Forum » Myślenice

Stacja paliw "stary PKS"

  • 24 maj 2019

    Mam pytanie czy ktoś miał w dniu wczorajszym problemy po tankowaniu na tej stacji?

    1 1 Cytuj
  • 25 maj 2019

    tankowałem diesla w czwartek 23.05.19 i nic się nie dzieje .

    Cytuj
  • baron nk klasa 25 maj 2019

    mi zgaslo auto musieli mnie laweta zawiezc do mechanika chyba deszcze im podlaly zbiorniki na benzyne bo mialem z woda zastanawiam sie co zrobic bo paragonu nie bralem musze zaplacic za robote i lawete

    3 Cytuj
  • 25 maj 2019

    Jeśli to nie wpisy jakiejś konkurencji to bez paragonu nic nie zwojujesz a na pewno nie sądownie. Generalnie możesz spróbować POPROSIĆ o kopie paragonu.
    https://podatki-elma.pl/duplikat-paragonu-fiskalnego-jak-uzyskac/
    Jeśli właściciel zna swój problem z wodą (o ile istnieje) a dodatkowo posiada OC Firmy to powinno mu nawet zależeć na pomocy Tobie jako klientowi który u niego kupuje (choć takiego zachowania u nas próżno szukać i oczekiwać - mentalność).
    A z drugiej strony jak lejecie na stacjach "krzok" to Wasz wybór.
    Możesz rozpocząć od http://www.gios.gov.pl/pl/kontrola/organy-wlasciwe-w-sprawach-skarg-i-interwencji ponieważ wiadomo Twojego auta szkoda, no i wydatki ale jeśli woda się dostała do zbiornika to i jest prawdopodobieństwo wydostawania się paliwa ze zbiornika.

    1 5 Cytuj
  • 26 maj 2019
    kierowca napisał/a:

    mi zgaslo auto musieli mnie laweta zawiezc do mechanika chyba deszcze im podlaly zbiorniki na benzyne bo mialem z woda zastanawiam sie co zrobic bo paragonu nie bralem musze zaplacic za robote i lawete

    a ropy z benzyna nie pomyliłes....?
    pare lat temu sasiadka na ulicy robila raban aby nie tankowac na stacji x bo oszukuja na paliwie i jej auto zgasło po zatankowaniu....dzien pozniej u mechanika okazało sie ze w baku byl ON a nie benzyna

    1 1 Cytuj
  • baron nk klasa 26 maj 2019

    pijany nie bylem i wiem co sciagal mechanik zawsze tam tankowalem od prawie poczatku powstania stacji przed ulewami tez zatankowalem caly bak i przejechalem ponad 700 km a po deszczach ledwie wyjechalem i dojechalem tylko do galeri myslenickiej na zakupy juz nie odpalilem

    1 2 Cytuj
  • 26 maj 2019

    Tak jak Ci napisałem. Bez paragonu możesz zrobić tylko burzę aby innym zaoszczędzić problemów i ukrócić dziadostwo o ile to ono jest faktem. Sam prawdopodobnie bez potwierdzenia zakupu nic nie zyskasz o ile nie zbierzesz grupy z podobnym incydentem. Tak czy inaczej warto rugować z otoczenia każdy taki element "biznesu".

    1 4 Cytuj
  • 26 maj 2019

    Działając w imieniu Stacji Paliw AT24, w związku z zaniepokojeniem i obawami naszych klientów informujemy, że podczas ostatnich ulewnych opadów deszczu, które spowodowały niekontrolowany wzrost poziomu wód gruntowych, faktycznie doszło do zalania zbiornika benzyny Pb95. W związku z tym wszelkie koszty związane z naprawą silników wynikające z zatankowania paliwa w tym okresie będą zwrócone po zgłoszeniu ich pracownikom stacji.
    Naszych Klientów prosimy o gromadzenie i dostarczenie dokumentów potwierdzających wykonanie napraw z tego tytułu. Także Klienci nie posiadający bezpośrednio dowodów zakupu w postaci paragonu czy faktury mogą zgłaszać swoje roszczenia, a po weryfikacji faktycznego dokonania zakupu na podstawie zapisów z systemu monitoringu, koszty napraw będą zwracane.
    Jednocześnie informujemy, że aktualnie zbiornik jest oczyszczany i będzie przywrócony do stanu zgodnego z wymogami właściwych przepisów.
    Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zapraszamy do dalszej współpracy.
    Zarząd AT24 Sp. z o.o.

