Forum » Myślenice

wybory

  • 29 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Trzaskowski uzyskał najgorszy wynik z wszystkich poprzednich kandydatów P.O
    Nawet ciamajda Komorowski miał lepszy wynik od Rafałka :)

    To by znaczyło, że kolej w Myślenicach i przejście podziemne w Krzyszkiwicach, mamy coraz bliżej.
    No i te zarobki równe z Niemcami, czternasta emerytura,
    A do Nowego Targu pod koniec kadencji, dojedziemy dwupasmową ekspresówką ,świeża woda z Bałtyku popłynie do Elbląga, a do Pekinu polecimy z CPK, a gaz z Norwegii popłynie pod dnem Bałtyku, a do Świnoujścia pojedziemy tunelem podmorskim.

    Za piec lat, najbogatsze kraje będą chciały kupić Dudę. jak Lewandoskiego, żeby i w ich krajach czynił cuda.

    13 3 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Jak widać powiat i gmina pokazała czym jest normalność. 14% różnicy. Trzaskowski pobił nawet nieudacznika Komorowskiego.

    startuj waćpanna - pokazesz sie udacznikiem na miare.......... może jarosława????

    13 1 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Trzaskowski uzyskał najgorszy wynik z wszystkich poprzednich kandydatów P.O
    Nawet ciamajda Komorowski miał lepszy wynik od Rafałka :)

    a widział ktoś jakiś spot w tv-pis Rafała Trzaskowskiego??? za Komorowskiego TV była jeszcze w miare normalna i wszyscy mogli sie opluwac nawzajem - teraz tylko jeden wuc a reszta to gnój za sprawą 2 mld pln

    15 1 Cytuj
  • Anty 29 cze 2020

    Jedno jest pewne, najbliższe dwa tygodnie to będzie jedno wielkie szambo z obu stron. Ech, trzeba to przetrwać jakoś.

    7 Cytuj
  • 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    a widział ktoś jakiś spot w tv-pis Rafała Trzaskowskiego??? za Komorowskiego TV była jeszcze w miare normalna i wszyscy mogli sie opluwac nawzajem - teraz tylko jeden wuc a reszta to gnój za sprawą 2 mld pln

    Jadą w TVP równo po kandydacie nie PiS.
    To nie Trzaskowski jest na celowniku rzadu, to niepisowiec jest na celowniku.
    Przecież to nawet mieszkaniec Więciurki widzi że rząd kontroluje wszystkie państwowe stacje a te mają zniszczyć, nie tam Trzaskowskiego, tu ktokolwiek na jego miejscu nie z namaszczenia PiS, musi być ordynarnie zniszczony , opluty, zmieszany z błotem. Byłby Hołownia, Kamysz, Kukiz, a nawet Franciszek papież, oni wszyscy byliby równie niszczeni. Machina do niszczenia przeciwnika jaką jest TVP, to działanie systemowe skopiowane z reżimów faszystowskich.

    14 4 Cytuj
  • 29 cze 2020
    10 2 Cytuj
  • 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    a widział ktoś jakiś spot w tv-pis Rafała Trzaskowskiego??? za Komorowskiego TV była jeszcze w miare normalna i wszyscy mogli sie opluwac nawzajem - teraz tylko jeden wuc a reszta to gnój za sprawą 2 mld pln

    Przecież zwolennicy starych czasów nie oglądają TVP to po co w niej pokazywać spoty Trzaskowskiego ? Z resztą co on ma do zaproponowania ? Strefę relaksu z palet? Czy kozy nad Wisłą? W TVN były jakieś spoty Dudy ?

    3 11 Cytuj
  • 30 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Przecież zwolennicy starych czasów nie oglądają TVP to po co w niej pokazywać spoty Trzaskowskiego ? Z resztą co on ma do zaproponowania ? Strefę relaksu z palet? Czy kozy nad Wisłą? W TVN były jakieś spoty Dudy ?

    To może tych którzy nie głosują na PiS, zwolnić z płacenia podatków?
    Przecież ich intencją nie jest dobrobyt PiS.

    5 2 Cytuj
  • 1 lip 2020

    Macie tu ARCYWAŻNY link. Zwolennikom Dudy - żeby mieli świadomość, kogo i co popierają. Wahającym się - żeby ułatwić podjęcie decyzji.

    https://crowdmedia.pl/szokujace-informacje-z-palacu-prezydenckiego-to-pogrzebie-ostatecznie-szanse-dudy-na-prezydenture/?fbclid=IwAR3ZXIPv8pqmEJWjzcfCCCGY4JLWN1Xv5U0eNIMnzHr7yVkRxDhFgfkEm_Y

    8 2 Cytuj
  • 1 lip 2020

    Tu kolejny ARCYWAŻNY link, dla wyznawców tęczowych trzaskoświrów dla niecierpliwych od 19 minuty ale polecam obejrzeć całość
    https://youtu.be/DK2HZBpqvi0

    5 9 Cytuj
  • 1 lip 2020
    Aleburza napisał/a:

    Tu kolejny ARCYWAŻNY link, dla wyznawców tęczowych trzaskoświrów dla niecierpliwych od 19 minuty ale polecam obejrzeć całość
    https://youtu.be/DK2HZBpqvi0

    Lepiej być cyt. "wyznawcą tęczowych trzaskoświrów", niż mieć w JAKIKOLWIEK sposób do czynienia, z pedofilią.

