Forum » Myślenice

Wydział komunikacji

  • 23 mar 2020

    Cześć, czy ktoś z Was jest w sytuacji, że chce zarejestrować auto? Nie chodzi mi o przerejestrowanie, tylko rejestracja np. sprowadzonego.
    Wydział komunikacji jest zamknięty. Szkoda, że nie przyjmują petentów np. po rejestracji internetowej, bez zbędnych kolejek, byłoby to chyba bezpieczne.

    8 3 Cytuj
  • 14 lip

    Czy po przeprowadzce Starostwa, kolejki w Wydziale Komunikacji są nadal tak długie jak były?

    Potrzebuję wbić do dowodu hak i zamówić wtórnik tablicy. I umówiłabym się przez Internet, ale w sumie nie wiem jaki wybrać rodzaj sprawy 🤔

    1 Cytuj
  • Tomek 15 lip

    Nie wiem jak z pobieraniem numerków na miejscu. Ale gdy w zeszłym roku zamawiałem termin online, to załatwiałem wszystko w max pół godziny. Musisz tylko przyjść 10 minut przed określonym terminem, pobrać bilet i po paru minutach już wchodzisz na sale by załatwić sprawe.

    6 Cytuj
  • 17 lip

    Draakainen -dzięki.

    A gdyby ktoś szukał info: byłam w poniedziałek wczesnym popołudniem, bez umawiania online - też zajęło ok. pół godziny.

    4 Cytuj
  • Pablo 29 sie

    Ja czekam na zmianę, żeby wydział komunikacji był chociaż jeden dzień w tygodniu otwarty do godz. 20:00.

    To urząd ma być dla petenta, a nie odwrotnie...

    Trzeba o to zabiegać u naszych radnych, których sami wybieraliśmy... 😉

    8 Cytuj

Odpowiedz