Forum » Myślenice

wybory

  • 3 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Aha prezydent ma iść do SBckiego TVN dobre, może jeszcze na kolanach ?

    Kazania Dudy transmitowane kilka razy dziennie przez TVP są już nudne, monotematyczne i powtarzalne.
    Wiadome, że w każdym dniu będzie mierzeja, 500+, emerytury, pomoc, autostrady itd.
    Te kazania to program PiS, a my chcemy program prezydencki.

    7 1 Cytuj
  • 3 lip 2020

    Nawet wydaje mi się, że prezydent wczuł się w rolę Wałęsy z przełomu 1989/1990 i jeździ i robi za pożytecznego głupka, trybuna ludowego.
    Najgorsze że zaczyna wierzyć w to co mówi, czyli zbawcę narodu.

    9 3 Cytuj
  • 3 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Aha prezydent ma iść do SBckiego TVN dobre, może jeszcze na kolanach ?

    No zawsze jest mile widziany w ubeckiej tvpis i to na stojąco a i na kolanach w TVtrwam też ma doświadczenie więc w czym problem?

    6 1 Cytuj
  • 3 lip 2020

    Jarek ma przecież zbawić Polskę, drugi jarek Myślenice, a prezydent...chyba tylko pedofila.

    9 1 Cytuj
  • 3 lip 2020

    Np. Nie wiem dlaczego Trzaskowski nie chce pojedynku prowadzonego przez obiektywną TVP?
    Czyżby boi się że ta mająca wiele serca dla niego stacja , zaczęła by pytaniami niszczyć Dudę.?
    Pewnie tak by było, i Trzaskowski rycersko wycofał się z nierównego boju.

    7 2 Cytuj
  • 4 lip 2020

    Na Rafała Trzaskowskiego chce zagłosować 47 proc. ankietowanych. To o 2,3 punktu procentowego więcej niż w sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24 , który został przeprowadzony po I turze wyborów. Andrzej Duda otrzymałby z kolei 46 proc. głosów czyli o 0,6 pp. więcej niż w poprzednim sondażu.

    Myślałem że się odbędzie bez fałszerstwa wyborczego, ale się na to nie zanosi, skoro Duda musi wygrać.

    8 3 Cytuj
  • 4 lip 2020

    Prawda taka, gdyby Trzaskowski nie popierał Ped***w i ogólnie LGBT, wygrał by z Dudą być może w 1 turze.

    6 5 Cytuj
  • Janek Sal 5 lip 2020

    z tym pedofilem nie do konca jest to prawda - nie popieram takich akcji ale wyjasnic pasowało by - pad nie ułaskawił wyroku odsiadki- on odsiedział swoje . pad ułaskawił zakaz zblizania sie do ofiary na wniosek ofiary i jej matki to juz dorosła kobieta - troche zagmatwane ale podobno tak jest

    druga sciema to na pytanie niewygodne dla Trzaskowskiego on odpowiedział dziękuje bardzo i odszedl a tak nie było - Trzaskowski odpowiedział dokładnie 4 min,20 sek na to pytanie nastepnie powiedział dziekuje bbardzo i odszedł - manipulacja
    czas wyborczy podobno usprawiedliwia takie metody . dla mnie nie bardzo
    zdrowia

    6 2 Cytuj
  • 5 lip 2020

    My jako naród jesteśmy homofobicznym społeczeństwem. To się zmienia i w miarę zbliżania się do społeczeństw mieszczańskich, upodabniamy się do nich.
    Tego się nie zatrzyma, bo społeczeństwo się przekształca.
    My jesteśmy w tym miejscu, ale to nie znaczy że w nim stoimy.
    Dochodzimy z pewna różnica do społeczeństw które wcześniej stały się mieszczańskie.
    Teraz Trzaskowski popiera Ped, a za chwile. wszyscy będą to robić. To tylko kwestia czasu.
    Być może robi to jeszcze za wcześnie.

