Forum » Myślenice

wybory

  • Anty 11 lip 2020
    Roger napisał/a:

    Nie wiem ,czy Bagietka jest facetem, czy kobietą, ale przed zmianą obrazka, miała zdjęcie nawet sympatycznej dziewczyny, imię Natalia i miejsce zamieszkania Warszawę. Znalazłem ją przez znajomych znajomych na FB z piękną sentencją św. Augustyna. Jako, że jest RODO, to nic więcej nie powiem. Jak komuś chce się jej szukać, to niech się bawi. Tylko po co? Troll i tyle.

    Po to by ukazać rażącą hipokryzję. O takich faktach jak ten wspomniany przez Ciebie czy przeze mnie trzeba przypominać w każdym wątku, w którym taki troll z farmy trolli się udziela. Po to by inni to czytający mieli szanse zwrócić na to uwagę.
    Im więcej osób zobaczy, jak się manipuluje opinią publiczną, tym z większą rozwagą i rezerwą będą podchodzić do słowa napisanego w Internecie.

    11 Cytuj
  • 12 lip 2020

    Duda już otrzymał oficjalne wyniki od prezesa.
    Jest pewny wyniku mimo ze jest remis, bo o,8 %, jeszcze wygranej nie czyni.
    Teraz robotę robią liczący głosy.

    8 5 Cytuj
  • 12 lip 2020

    Wystąpienie trzaskowskiego stek bzdur, agresja i nienawiść. Tego się można było spodziewać.
    Prezydent go zaprosił, a ten nie ma odwagi spotkać się z Duda. Ręka wyciągnięta do chama ale cham będzie chamem na wieki wieków amen...

    3 22 Cytuj
  • 12 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Wystąpienie trzaskowskiego stek bzdur, agresja i nienawiść. Tego się można było spodziewać.
    Prezydent go zaprosił, a ten nie ma odwagi spotkać się z Duda. Ręka wyciągnięta do chama ale cham będzie chamem na wieki wieków amen...

    Masz racje straszne chamidło , powinien otrzeć twarz z plwociny i powiedzieć Dudzie, ze to przecież był tylko drobny deszcz który lał się na niego z mediów kontrolowanych przez rząd.

    17 2 Cytuj
  • 12 lip 2020

    Polacy wielokrotnie w historii udowodnili, że potrafią się zjednoczyć i walczyć za ojczyznę. Niemieckie media, SBcki TVN przegrały z Polską, Andrzej Duda prezydentem Polaków.
    Przed nami 5 lat normalności, dobrobytu i spokoju.

    2 23 Cytuj
  • 12 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Polacy wielokrotnie w historii udowodnili, że potrafią się zjednoczyć i walczyć za ojczyznę. Niemieckie media, SBcki TVN przegrały z Polską, Andrzej Duda prezydentem Polaków.
    Przed nami 5 lat normalności, dobrobytu i spokoju.

    No tak TVN z USA, to amerykańska esbecja wspierana przez ambasador USA.
    To potęga, rządowe media to dziady jak nimi rządzący. Takie tam prowincjonalne straszydło. TVN nie dał tym ubogim mediom rządowym żadnej szansy.
    Również media z Niemiec zaangażowały się w wybory w Polsce. Rozrzucali ulotki z niemieckich samolotów z treścią Trzaskowski jest ok.
    Prasa niemiecka ,gazety niemieckie wydane zostały w języku polskim i zarzucono nimi polskie kioski.

    13 2 Cytuj
  • 13 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Polacy wielokrotnie w historii udowodnili, że potrafią się zjednoczyć i walczyć za ojczyznę. Niemieckie media, SBcki TVN przegrały z Polską, Andrzej Duda prezydentem Polaków.
    Przed nami 5 lat normalności, dobrobytu i spokoju.

    Tym razem USA z TVN i Niemcy w osobie Merkel. pomogły kandydatowi wystawionemu przez Kaczyńskiego.
    Kaczyński został doceniony przez wszystkie mocarstwa, Tylko Chiny tajemniczo milczą.

    5 2 Cytuj
  • Beata 13 lip 2020

    Gratulujemy nowemu staremu Prezydentowi.

    3 15 Cytuj
  • 13 lip 2020

    Sakiewicz w radiu ogłosił, że ten wybór pokazał światu, że to koniec z idiotyczna tolerancją
    i ekspansją lewicy i demokracji w świecie.

    Wygrał Duda, to dobrze, ale jak się człowiek zastanowi dla kogo wygrał, jakie Adolfy go reprezentują, to się robi gorąco.

    8 3 Cytuj
  • 13 lip 2020

    Hej platformersi, dlaczego podczas wieczoru wyborczego u trzaskowskiego nie było Polskich flag ? Sponsor nie pozwolił czy baliście się, że ktoś wniesie tęczowe flagi ?

    4 10 Cytuj
  • Beata 13 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Hej platformersi, dlaczego podczas wieczoru wyborczego u trzaskowskiego nie było Polskich flag ? Sponsor nie pozwolił czy baliście się, że ktoś wniesie tęczowe flagi ?

    Przynajmniej połowa elektoratu Trzaskowskiego wstydzi się Polskości. Druga połowa to ciemnogród polityczny, który idzie jak owce za baranem trzymającym baner antypis.

    4 10 Cytuj
  • 13 lip 2020
    Bagietka napisał/a:

    Przynajmniej połowa elektoratu Trzaskowskiego wstydzi się Polskości. Druga połowa to ciemnogród polityczny, który idzie jak owce za baranem trzymającym baner antypis.

