Forum » Myślenice

kary za niesegregowanie smieci

  • 8 sty 2020

    Znamy juz ceny za wywoz segregowanych smieci,ale czy wiadomo
    jaka jest kara za niesegregowanie
    Mam na mysli budynki wielomieszkaniwe bowiem tu trudniej wychwycic winowajce a jednak nadal nie nauczylismy sie starannej segregacji.

    3 1 Cytuj
  • Janek Sal 25 lut 2020

    CZY SEGREGOWAC ??? I PO CO .
    Posiadam garaż niedaleko kościoła na os Tysiąclecia, zdarzenie miało miejsce w ub tygodniu . od strony górnego przedmieścia podjeżdza na parking pod kościołem śmieciarka - zatrzymała się .za kilka minut od strony osiedla podjeżdza mały samochod ciężarowy z siatkami po bokach i workami z plastikiem i rożnymi innymi .....Piszę innymi bo nie wiedziałem co jest w tych workach -zółte i niebieskie..
    ustawia sie tył w tył i ładują worki do śmieciarki a ta gniecie ile sie da .po rozładowaniu oba pojazdy pojechały każdy w swoją strone . Śmieciarka zgubiła na kawałku wyfrezowanego asfaltu worek . okazuje się zużyte pampersy . no to pytam sie segregować czy nie i czemu ktoś nas robi w balona ?

    7 1 Cytuj
  • 25 lut 2020

    Uwaga na opłaty na wysypisku ! Za tonę odpadów budowlanych zapłacicie 1000 zł !!!

    3 Cytuj
  • 27 lut 2020
    piękny maryjan napisał/a:

    Uwaga na opłaty na wysypisku ! Za tonę odpadów budowlanych zapłacicie 1000 zł !!!

    A mogłeś jak wszyscy wyrzucić do rowu, a tak jak ostatni głupek pojechałeś na wysypisko.
    Przez ciebie wszyscy zapłacą, podniosą opłaty. Bo za każdą tonę, 170 EUR opłaty środowiskowej.

    4 Cytuj
  • 27 lut 2020
    Iron Maiden napisał/a:

    A mogłeś jak wszyscy wyrzucić do rowu, a tak jak ostatni głupek pojechałeś na wysypisko.
    Przez ciebie wszyscy zapłacą, podniosą opłaty. Bo za każdą tonę, 170 EUR opłaty środowiskowej.

    nastepnym razem pojade tak jak ty do lasu

    1 Cytuj

Odpowiedz