    3 3 Cytuj
  • Janek Sal 5 lip 2020

    ZA WCZEŚNIE???
    czyli w następnym pokoleniu? jak przekona Ciebie do tego Twój syn-córka? a co jesli kolegi Twojego ojca już syn przekonał? czyli Twój rowiesnik, wczas czy już czas ? czy jak bedzie nastepnych tragedii więcej? niech każdy robi co chce i niech mnie nie zmusza do niczego wbrew sobie ..zdrowia

    5 1 Cytuj
  • 5 lip 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    ZA WCZEŚNIE???
    czyli w następnym pokoleniu? jak przekona Ciebie do tego Twój syn-córka? a co jesli kolegi Twojego ojca już syn przekonał? czyli Twój rowiesnik, wczas czy już czas ? czy jak bedzie nastepnych tragedii więcej? niech każdy robi co chce i niech mnie nie zmusza do niczego wbrew sobie ..zdrowia

    Myślałem o nas jako społeczeństwie. Mnie nie trzeba przekonywać, bo ja jestem już przekonany.
    Myślę o tej dużej grupie oporu, która potrzebuje jeszcze czasu.

    3 4 Cytuj
  • Anty 5 lip 2020
    seba napisał/a:

    Prawda taka, gdyby Trzaskowski nie popierał Ped***w i ogólnie LGBT, wygrał by z Dudą być może w 1 turze.

    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1593947117cELpTfUmuUJA80zwFSolTP.jpg

    Tyle w temacie.

    5 1 Cytuj
  • 6 lip 2020
    bono napisał/a:

    . Mnie nie trzeba przekonywać, bo ja jestem już przekonany.
    .

    Czyli jesteś ciepły .... ?

    9 Cytuj
  • 6 lip 2020
    seba napisał/a:

    Czyli jesteś ciepły .... ?

    Człowiek, który toleruje inność musi być tą innością?
    Nie nie jestem.
    Ale znam takie osoby, znam ich rodziny. Matki o nich wiedzą.
    Gorzej z ojcami, ci zachowują się różnie.
    Mogę udawać że nie znam takich ludzi. Mogę również unikać spaśluchów,
    których trzeba wnosić po schodach, ale to nie sprawi że oni znikną. Dalej będą rzucać się na karmę.

    7 Cytuj
  • 6 lip 2020
    bono napisał/a:

    „Byłam dzisiaj u psychiatry ten wariat narysował owce i kazał mi ich pilnować.
    Narysowałam mu ogrodzenie i poszłam do domu”

    ty znowu o kimś, o jakiejś ciotce, o coś gdzieś widziałeś. Ej weź się nie wstydź napisz że byłeś u psychiatry bo już dekiel ciśnienia nie wytrzymuje :-) z powodu nagromadzenia tej rzeczonej yntelygencji i nowoczesności XD

    12 Cytuj
  • 6 lip 2020
    bono napisał/a:

    Nawet wydaje mi się, że prezydent wczuł się w rolę Wałęsy z przełomu 1989/1990 i jeździ i robi za pożytecznego głupka, trybuna ludowego.
    Najgorsze że zaczyna wierzyć w to co mówi, czyli zbawcę narodu.

    czy zauważyłeś, że nie zmieniłeś retoryki i znów jedziesz od głupków i ciemnogrodu? Potrafisz coś innego takiego nowoczesnego i inteligentnego ? Nooooo chyba nie :)

    1 11 Cytuj
  • 6 lip 2020
    seba napisał/a:

    Czyli jesteś ciepły .... ?

    on ci odpowie, że tylko słyszał o kimś kto mówił, że jest ciepły :-)))

    1 12 Cytuj
  • 6 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ty znowu o kimś, o jakiejś ciotce, o coś gdzieś widziałeś. Ej weź się nie wstydź napisz że byłeś u psychiatry bo już dekiel ciśnienia nie wytrzymuje :-) z powodu nagromadzenia tej rzeczonej yntelygencji i nowoczesności XD

    Zupełnie nie zrozumiałeś co zawiera ta treść.
    Będę ci musiał pisać wolniej i prościej.

    9 Cytuj
  • 6 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    czy zauważyłeś, że nie zmieniłeś retoryki i znów jedziesz od głupków i ciemnogrodu? Potrafisz coś innego takiego nowoczesnego i inteligentnego ? Nooooo chyba nie :)

    Jak nie kontrolujesz codziennie komentarzy to nie nadążasz.

