Forum » Myślenice

Busy do Krakowa

  • 9 maj 2020

    Witam, w poniedziałek wybieram się do lekarza do Krakowa, zastanawia mnie jak to teraz wygląda? Jeżdżą do Krakowa? Jak tak to jak często, czy są jakieś ograniczenia, i czy w Krakowie jeżdżą normalnie tramwaje, i co muszę wiedzieć jadąc do Krakowa, tzn czy przepisy się pozmienialy i czy prócz maski i rękawiczek coś jeszcze muszę mieć

    5 2 Cytuj
  • Dagmara 11 maj 2020

    no mózg by się przydał

    4 12 Cytuj
  • 14 maj 2020

    Siadasz do dolmusa Myslenice Kraków , wysiadasz w Krakowie i jesteś panem życia.

    2 3 Cytuj
  • 15 maj 2020

    siadom w swoja leasingowana bryczkę AD 2019 z klimamagem w denzlu nic mnie nie interesi spie do 12 ty lece na krakał pake dwadziescia i jezdem krolem na wsi MOSZNA moszna ^^

    5 10 Cytuj
  • Janek Sal 16 maj 2020
    KsiadzROMAN napisał/a:

    siadom w swoja leasingowana bryczkę AD 2019 z klimamagem w denzlu nic mnie nie interesi spie do 12 ty lece na krakał pake dwadziescia i jezdem krolem na wsi MOSZNA moszna ^^

    wczoraj taki ksiondz pocisnął pake dwadzieścia a nawet dwóch jeden w Mogilanach bmw drugi w Libertowie - czyms z li,Z> ingu i juz nie pocisnie wracał busem

    2 2 Cytuj
  • 23 maj 2020
    koparkaszparka napisał/a:

    no mózg by się przydał

    to niech pani spyta w mięsnym, może pani sprzedadzą :) zapytać się człowiek nie może by ludzka podłość nie wyszła z cienia

    5 2 Cytuj

Odpowiedz