    To co piszesz jest wykładane na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

    To obecnie najbardziej prestiżowa uczelnia w Polsce, domyślam się że to też twoja uczelnia.
    Witaj w domu.

    8 2 Cytuj
  • Beata 13 lip 2020
    bono napisał/a:

    To co piszesz jest wykładane na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

    To obecnie najbardziej prestiżowa uczelnia w Polsce, domyślam się że to też twoja uczelnia.
    Witaj w domu.

    Poważnie? WSKSiM w Toruniu też tak celnie ocenia sytuację polityczną w Polsce?
    Niebywałe.

    1 7 Cytuj
  • Janek Sal 13 lip 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Hej platformersi, dlaczego podczas wieczoru wyborczego u trzaskowskiego nie było Polskich flag ? Sponsor nie pozwolił czy baliście się, że ktoś wniesie tęczowe flagi ?

    ***** ***

    6 1 Cytuj
  • 13 lip 2020
    bono napisał/a:

    Ja czekam, na moment jak znów się będzie można śmiać.

    ja to się z ciebie od paru lat tutaj śmieje. Przed 2015 pisałeś, że fabryka MANa jest polska i to jest polskość a teraz, że niemiecka.

    2 10 Cytuj
  • 13 lip 2020

    Wynik podany-wybór trzeba uszanować. Wątek dla mnie już zamknięty. Pozdrowienia dla wszystkich;)

    3 1 Cytuj
  • Beata 13 lip 2020

    Chciałam Was wszystkich bardzo przeprosić ale musiałam odpuścić tutejszą aktywność. Były znacznie ważniejsze miejsca, tzw sanktuaria, opanowane przez lewackie bandy duraczących trolli, które wymagały większej aktywności lewicowo-konserwatywnych aktywistów i aktywistek.
    Myślenice ale i cały powiat jest już wystarczająco wyedukowany politycznie co widać po kolejnych z rzędu wyborach. Nie wymagał więc pomocy.
    Najważniejsze, że daliśmy radę.

    1 11 Cytuj
  • 13 lip 2020
    klisdis napisał/a:

    Wynik podany-wybór trzeba uszanować. Wątek dla mnie już zamknięty. Pozdrowienia dla wszystkich;)

    To prawda. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło.
    Niech żyje Polska!
    Pozdr.

    2 4 Cytuj
  • 13 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ja to się z ciebie od paru lat tutaj śmieje. Przed 2015 pisałeś, że fabryka MANa jest polska i to jest polskość a teraz, że niemiecka.

    Chyba od kilkunastu, bo jak robiłeś dla Niemców, to ja wtedy pisałem, ze Mercedes jest polski, pisałem tez o BMW tez jest polskie.
    A w 1995 pisałem ze mydełko Fa jest polskie.
    Teraz zmieniłem zdanie, i już tak nie uważam.
    A teraz śmiech, masz do tego prawo, wyśmiej się chłopie bo czasy ciężkie.

    7 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 14 lip 2020
    bono napisał/a:

    Duda już otrzymał oficjalne wyniki od prezesa.
    Jest pewny wyniku mimo ze jest remis, bo o,8 %, jeszcze wygranej nie czyni.
    Teraz robotę robią liczący głosy.

    Aż się rozmawiałem. Jak bardzo wielu Polaków nie chcesz, albo nie potrafisz zauważyć, że o 21szej obydwaj kandydaci ogłosili swoje zwycięstwo! Trzaskowski także w pierwszej turze mówiąc:"A 58 proc. Polek i Polaków najwyraźniej się z nami zgadza!"

    1 5 Cytuj
  • 14 lip 2020
    sh_ma napisał/a:

    Aż się rozmawiałem. Jak bardzo wielu Polaków nie chcesz, albo nie potrafisz zauważyć, że o 21szej obydwaj kandydaci ogłosili swoje zwycięstwo! Trzaskowski także w pierwszej turze mówiąc:"A 58 proc. Polek i Polaków najwyraźniej się z nami zgadza!"

    Piłeś, nie jedź. Jedziesz, nie pij.

    6 2 Cytuj
  • 14 lip 2020

    To podsumowanie z mapą Polski.
    Z niej widać że mniejszość z dużym zagęszczeniem, narzuciła wybór większości wielkoobszarowej.
    Czyli wzorem Izraela, kibuce wielodzietne, głosują na darmowy byt.
    ( na 1000+)

    https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/wyniki-wyborow-2020-tak-glosowaly-wojewodztwa-6531585860998785a%3famp=1

    4 2 Cytuj
  • 14 lip 2020
    Bagietka napisał/a:

    Chciałam Was wszystkich bardzo przeprosić ale musiałam odpuścić tutejszą aktywność. Były znacznie ważniejsze miejsca, tzw sanktuaria, opanowane przez lewackie bandy duraczących trolli, które wymagały większej aktywności lewicowo-konserwatywnych aktywistów i aktywistek.
    Myślenice ale i cały powiat jest już wystarczająco wyedukowany politycznie co widać po kolejnych z rzędu wyborach. Nie wymagał więc pomocy.
    Najważniejsze, że daliśmy radę.

    Rozumiem że miałaś zlecenie na trollowanie w centrali, a teraz wracasz z delegacji.

    6 2 Cytuj
  • 14 lip 2020

    Wyniki 2. tury wyborów prezydenckich 2020 w Krakowie

    Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI - 61,47% (270 305 głosów)
    Andrzej Sebastian DUDA - 38,53% (169 441 głosów)
    Frekwencja w Krakowie wyniosła 73,77 proc.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz