Forum » Myślenice

budowa nowego budynku starostwa

  • Andrzej Tomaszewski 19 sie 2019

    Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie na temat budowy budynku starostwa, to powiem że nie do końca została sprawa przemyślana! Proszę Pana Starostę o nie wciskanie "kitu" ze jest to dla dobra mieszkańców. Raczej dla dobra urzędników. Ponieważ budowa ma być na ul. Drogowców, to dla nas emerytów szykuje się nową "ścieżkę zdrowia", szczególnie dla tych, którzy nie mają własnego transportu. Więc mniejsza ilość petentów, jest dobra dla urzędników. W związku z tym, może by tak od razu lądowisko dla helikopterów i pas startowy dla samolotów (teraz to modne)! Będzie nowocześnie!

    19 7 Cytuj
  • 20 sie 2019
    antomasz napisał/a:

    Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie na temat budowy budynku starostwa, to powiem że nie do końca została sprawa przemyślana! Proszę Pana Starostę o nie wciskanie "kitu" ze jest to dla dobra mieszkańców. Raczej dla dobra urzędników. Ponieważ budowa ma być na ul. Drogowców, to dla nas emerytów szykuje się nową "ścieżkę zdrowia", szczególnie dla tych, którzy nie mają własnego transportu. Więc mniejsza ilość petentów, jest dobra dla urzędników. W związku z tym, może by tak od razu lądowisko dla helikopterów i pas startowy dla samolotów (teraz to modne)! Będzie nowocześnie!

    Wydaje mi się, że właśnie z tego powodu (obawy przed negatywnymi komentarzami) miasto-info uniemożliwiło dodawanie komentarzy pod artykułem. Faktycznie najpierw powinna zostać utworzona komunikacja na terenie miasta i gminy a później przenosić urzędy.
    Przykład placu targowego który był w centrum - zawsze było multum ludzi, a po przeniesieniu go na Dolne powoli umiera, właśnie z powodu braku komunikacji

    15 5 Cytuj
  • 20 sie 2019

    Ile drzew zostanie wyciętych ? gdzie jakieś pikiety organizowane ? LEWACTWO gdzie jesteście ? :D

    11 13 Cytuj
  • 20 sie 2019
    antomasz napisał/a:

    Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie na temat budowy budynku starostwa, to powiem że nie do końca została sprawa przemyślana! Proszę Pana Starostę o nie wciskanie "kitu" ze jest to dla dobra mieszkańców. Raczej dla dobra urzędników. Ponieważ budowa ma być na ul. Drogowców, to dla nas emerytów szykuje się nową "ścieżkę zdrowia", szczególnie dla tych, którzy nie mają własnego transportu. Więc mniejsza ilość petentów, jest dobra dla urzędników. W związku z tym, może by tak od razu lądowisko dla helikopterów i pas startowy dla samolotów (teraz to modne)! Będzie nowocześnie!

    Ja również uważam, że w/w lokalizacja dla wielu jest nie do przyjęcia. Urząd powinien być blisko mieszkańców, aby sprawy można było załatwić szybko i wygodnie (blisko miejsc pracy, zamieszkania). Dojazd do instytucji przy ul Drogowców dla niejednej osoby będzie problemem chyba, że ktoś pomyśli o rozwoju publicznej komunikacji.
    A może należałoby jeszcze raz rozważyć problem i przeprowadzić wśród mieszkańców sondaż?

    4 6 Cytuj
  • Andrzej 20 sie 2019

    Oj tam, po zakupach w Biedronce czy Kauflandzie siup do starostwa!

    8 5 Cytuj
  • 21 sie 2019

    No i co z tego nowego budynku, stanowczo jest za mały.

    2 6 Cytuj
  • 21 sie 2019
    Tenia napisał/a:

    Ja również uważam, że w/w lokalizacja dla wielu jest nie do przyjęcia. Urząd powinien być blisko mieszkańców, aby sprawy można było załatwić szybko i wygodnie (blisko miejsc pracy, zamieszkania). Dojazd do instytucji przy ul Drogowców dla niejednej osoby będzie problemem chyba, że ktoś pomyśli o rozwoju publicznej komunikacji.
    A może należałoby jeszcze raz rozważyć problem i przeprowadzić wśród mieszkańców sondaż?

    Tylko, że powiat myślenicki to nie tylko Myślenice droga Teniu, jakoś ludzie z odległych miejscowości nie narzekają, że muszą jeździć do Myślenic by załatwić sprawy. Równie dobrze by budynek można było zrobić w Pcimiu, Wiśniowej czy Zegartowicach. A budynek na Drogowców jest w miarę blisko węzła komunikacyjnego na eskapadzie czy busów z dekady. Nigdy nikomu się na 100% nie dogodzi.

    15 2 Cytuj
  • 21 sie 2019
    topamers napisał/a:

    Nigdy nikomu się na 100% nie dogodzi.

    Owszem... "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził", ale jeśli nie wszystkim, to przynajmniej niektórym :) W sprawie stanowiska przyjezdnych nie wypowiem się - nie znam opinii publicznej.

    3 5 Cytuj
  • 1 wrz 2019

    Ja uważam, że są w naszym powiecie miejscowości które oczekują nowego budynku jak np. Przedszkole w Jaworniku. Powinna to być przodujaca budowa dla dobra dzieci a nie nowy budynek starostwa dla urzędników. Wstyd.

    3 6 Cytuj
  • 2 wrz 2019
    Andzianowa1 napisał/a:

    Ja uważam, że są w naszym powiecie miejscowości które oczekują nowego budynku jak np. Przedszkole w Jaworniku. Powinna to być przodujaca budowa dla dobra dzieci a nie nowy budynek starostwa dla urzędników. Wstyd.

    Droga Pani za przedszkola to odpowiada Gmina :) Jakoś na huczne imprezy kasa jest, a na przedszkole nie ma :)

    5 Cytuj
  • 2 wrz 2019

    Tapamers:,
    Na wszystko pieniądze są tylko nie na to co potrzeba... Miasto juz obwieszone plakatami wyborczym.....

    1 1 Cytuj

Odpowiedz