Forum » Myślenice

Męska niepłodność

  • 31 paź 2019

    Gdzie w Myślenicach można leczyć męska niepłodność?

    Cytuj
  • 8 lut 2022

    Hej, starajmy się z żoną o dziecko. Zrobiliśmy badania - wszystko jest ok. A jednak ona wciąż nie może zajść w ciążę. Zaczęła brać suplementy, ale nie wiem, czy są jakieś suplementy, które wspierają męską płodność? Może ktoś wie?

    Cytuj
  • 9 lut 2022

    Są ale na receptę. Lekarz Ci jednak ich nie przypisze jeśli nie będziesz miał potwierdzonych batań na to, ze sperma jest kiepskiej jakości oraz w niewielkiej ilości. Bez recepty można ewentualnie zamówic sobie środki zwiększające ilość spermy.

    Cytuj
  • 9 lut 2022
    dzeks napisał/a:

    Hej, starajmy się z żoną o dziecko. Zrobiliśmy badania - wszystko jest ok. A jednak ona wciąż nie może zajść w ciążę. Zaczęła brać suplementy, ale nie wiem, czy są jakieś suplementy, które wspierają męską płodność? Może ktoś wie?

    Jeżeli badania wykazały że wszystko jest ok to obstawiam z dużą dozą pewności że chodzi o stres (wbrew pozorom to ma ogromne znaczenie, serio). Stara dobra metoda, ale nie dla wszystkich realną, to wziąć urlop w czasie dni płodnych i wyjechać w jakieś relaksujące miejsce na minimum tydzień. Większość osób wraca z takiego urlopu z dwiema kreskami na teście ;)

    2 1 Cytuj
  • 11 lut 2022

    A czy to aby nie jest polecane bardzej na erekcję?

    Cytuj
  • 11 lut 2022
    dzeks napisał/a:

    A czy to aby nie jest polecane bardzej na erekcję?

    Nie. Osobiście znałam parę, której lekarz zalecił taką właśnie "kurację" i pomogło. (Dziś to dziecko ma już 15 lat).

    Cytuj
  • 14 lut 2022

    Ale czy on jest bezpieczny dla zdrowia? Można dostać go w aptece? Jaki ma skład?

    Cytuj
  • Jacek Jaworek 14 lut 2022

    Weekend w Zakopanym. Wystarczy. A Nie wychodzić z pokoju. Będzie Dobrze ⚽?

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2022

    Jest do zamówienia przez internet Cum on jest jednak dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak wiec jest zupełnie zdrowy jesli chodzi o organizm. Jeśli chodzi o skład, to jest on powszechnie dostępny w sieci.

    Cytuj

Odpowiedz