Forum » Myślenice

Czy to prawda

  • 23 mar 2020

    Bardzo proszę o informację, czy to prawda ( na razie nie wierzę), że ksiądz w Zawadzie zachęca wiernych do uczestnictwa w mszy mówiąc, że tylko złych ludzi dosiegnie choroba. Czy to prawda, że parafianie z Zawady tłumnie uczestniczą w Gorzkich Żalach i mszach niedzielnych. Napiszcie proszę, że to nieprawda. To dotyczy także Myślenic . Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego.

    11 4 Cytuj
  • 23 mar 2020

    Chyba na końcu źle się wyraziłam. Dotyczy Myślenic w sensie, że ewentualni chorzy z tamtego rejonu robią zakupy i pojawiają się w Myślenicach. Ale i tak nie wierzę, że to co słyszałam, to prawda.

    4 4 Cytuj
  • Zofia 23 mar 2020
    kkkk napisał/a:

    Chyba na końcu źle się wyraziłam. Dotyczy Myślenic w sensie, że ewentualni chorzy z tamtego rejonu robią zakupy i pojawiają się w Myślenicach. Ale i tak nie wierzę, że to co słyszałam, to prawda.

    gdybys nie wierzyl to pewnie bys tu nawet tego nie wpisal

    5 3 Cytuj
  • 23 mar 2020
    kkkk napisał/a:

    Napiszcie proszę, że to nieprawda

    Piszę skoro prosisz : nieprawda.
    robię to, bo prosisz ale kompletnie nie jestem w temacie :-)))

    3 14 Cytuj
  • 23 mar 2020

    Vivaldi, dzięki. Od razu mi lepiej ;)

    4 1 Cytuj
  • 24 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Piszę skoro prosisz : nieprawda.
    robię to, bo prosisz ale kompletnie nie jestem w temacie :-)))

    Ten jak zwykle musi się wymądrzać choć nic ciekawego nie ma do powiedzenia.

    20 2 Cytuj
  • 25 mar 2020

    tak to prawda - rekolekcje odbyły się zgodnie z planem. Msze też się odbywają. Święta też się prawdopodobnie odbędą zgodnie z planem.

    9 1 Cytuj
  • 25 mar 2020

    Gośćzdaleka. Żartujesz, prawda?

    1 5 Cytuj
  • 26 mar 2020
    kkkk napisał/a:

    Gośćzdaleka. Żartujesz, prawda?

    zapraszam w niedziele na mszę. Przekona się Pan/i na własnej skórze.

    5 1 Cytuj
  • 26 mar 2020

    Pieniążki się nie zgadzają księdzu to i bojkot i straszenie urządza, jeśli to prawda , to mamy do czynienia z drugim Rydzykiem, czyli złem wcielonym

    10 3 Cytuj
  • 26 mar 2020

    Można zawsze zgłosić na policję, że w kościele jest nielegalne zgromadzenie powyżej 5 osób :)

    14 2 Cytuj
  • 26 mar 2020

    A gdzie mądrość wiernych? I posłuch? Przecież hierarchowie kościelni a nawet sam papież nawołują do nieuczestniczenia fizycznie w mszach. Nie wspomnę o zakazie rządowym. Masakra. Tak bardzo boicie się swojego proboszcza czy (delikatnie mówiac) nie macie wyobrażni. A gdzie służby? Też się boją tego księdza?

    4 3 Cytuj
  • M G 26 mar 2020
    nusiek napisał/a:

    Można zawsze zgłosić na policję, że w kościele jest nielegalne zgromadzenie powyżej 5 osób :)

    Pokaż mi większy sklep gdzie nie ma więcej niż 5 osób , zgromadzenie..? , zgłasza ktoś...?, o co kaman...?

    2 3 Cytuj
  • 27 mar 2020

    ale zryty wątek. Ludzie wam odbija w tym odosobnieniu już zupełnie?
    Tak się zastanawiam czy ten wirus to kara czy zbawienie.

    2 7 Cytuj
  • 27 mar 2020

    ogólnie polecam wpaść do kościoła i poprosić Św. Walentego o opiekę
    https://miasto-info.pl/myslenice/26292,swiety-walenty-patron-oblakanych.html

    1 6 Cytuj
  • Janek Sal 27 mar 2020

    Ten co Walentego chce prosić widać ze go ten swięty nie wysłuchał - czytając wszystkie wpisy w różnych tematach .

    6 1 Cytuj
  • Janek Sal 27 mar 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    Ten co Walentego chce prosić widać ze go ten swięty nie wysłuchał - czytając wszystkie wpisy w różnych tematach .

    Nie mając nic do piszącego ale niektóre odpowiedzi na naprawde różne tematy sporo mówią o przekorze i nieco złośliwości niż o wiedzy na dany temat

    6 1 Cytuj
  • 28 mar 2020

    :-) skoro tak twierdzisz .......

    1 1 Cytuj

Odpowiedz