Forum » Myślenice

Gdzie lokalnie kupić papierki wskaźnikowe PH - akwarystyka.

  • 1 sie 2019

    Witam, gdzie w Myślenicach dostanę papierki do pomiaru PH w skali 1-14 ? Potrzebuje ich do częstego pomiaru PH wody w akwarium, dlatego interesuje mnie zestaw np. 80-100szt.

    /gdyby ktoś miał odstąpić za symboliczną cenę choćby 10-20 szt takowych - proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość lub na e-mail: daniel.85.pl@protonmail.com /

    Oczywiście wiem, że w sklepie zoologicznym można dostać test dedykowany dla akwarystyki jednak od zawsze stosuje papierki testowe gdyż pomiar obejmuje pełną skale 1-14 (a nie np. 4,5-9) no i cenowo wychodzą znacznie taniej tj 20-25zl/50 pomiarów w przypadku testu dedykowanego do akwarium a max. 12-15zł za zwykle 100szt. czyli nawet 100 pomiarów. Owszem, są na znanym portalu aukcyjnym oferty w atrakcyjnej cenie tylko że doliczając do ceny towaru(3-5zł) koszty wysyłki - min.9zł za polecony priorytet lub Paczka w Ruchu/Żabce, bo listem nierejestrowanym odpada (sprzedawca równie dobrze może nie wysłać w ogóle i nic mu nie udowodnisz). No więc ostatecznie koszt niemalże taki sam jak w sklepie stacjonarnym w Krakowie, a dodatkowo trzeba czekać na dostawe.
    Do tej pory zakupu dokonywałem w Krakowie jednak tym razem nie chce mi się specjalnie po nie jechać.

    Może ktoś wie gdzie w Myślenicach ewentualnie Dobczycach (chociaż to bardziej wątpliwe niż nasze miasteczko) można kupić takie papierki - gdyby jakimś cudem ktoś nie wiedział to wyglądają tak jak te - mniejsze lub większe papierki lakmusowe + dołączona barwna skala porównawcza https://sklep.stanlab.eu/pl/wyposazenie-i-sprzet-laboratoryjny/49-papierki-wskaznikowe-ph-0-12-100-sztuk.html

    Jeżeli wklejanie linkow do sklepów internetowych jest zabronione, proszę o usunięcie samego linku.

    Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 1 sie 2019

    No i co, nikt nic nie wie ?

    Do moderatora:
    Jeżeli do jutra nie pojawi się żadna merytoryczna odpowiedź, proszę o usunięcie tematu..
    Dziękuje.

    Cytuj

Odpowiedz