    34 Cytuj
  • 26 maj 2019

    Dla mnie sztos. Profesjonalne podejście i reakcja. Mnie osobiście aż zamurował ten wpis, nie mogłem uwierzyć. Brawo AT24 - profesjonalna obsługa dotarła do Myślenic.

    17 4 Cytuj
  • baron nk klasa 26 maj 2019

    brawo dla stacji widac ze dbaja o klientow

    16 Cytuj
  • 27 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Tak jak Ci napisałem. Bez paragonu możesz zrobić tylko burzę aby innym zaoszczędzić problemów i ukrócić dziadostwo o ile to ono jest faktem. Sam prawdopodobnie bez potwierdzenia zakupu nic nie zyskasz o ile nie zbierzesz grupy z podobnym incydentem. Tak czy inaczej warto rugować z otoczenia każdy taki element "biznesu".

    No i Vivaldi dałeś plamę.

    8 3 Cytuj
  • baron nk klasa 27 maj 2019

    zwrocili mi wszystko za paliwo za lawete i za czesci i robocizne nie mialem paragonu na paliwo ale bylem na kamerach ze tankowalem wtady super goscie z profesjonalna obsluga i przepraszali

    12 Cytuj
  • 28 maj 2019
    taki_gość napisał/a:

    No i Vivaldi dałeś plamę.

    Po czym wnosisz? Ale to tak ważne dla Ciebie, że aż musiałeś napisać? Czekasz na jakieś plamy?

    kierowca napisał/a:

    zwrocili mi wszystko za paliwo za lawete i za czesci i robocizne nie mialem paragonu na paliwo ale bylem na kamerach ze tankowalem wtady super goscie z profesjonalna obsluga i przepraszali

    To nie są standardy myślenickie :-))) dobry news, ja chyba zacznę u nich tankować....jak wyżej dla mnie szacun

    4 3 Cytuj
  • 28 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Po czym wnosisz? Ale to tak ważne dla Ciebie, że aż musiałeś napisać? Czekasz na jakieś plamy?

    Po tym, że Ty taki znawca we wszystkich dziedzinach tak "szpetnie" się pomyliłeś.

    Vivaldi napisał/a:

    Tak jak Ci napisałem. Bez paragonu możesz zrobić tylko burzę aby innym zaoszczędzić problemów i ukrócić dziadostwo o ile to ono jest faktem.

    Musiałem napisać, bo miałem satysfakcję z Twojej pomyłki :)

    3 1 Cytuj
  • 28 maj 2019
    taki_gość napisał/a:

    Musiałem napisać, bo miałem satysfakcję z Twojej pomyłki :)

    Gratuluje, dopisz do twoich sukcesów życiowych....taki wzorowy Polak i katolik :-) .....a głośno w niedzielę będziesz śpiewał pod chórem?

    1 12 Cytuj
  • 28 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Gratuluje, dopisz do twoich sukcesów życiowych....taki wzorowy Polak i katolik :-) .....a głośno w niedzielę będziesz śpiewał pod chórem?

    I znowu się pomyliłeś, a wydawałeś się taki nieomylny.

    5 2 Cytuj
  • 28 maj 2019

    ciesze się, że spełniłem Twoje oczekiwania no i niefortunnie coś Ci się wydawało....szkoda

    1 5 Cytuj
  • 11 cze 2019

    Zatankowałem na stacji 2 maja 55l benzyny i przejechałem ok 1 kilometra, po czym silnik przestał pracować.Za pomocą pompki paliwa wypompowałem z baku ok lita brudnej wody , potem leciała benzyna. Później holowanie ,mycie zbiornika i czyszczenie instalacji paliwowej.Pracownik stacji powiedział że to niemożliwe żebym w tym dniu zatankował paliwo z wodą.Zostawiłem telefon i czekam .Wg. mnie mają przerdzewiałe zbiorniki albo celowo leją wodę .

    1 2 Cytuj

Odpowiedz