Forum » Myślenice

Jak przejechać nowe skrzyżowanie między Szkołą Podstawową nr 2, a mostem na Bysince?

  • Mariusz Marioosz 6 lut 2019

    Teraz już wszystkie wątpliwości powinny być rozwiane :) https://krakow.tvp.pl/1279100/jedz-bezpiecznie

    3 1 Cytuj
  • 7 lut 2019

    No to może do roku pojawią się linie prowadzące.
    Nie liczę na szybkie pojawienie się linii prowadzących, skoro nie ma w budżecie pieniędzy na wynajęcie osób do ściągania plakatów wyborczych. Po każdych wyborach miasto zawalone jest przez dobry miesiąc plakatami na każdym kroku.

    3 2 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 7 lut 2019
    orzech10 napisał/a:

    No to może do roku pojawią się linie prowadzące.
    Nie liczę na szybkie pojawienie się linii prowadzących, skoro nie ma w budżecie pieniędzy na wynajęcie osób do ściągania plakatów wyborczych. Po każdych wyborach miasto zawalone jest przez dobry miesiąc plakatami na każdym kroku.

    a gdzie jeszcze wisza plakaty wyborcze ? nie do wiary ze jeszcze ktos nie zdjal

    2 1 Cytuj
  • 7 lut 2019

    Trzeba poruszać tematy skrzyżowań, psów, przejść dla pieszych.. oświetlenia i oznaczeń dróg przedwszystkim..To wszystko dla naszego bezpieczeństwa!

    3 2 Cytuj
  • 7 lut 2019
    orzech10 napisał/a:

    Cześć,

    Może uda się przebić tym tematem na główną stronę, bo każda inna osoba jeździ w tym miejscu inaczej, i na to pytanie odpowie osoba zorientowana w tym temacie najlepiej, np. policjant.

    Udało się przebić na stronę główną. W artykule dostępnym pod linkiem: http://miasto-info.pl/myslenice/12864,pytacie-jak-pokonac-to-skrzyzowanie-policja-odpowiada-ekspert-radzi-domalowac-pasy-prowadzace.html wyjasniamy zasady poruszania po skrzyżowaniu. Dziękujemy za zgłoszenie.

    2 Cytuj
  • 16 lut 2019

    Myślę ze powinno się przejechać w/w skrzyżowanie przedewszystkim bezpiecznie....przepraszam musiałem????

    2 1 Cytuj
  • Arthur Renegat 17 lut 2019

    Myślę że to skrzyżowanie powinno się przejechać jak najszybciej

    1 2 Cytuj

Odpowiedz