Forum » Myślenice

Śmietnisko i miejscówka pijaczków przy garażach os. Tysiąclecia

  • 25 mar 2019

    Osiedle Tysiąclecia-garaże obok sklepu blaszak. Rozbite szkło, pety, śmieci. Płacimy abonament a smietnisko rośnie.

    12 1 Cytuj
  • Pablo 26 mar 2019

    Może w końcu ktoś wpadnie na pomysł i wybuduje tam (np.) Lidla z parkingiem podziemnym dla mieszkańców... Podejrzewam, że druga Biedra też by niezłe zyski przynosiła. A... no i może w tej przy Zakopiance, w końcu trochę towaru zostałoby dla tych, z okolicznych wiosek ... :-)

    9 8 Cytuj
  • Marcin 28 mar 2019

    Pablo, dajże chłopie spokój już z tymi sklepami. Ich już wystarczy :P

    8 7 Cytuj
  • 1 kwi 2019
    Sarsa napisał/a:

    Osiedle Tysiąclecia-garaże obok sklepu blaszak. Rozbite szkło, pety, śmieci. Płacimy abonament a smietnisko rośnie.

    A jest tam chociaż jeden pojemnik na odpady? Wydaje mi się, że właściciel terenu powinien je zapewnić.

    10 1 Cytuj
  • Pablo 7 kwi 2019
    MarcinNielot napisał/a:

    Pablo, dajże chłopie spokój już z tymi sklepami. Ich już wystarczy :P

    Poczekaj co będzie przed świętami. A dla przypomnienia - zaraz po nich jest długi weekend majowy. Z Biedry będą wynosić wszystko co się da... Do zera.
    Jak co roku... ????

    Armageddon nadciąga... ????

    2 3 Cytuj
  • 7 sty 2023

    Mijają lata a slamsy w postaci przerdzewiałych blaszaków w centrum miasta jak były tak stoją dalej Ciekawe kiedy zostanie stworzona koncepcja na parking wielopoziomowy który jest obiecywany już z 10 lat.

    21 1 Cytuj
  • 7 sty 2023
    seba napisał/a:

    Mijają lata a slamsy w postaci przerdzewiałych blaszaków w centrum miasta jak były tak stoją dalej Ciekawe kiedy zostanie stworzona koncepcja na parking wielopoziomowy który jest obiecywany już z 10 lat.

    Koncepcję nasze Słoneczko od ręki stworzy, a z realizacją będzie jak z wszystkim innym za obecnej władzy.

    18 1 Cytuj
  • 7 sty 2023

    Koncepcja koncepcji

    16 Cytuj
  • Pablo 23 sty 2023

    Teraz to przez te garaże (i blaszak) może planowane już jest poprowadzenie S7...?
    Kto wie....? Trzeba pytać tych co nich będziemy niedługo głosować, co mają zamiar z tym zrobić...

    Czas ku temu chyba jest OK. ;-)

    6 Cytuj
  • Janek Sal 24 sty 2023

    a czy to nie jest czasem teren prywatny- Nie wiem wiec pytam

    2 Cytuj
  • 24 sty 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    a czy to nie jest czasem teren prywatny- Nie wiem wiec pytam

    Masz nieprawidłowy nick. Nie masz prawa się pytać ;)

    2 2 Cytuj
  • Janek Sal 25 sty 2023

    TO TEZ STYGMATYZUJESZ PODOBNIE JAK PRZY KORYCIE BANDA

    3 1 Cytuj
  • 25 sty 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    a czy to nie jest czasem teren prywatny- Nie wiem wiec pytam

    nie nie jest to teren UMiGM

    3 1 Cytuj
  • 25 sty 2023
    seba napisał/a:

    nie nie jest to teren UMiGM

    To jest teren urzędu a konkretnie zarządza nim gminny MARG .

    4 1 Cytuj

Odpowiedz