    Teraz napisze prosto i zrozumiale.
    Duda t o wspaniały prezydent,
    Wybudował gazoport, zakopiankę buduje dalej, rozdaje pieniądze biednym, postawił się Niemcom żąda od nich reparacji, nakupił amerykańskich samolotów, postawił na nogach szpitale, zniósł wizy, kupuje gaz za wieką wodą i z Norwegii, sprawił ze ceny nie rosną a 500 + ma coraz większą moc. Pln rośnie w siłę. My rośniemy na potęgę ekonomiczną i militarną.
    Disco polo kwitnie, lud jest szczęśliwy.
    Mimo to połowa Polaków Dudy nie chce.
    Napisz mi dlaczego pół Polski wywiozło by Dudę na taczkach?
    Może gdyby TVN przejęła TVP , ta patologia by się skończyła. Byłaby jedynie słuszna stacja.

    15 1 Cytuj
  • 9 lip 2020

    od 5 lat nie slyszymy nic innego tylko 500plus i emerytury
    jakby sie plyta zaciela
    kiedy sie opamietacie,ze zyjemy jak w komunie z pozorami wolnosci
    ech

    10 Cytuj
  • 9 lip 2020
    zygi napisał/a:

    od 5 lat nie slyszymy nic innego tylko 500plus i emerytury
    jakby sie plyta zaciela
    kiedy sie opamietacie,ze zyjemy jak w komunie z pozorami wolnosci
    ech

    Chyba to nie jest możliwe,
    gdy nie będzie prezydenta z PiS, to Polska się zawali, popadnie w ruinę, Obecny rząd zabierze 500+ Przestanie budować mierzeję, nie sprowadzi gazu z Norwegii ani z USA, nie będzie dokończony tunel pod zakopianką, wróci pandemia, Niemcy odbiorą ziemie zachodnie, a Żydzi kamienice. Szpitale będą jeszcze gorsze a kolejka do specjalisty będzie losowana.
    Samoloty nie będą miały gdzie lądować bo nie będzie centralnego lotniska.
    Ślask się odłączy. Podlasie też, a Bieszczady wpadną w ręce separatystów.
    Nie będzie pieniędzy, tylko karty płatnicze, BMW z kogutem będą miały bezwzględne pierwszeństwo na drogach.
    Prezes Kaczyński pozostanie bez ochrony. i nabierze paranoicznego lęku przed obcymi.

    14 1 Cytuj
  • 9 lip 2020
    zygi napisał/a:

    od 5 lat nie slyszymy nic innego tylko 500plus i emerytury
    jakby sie plyta zaciela
    kiedy sie opamietacie,ze zyjemy jak w komunie z pozorami wolnosci
    ech

    rozwiń, bo chyba za komuny łapałeś równowagę na nocniku dopiero

    12 Cytuj
  • 9 lip 2020
    bono napisał/a:

    Chyba to nie jest możliwe,
    gdy nie będzie prezydenta z PiS, to Polska się zawali, popadnie w ruinę, Obecny rząd zabierze 500+ Przestanie budować mierzeję, nie sprowadzi gazu z Norwegii ani z USA, nie będzie dokończony tunel pod zakopianką, wróci pandemia, Niemcy odbiorą ziemie zachodnie, a Żydzi kamienice. Szpitale będą jeszcze gorsze a kolejka do specjalisty będzie losowana.
    Samoloty nie będą miały gdzie lądować bo nie będzie centralnego lotniska.
    Ślask się odłączy. Podlasie też, a Bieszczady wpadną w ręce separatystów.
    Nie będzie pieniędzy, tylko karty płatnicze, BMW z kogutem będą miały bezwzględne pierwszeństwo na drogach.
    Prezes Kaczyński pozostanie bez ochrony. i nabierze paranoicznego lęku przed obcymi.