    8 5 Cytuj
  • 1 lip 2020
    Roger napisał/a:

    Lepiej być cyt. "wyznawcą tęczowych trzaskoświrów", niż mieć w JAKIKOLWIEK sposób do czynienia, z pedofilią.

    Serio? A wiesz o tym że w tych bardziej postępowych krajach to właśnie tęczowi zboczeńcy lobbują za legalizacją pedofilii? Nie mówię że Duda jest super, ma wiele za uszami i nie raz się zawiodłem ale Trzaskowski to już samo zło, cyniczny cwaniak

    6 11 Cytuj
  • 1 lip 2020
    Roger napisał/a:

    Lepiej być cyt. "wyznawcą tęczowych trzaskoświrów", niż mieć w JAKIKOLWIEK sposób do czynienia, z pedofilią.

    Legalizacja związków partnerskich to pierwszy krok do adopcji dzieci przez pary homoseksualne czyli danie pedofilom legalnego dostępu do dzieci w imię ich dobra.
    Prosty mechanizm, dwóch pedofilów uda parę homoseksualistów tylko po to aby dostać dziecko.
    Tego przecież chce prawa ręka Trzaskowskiego i w cale tego nie kryje.

    5 8 Cytuj
  • 1 lip 2020

    Logika warta mistrza...w stylu-po co są księżą potrzebni ministranci?

    4 2 Cytuj
  • 1 lip 2020

    Ministrant ma 2-3 latka ? Mieszka z księdzem?
    Jak system będzie chronił dzieci przed parą pedofilów? Będzie w ankiecie pytanie czy jesteś pedofilem ?
    Trzaskowski z Rabiejem najpierw wprowadzą związki partnerskie potem adopcje.

    5 5 Cytuj
  • 1 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Ministrant ma 2-3 latka ? Mieszka z księdzem?
    Jak system będzie chronił dzieci przed parą pedofilów? Będzie w ankiecie pytanie czy jesteś pedofilem ?
    Trzaskowski z Rabiejem najpierw wprowadzą związki partnerskie potem adopcje.

    Polityka małych kroczków, oni nie odpuszczą i będą cisnąć kolejne ustawy, rok po roku, ostatni dzwonek żeby rozgonić to towarzystwo

    4 5 Cytuj
  • 1 lip 2020

    wy tak długo możecie? ważne ile postów wymienicie między sobą?
    przecież wiadomo że Rafałek to jest ustawka do robienia mądrej miny nic więcej. Nie ma nikogo innego który by zaprzeczył więcej razy własnym słowom.

    3 8 Cytuj
  • 1 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    wy tak długo możecie? ważne ile postów wymienicie między sobą?
    przecież wiadomo że Rafałek to jest ustawka do robienia mądrej miny nic więcej. Nie ma nikogo innego który by zaprzeczył więcej razy własnym słowom.

    Ja mogę bardzo długo

    4 1 Cytuj
  • 2 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    wy tak długo możecie? ważne ile postów wymienicie między sobą?
    przecież wiadomo że Rafałek to jest ustawka do robienia mądrej miny nic więcej. Nie ma nikogo innego który by zaprzeczył więcej razy własnym słowom.

    Tylko do wyborów... :)

    3 Cytuj
  • 2 lip 2020

    „Byłam dzisiaj u psychiatry ten wariat narysował owce i kazał mi ich pilnować.
    Narysowałam mu ogrodzenie i poszłam do domu”

    Jestem ze wsi.
    Dlatego muszę głosować na Dudę.

    Ja jestem z miasta, nauka nie była moim hobby.
    I też głosuje na Dudę.

    A ja mieszkam w Londynie. Dlatego nie głosuję na Dudę.

    Piłkarze też nie głosują na Dudę?
    Myślałem że tylko zagranica i wykształcona Polska.

    5 4 Cytuj
  • 2 lip 2020

    Jednak nie wszędzie rezydent wygrał, w MOKiS-sie Trzaskowski 395, Duda 381, Hołownia 126, promyk światła w pisowskiej ciemności (ciemnocie)

    6 3 Cytuj
  • 3 lip 2020

    Powinna być debata telewizyjna wspólna, TVP i TVN.
    Dziennikarze TVP zadawali by pytania Dudzie a TVN Trzaskowskiemu.
    Na pewno wygrał by Duda.

    4 4 Cytuj
  • 3 lip 2020

    Aha prezydent ma iść do SBckiego TVN dobre, może jeszcze na kolanach ?

    5 7 Cytuj
  • Janek Sal 3 lip 2020

    Podobno Agata sprzedała na allegro futro z tchórza - poszło od ręki
    zdr,,,.

    9 2 Cytuj

Odpowiedz