Forum » Myślenice

Marihuana medyczna i nietylko

  • 10 maj 2019

    Tyle szumu,dyskusji ,procedur a tymczasem na FB istnieja grupy,ktore wprost polecaja swoj badz jakiejs firmy ''specyfiki''z marihuany.Nie wiem czy w dobie tak posunietej cyfryzacji nikt tego nie kontroluje.

    6 Cytuj
  • 11 maj 2019

    Wróciłem niedawno z Holandii i bardzo popularny jest tam taki wyciąg z konopii, lek dobry na wszystko, na wszelkie bóle i schorzenia, chodzi mi o produkt klinicznie polecany przez lekarzy dostępny tam w każdej aptece, uważam i to nie tylko moja opinia że takie lekarstwa powinny być dostępne wszędzie na świecie a to że marihuana jest nielegalna, to wina nieświadomości w społeczeństwie, i by nie było że cpun to pisze to wspomnę tylko że zioło paliłem tylko dwa razy i dużo gorzej się czułem po wodce niż po joincie

    Cytuj
  • 12 maj 2019

    Czy ktoś już realizował receptę od lekarza na leczniczą marihuanę? Jak wygląda proces i co lekarze zapisują?

    Cytuj
  • 12 maj 2019

    To zalezy,ktora wybierasz.Jesli te sprowadzna hurtem to zwykly lekarzi apteka.Jesli inna to lekarz specjalista,zgoda Orzecznika wojewdzkiego,zgda MZ,recepta i apteka.Trzeba zmiescic sie w ''czasie''waznoosci zezwolen.

    Cytuj
  • 29 cze 2019

    To już w pełni legalne, tylko recepta musi byc, tak?

    Cytuj

Odpowiedz