    nooo patrząc na wiecznie zdziwionego Rafaello może tak być. Jego zaskakuje każde bezpośrednie pytanie i każda sytuacja nie uzgodniona wcześniej :-) ostatnio jaki zdziwiony, że po amfie nie można jeździć autobusem miejskim :-))) myślał, że na podpisaniu umowy się kończy, że kontrolować nie trzeba. Dobrze, że akceptu apką z fona nie zrobił i .....załatwione "teraz to już będzie", klik on line bo zarządzać można z każdego miejsca (jego słowa). Zdziwiony jak gówno wypłynęło, zdziwiony że on podpisał i miało wystarczyć a tu napruty jeden z drugim śmiga po stolicy z ludźmi. U nas pyskowali jak trzeźwi nieregularnie busami jeździli a tu stolyca się bawi na całego w wesołe autobusy i winnego nie ma i winnych że winnych nie ma też nie ma :-)
    noooo może być jak mówisz jak się dorwie do szerszego zarządzania, tylko zdziwienie musi jeszcze poćwiczyć bo wymagania wzrosną XD

    4 12 Cytuj
  • 9 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    nooo patrząc na wiecznie zdziwionego Rafaello może tak być. Jego zaskakuje każde bezpośrednie pytanie i każda sytuacja nie uzgodniona wcześniej :-) ostatnio jaki zdziwiony, że po amfie nie można jeździć autobusem miejskim :-))) myślał, że na podpisaniu umowy się kończy, że kontrolować nie trzeba. Dobrze, że akceptu apką z fona nie zrobił i .....załatwione "teraz to już będzie", klik on line bo zarządzać można z każdego miejsca (jego słowa). Zdziwiony jak gówno wypłynęło, zdziwiony że on podpisał i miało wystarczyć a tu napruty jeden z drugim śmiga po stolicy z ludźmi. U nas pyskowali jak trzeźwi nieregularnie busami jeździli a tu stolyca się bawi na całego w wesołe autobusy i winnego nie ma i winnych że winnych nie ma też nie ma :-)
    noooo może być jak mówisz jak się dorwie do szerszego zarządzania, tylko zdziwienie musi jeszcze poćwiczyć bo wymagania wzrosną XD

    Kończ waść wstydu oszczędź....... Nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi.....
    Mądry zrozumie, Vivaldi powie swoje.....
    Ale idąc tokiem myślenia naszego forumowego Towarzysza Dzbanuszka to powiem tak :
    naćpani kierowcy Trzaskowskiego i tak mają lepszą skuteczność niż trzeźwi kierowcy SOPu....

    "Wbrew nieprawdziwym zarzutom sztabu wyborczego prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego nieprawdą jest, że prokuratura ukrywała negatywny wynik badań na obecność narkotyków u kierowcy autobusu linii 181, Huberta U., który spowodował w ubiegły wtorek groźny wypadek" - informuje Ministerstwo Sprawiedliwości.

    We wtorek w Warszawie doszło do wypadku autobusu linii 181. Pojazd wjechał w cztery zaparkowane samochody i latarnię.

    Jak poinformowała w środę rzecznik stołecznej Prokuratury Okręgowej Mirosława Chyr, „opinia z zakresu badań toksykologicznych potwierdziła obecność substancji psychotropowej pochodnej mefedronu w stężeniu wskazującym, że kierowca prowadził autobus linii po użyciu narkotyków”.

    7 Cytuj
  • 9 lip 2020

    I specjalnie dla Vivaldiego dużymi literami:
    PO UŻYCIU NARKOTYKÓW TO NIE TO SAMO CO POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW
    (żeby Vivaldi zrozumiał NAĆPANY TO ZNACZY POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW)
    TO CHYBA ZNACZY ŻE KIEROWCA NIE BYŁ NAĆPANY ALE TESTY WSKAZYWAŁY, ŻE PARĘ DNI WCZEŚNIEJ DAŁ SOBIE W ŻYŁĘ.

    NO I JAKI TO MA ZWIĄZEK Z TRZASKOWSKIM ????
    Chyba taki sam jak powódź na Podkarpaciu z jaśnie nam rządzącym Kaczyńskim....

    A swoją drogą zastanawiam się czy nasze kaczątko siedzi schowane do niedzieli w jednej szafie z Antkiem czy osobno ??? Jak myślicie ????

    Inna sprawa.... Czemu nasz rząd nie rządzi tylko od paru tygodni robi kampanię wyborczą ????

    Przepraszam za tyle wątków w jednym temacie, ale nie chce mi się pisać co chwilę....

    8 Cytuj

Odpowiedz