post zupełnie nie pomysli naszej lokalnej forumowej loży szyderców....zaraz się uruchomią jak oni to (nie) widzą :-))) tacy zgorzkniali tetrycy wychowani i wyedukowani w PRLu i zacietrzewieni w tym, że się nie da bo IM SIĘ NIGDY NIE UDAWAŁO I NIC NIE OSIĄGNĘLI a komu się cokolwiek teraz uda to jest ch*j, ciemniak z ciemnogrodu, prowincja i debil a w dodatku zacofany który ciągnie ich niekonstytucyjnie i niedemokratycznie w dół
    ....dajcie im chwile ....zaraz odpalą :-)))

    1 10 Cytuj
  • 20 lut 2019

    Pomalutku. Dopiero wzięli się za ocenę możliwości wykonania takiej inwestycji. Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca:)

    6 Cytuj
  • 20 lut 2019

    No cóż? jedynym sensownym rozwiązaniem na obecną chwile byłoby przedłużenie linii MPK Kraków- Myślenice myślę ,że to jest do załatwienia od zaraz. Obecnie kurs kończy się w Mogilanach.

    14 1 Cytuj
  • 21 mar 2021

    W najnowszym Zbs podaje, że w wewnętrznym dokumencie PKP PLK zaliczono projekt linii do Myślenic do najnizszej kategorii ,,nierekomendowanych"

    4 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 21 mar 2021
    Pracownik_FiSZ napisał/a:

    W najnowszym Zbs podaje, że w wewnętrznym dokumencie PKP PLK zaliczono projekt linii do Myślenic do najnizszej kategorii ,,nierekomendowanych"

    Gdzie można o tym poczytać?

    3 Cytuj
  • 21 mar 2021

    chyba o to chodzi ...
    http://www.zbs.net.pl/

    3 Cytuj
  • 21 mar 2021

    Myslenice za sprawą prezesa Orlen, ma taką codzienną reklamę w TVP, że może ta promocja pomoże w decyzji o kolei do Myslenic.

    2 2 Cytuj
  • 21 mar 2021

    to może kolej z Krakowa do Pcimia? a jedna ze stacji w Myślenicach.

    7 Cytuj

Odpowiedz