Forum » Myślenice

Sklep motoryzacyjny w Myślenicach

  • 14 maj 2019

    Interesuje mnie, gdzie w Myślenicach są najlepsze ceny na olej silnikowy, płyny do auta itp. Jaki sklep polecacie?

    1 2 Cytuj
  • 14 maj 2019

    MMK moto naprzeciwko BP pytaj o Kubusia zrobi ci extra rabat polecam.

    4 9 Cytuj
  • 14 maj 2019

    u Łapsy

    5 Cytuj
  • 14 maj 2019

    Na szpicu

    3 Cytuj
  • 14 maj 2019
    JuliaWa napisał/a:

    Interesuje mnie, gdzie w Myślenicach są najlepsze ceny na olej silnikowy, płyny do auta itp. Jaki sklep polecacie?

    prowokacja reklamowa. Sprzedajesz podróbki oleju, że pytasz o najniższe ceny?
    Syf. Temat do kosza.

    4 13 Cytuj
  • 14 maj 2019

    Z doświadczenia wiem, że najtańsza cena oleju=podróbka. Czy warto zaoszczędzić i ryzykować zatarcie silnika za kilkadziesiąt złotych ?
    https://motofocus.pl/informacje/nowosci/64944/podrabiali-oleje-silnikowe-i-wprowadzali-do-obrotu-to-nie-pierwszy-przypadek
    Praktycznie wszystkie sklepy motoryzacyjne w Myślenicach mają olej nie wiadomego pochodzenia, z prostej przyczyny nawet nie są partnerami handlowymi danego producenta. Ja kupuję oleje do swojego samochodu tylko w wyraźnie oznaczonych serwisach samochodowych z racji tego, że tylko takie są związane umową handlową z producentami i muszą wyrobić limit zakupowy. Ceny może wyższe, ale mam pewność, że oryginalny produkt spełniający parametry.

    3 3 Cytuj
  • 15 maj 2019

    Allegro ten sam olej kupisz taniej niż w sklepie. Nawet jak ci przyjdzie za przesyłkę zapłacić

    5 Cytuj
  • 16 maj 2019
    prawda w mieście napisał/a:

    MMK moto naprzeciwko BP pytaj o Kubusia zrobi ci extra rabat polecam.

    Sklep tragedia. Sprzedają najtańsze Chińskie zamienniki wciskając kit, że to oryginał. Raz się nabrałem w tym sklepie na pompę wodną i skończyło się uszkodzonym silnikiem z powodu zatartego łożyska pompy po przejechaniu 2tyś. kilometrów. Z Olejami jest podobna sytuacja tanie podróbki.

    9 Cytuj
  • mirek@ 16 maj 2019

    ja kupuje tylko na szpicu - od najtanszych zamiennikow po oryginaly - warto wszystko zalezy od tego "za ile pieniazkow" ale firma godna polecenia i - polecam tego pana.

    6 Cytuj
  • 17 maj 2019

    marcin34 Sklep tragedia. Sprzedają najtańsze Chińskie zamienniki wciskając kit, że to oryginał. Raz się nabrałem w tym sklepie na pompę wodną i skończyło się uszkodzonym silnikiem z powodu zatartego łożyska pompy po przejechaniu 2tyś. kilometrów. Z Olejami jest podobna sytuacja tanie podróbki.
    Kolego piszesz że padła ci pompa nie piszesz jaką kupiłeś chciałeś tanią dostałeś tanią mogłeś chcieć dobrą np ina ruvile czy hepu była by dobra ale pewnie za droga co do oleju nie sądzę by który kolwiek sklep chciał handlować podróbkami boi niby gdzie miałby je kupić jak zamawiają w hurtowniach a mówisz że kupujesz w serwisach jak oni mają z beczek olej to co wiesz co kupujesz jak ci nalewają z beczki 200l płacisz za 5w 30 a masz 5w40 . pozdrawiam i polecam Orlen

    2 6 Cytuj
  • 18 maj 2019

    MMK to tacy miłośnicy ptactwa, dziuple mieli to i hajs mają

    11 2 Cytuj
  • 11 lis 2020

    ja jeżdżę do expert auto na Fabrycznej
    a co do oleju to tam mi polecono hyundai xteer , żadna podróba, zaplombowany
    no i świetny jakościowo lepszego nie miałem co tak chronił silnik i nie spalał się w trasie

    3 Cytuj
  • 12 lis 2020

    Faktycznie opłaca się jechać 100km

    Cytuj

Odpowiedz