Forum » Myślenice

Klimatyzacja w domu, w mieszkaniu.

  • 4 cze 2019

    Ma ktoś jakieś doświadczenie , swoje uwagi , wnioski po zamontowaniu klimatyzacji w domu ?
    Zastanawiam się nad kupnem i montażem w mieszkaniu w bloku i chciał bym poznać Wasze opinie na ten temat .
    Oraz kogo polecacie lub nie do montażu takiej instalacji z naszej okolicy ?

    6 Cytuj
  • 4 cze 2019

    Klimatyzator mam zamontowany od 3 lat. Wyjścia nie było - temperatura w mieszkaniu w upalne dni dochodziła do 36 stopni. Cóż - tak się teraz buduje. Klimatyzacji nie oddam nawet na torturach. Montował Moryc,

    1 1 Cytuj
  • 5 cze 2019
    annajan napisał/a:

    Klimatyzator mam zamontowany od 3 lat. Wyjścia nie było - temperatura w mieszkaniu w upalne dni dochodziła do 36 stopni. Cóż - tak się teraz buduje. Klimatyzacji nie oddam nawet na torturach. Montował Moryc,

    a można wiedzieć jak się kształtują koszty eksploatacji, przeglądu, serwisu?

    1 Cytuj
  • 10 cze 2019

    Ja bym się chciał troszkę podpiąć do pytania, mam mieszkanie 50m i słyszałem dużo ostatnio o klimatyzatorach mobilnych, tzn takie jak farelki ale chłodzące, czy ktoś może powiedzieć czy to działa?

    1 Cytuj
  • 10 cze 2019

    Ja mam założoną od dwóch lat i świetnie się sprawdza, zwłaszcza, że mieszkanie mamy na poddaszu.
    Klimatyzator Gree 3,2kW spokojnie nam chłodzi mieszkanie 50m2 jak się otworzy wszędzie drzwi. NIe wyobrażam sobie funkcjonowania bez klimy w takie upały. Zastanawiałem się też nad przenośną klimą wtedy, ale jako, że tam jednostka jest w środku, jest mega głośna i trzeba rurę za okno wystawiać, a tutaj w nocy można spokojnie spać z włączoną klimą, bo jest nisłyszalna właściwie.
    Instalowała nam firma z sieprawia:

    mieli bardzo dobre ceny w porównaniu z krakowem i nie liczyli ekstra za dojazd

    2 Cytuj
  • Robert 11 cze 2019

    Podaj nazwę firmy jak możesz.

    1 Cytuj
  • 11 cze 2019
    szakal napisał/a:

    a można wiedzieć jak się kształtują koszty eksploatacji, przeglądu, serwisu?

    Faktycznie panuje stereotyp, że klimatyzacja jest droga w eksploatacji. Koszty nie wzrosły jednak szczególnie mocno. Przegląd raz w roku przed sezonem ok 100 zł. Klimatyzator również - działa ok.

    1 Cytuj
  • 11 cze 2019
    annajan napisał/a:

    Faktycznie panuje stereotyp, że klimatyzacja jest droga w eksploatacji. Koszty nie wzrosły jednak szczególnie mocno. Przegląd raz w roku przed sezonem ok 100 zł. Klimatyzator również - działa ok.

    Klimatyzator Gree

    1 Cytuj
  • 12 cze 2019
    robertko5 napisał/a:

    Podaj nazwę firmy jak możesz.

    Stach

    2 Cytuj
  • 19 lut 2022

    Polecicie jakiegoś fachmena/firmę lokalną od instalacji klimatyzacji w domu?

    Cytuj
  • Andrzej 6 mar 2022

    U mnie instalował Re-Fresh Rafał Lusina z 3 Maja. Do samego montażu nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi o urządzenia (Haier) to ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ montowałem klimę na początku stycznia. Póki co, używam jej sporadycznie do grzania w cieplejsze dni.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz