Forum » Myślenice

wybory

  • 3 sie 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/nowa-umowa-wojskowa-z-ameryka-zolnierze-usa-nie-beda-podlegac-polskiemu-prawu/0gfsmck,79cfc278

    "Amerykanie uzależnili przeniesienie swego dowództwa korpusu do Polski od podpisania porozumienia wojskowego, które zapewni ich żołnierzom szczególny status w naszym kraju. Z informacji Onetu wynika, że rząd zgodził się na wyłączenie personelu amerykańskiego spod polskiej jurysdykcji oraz eksterytorialność amerykańskich baz. Dodatkowo zapłacimy za budowę infrastruktury wojskowej dla Amerykanów."

    Wstaliśmy z kolan.

    Powiem ci że bawisz mnie fakenewsami z onetu. Po co ty tu jesteś? Chcesz wszystkim wmówić i napisać, że onet posiada już kopię podpisanej umowy na biurku? Rozumiem, że Niemce wku****ni bo USA wywozi wojskowych m.in do nas ale czy musisz się poddawać takiej histerii? Rozhuśtało cie już mocno. Ustabilizuj lot :-) W jakim celu rozlewasz te fakenewsy?

    1 10 Cytuj
  • Anty 3 sie 2020

    Informacje niewygodne dla swojej ideologii zawsze można uznać za fake news

    https://www.wykop.pl/link/5632835/elita-intelektualna-pisu-pilsudski-czerpal-wzorce-z-powstania-warszawskiego/

    Skąd obi biorą tych specow od historii?

    9 Cytuj
  • 4 sie 2020

    3 lata bez wyborów i aż 3 lata, żeby zmotywować Polaków do zmian. Kto ma dumę honor i rozum, nie pozostawia pola bez walki, jeżeli wie, o co walka się toczy. Po za tym, dla słabych intelektualnie ludzi, najlepszą obroną jest atak. Nie wolno nikomu ubliżać, to nie kulturalne. Tak jak pisałem wcześniej, podziwiam Posła Nitrasa, że chamstwo zwycięża chamstwem, bardziej on mi się podpina pod męża stanu, człowieka, który w większym stopniu broni demokracji niż ciaptaki z PiSu, na czele z Kaczyńskim i Jego dyktaturą. Pokazują, jak rządzą brednie pierniczą, mówią o wirusach w odwrocie, a tym czasem wirus się nie cofa. To są ludzie, którzy na cukierka powiedzą truskawka, i tyle tak wynika ich rządzenie. Bieda i chwasty. Gierek podobnie rządził, był Górnikiem. W ciekawej pozycji była Polska za Jego rządów, a "spasiony" był, jak dobra świnia w ubojni.

    8 3 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Wiwaldi, dlaczego próbujesz temu Panu wmowic, że Onet jest zły. Onet utrzymuje się sam od dawien dawna z reklam. Jest nie zależnym serwisem internetowym. To samo tyczy się się TVNu!!!. To nie Jego wina, ani Polaków, że teraz utworzyli kanał "La manche" w postaci "TVP", który utrzymują Polscy podatnicy. Utrzymują tam jakiś pseudo dziennikarzy, którzy ledwo co weszli w karierę dziennikarska, ale mówią co muszą, bo za te pensje to i z wielbłąda kaczkę można zrobić :). Wszyscy starzy dziennikarze którzy niegdyś kiedyś pracowali w TVP, jeszcze przed przejęciem TVP, przez Jacka Kurskiego, złożyli wypowiedzenie ze stacji, bo nie chcieli być częścią tego propagandowego syfu. Mieli honor i tyle. Pisowcy od lat, szerzą pogardę do narodu Niemieckiego. Mają wmowiona teze w głowie "bić Niemca po kasku", za zbrodnie Oświęcimskie, za czasy okupacji, za brak rozszczen przez Niemców przez straty Polski spowodowane przez wojne. Od kiedy można w Polsce budować ideologię odrzucająca Niemców i wolne media?. Do dupy z takim czymś. Tak to właśnie ględzi Kaczyński i jak to tam kiedyś "ktoś" napisał dochodzi już 10 rok to prawdy Smoleńskiej, ale biedak dojść nie może, bo nie wyczaruje z bomby mydła. Onet ,co ma Onet do czego. Trzyma się latami. A co PiS wywalczył wizy do Ameryki, czy jak to tam było?

    10 2 Cytuj
  • 4 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Wiwaldi, dlaczego próbujesz temu Panu wmowic, że Onet jest zły. Onet utrzymuje się sam od dawien dawna z reklam.

    czyli przylazł tutaj następny pilnujący lewaków. Mi się już nie chce w kółko to samo pisać. Weź poczytaj tematy które bono pozakładał i klepie w nich co chwile to samo co teraz ty zaczynasz. Chyba że jakiś ten sam troll założył drugi nick albo palce macza redakcja chcąc wypozycjonować forum. Różne są metody, dlatego sorry ale szkoda mi opuszków palców i będę cie odsyłał do innych wypowiedzi bo zostało już wszystko tu napisane
    Co do utrzymania się z reklamy nie wchodząc w temat pozycjonowania się forum :
    https://natemat.pl/167401,chcieli-byc-jak-bauer-w-polsce-i-zalozyli-gazete-w-niemczech-szybko-zrobiono-z-nimi-ordnung #

    https://naszdziennik.pl/polska-kraj/223542,niemieckie-media-wykrzywiaja-obraz-polski.html
    chcesz coś o Onecie dodać ?

    9 Cytuj
  • Anty 4 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    czyli przylazł tutaj następny pilnujący lewaków. Mi się już nie chce w kółko to samo pisać. Weź poczytaj tematy które bono pozakładał i klepie w nich co chwile to samo co teraz ty zaczynasz. Chyba że jakiś ten sam troll założył drugi nick albo palce macza redakcja chcąc wypozycjonować forum. Różne są metody, dlatego sorry ale szkoda mi opuszków palców i będę cie odsyłał do innych wypowiedzi bo zostało już wszystko tu napisane
    Co do utrzymania się z reklamy nie wchodząc w temat pozycjonowania się forum :
    https://natemat.pl/167401,chcieli-byc-jak-bauer-w-polsce-i-zalozyli-gazete-w-niemczech-szybko-zrobiono-z-nimi-ordnung #

    https://naszdziennik.pl/polska-kraj/223542,niemieckie-media-wykrzywiaja-obraz-polski.html
    chcesz coś o Onecie dodać ?

    Onet nie jest niemieckim medium. Sprawdź strukturę własnościową jego właściciela.

    - tvp
    - gazeta polska
    - w sieci
    - w polityce
    - niezależna pl
    - do rzeczy
    - nasz dziennik
    - radio maryja

    To są w 100% polskie media. Prawda, że są zajebiste?

    Zawsze możesz czerpać z nich swoją wiedzę.

    8 1 Cytuj
  • 4 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    3 lata bez wyborów i aż 3 lata, żeby zmotywować Polaków do zmian. Kto ma dumę honor i rozum, nie pozostawia pola bez walki, jeżeli wie, o co walka się toczy. Po za tym, dla słabych intelektualnie ludzi, najlepszą obroną jest atak. Nie wolno nikomu ubliżać, to nie kulturalne. Tak jak pisałem wcześniej, podziwiam Posła Nitrasa, że chamstwo zwycięża chamstwem, bardziej on mi się podpina pod męża stanu, człowieka, który w większym stopniu broni demokracji niż ciaptaki z PiSu, na czele z Kaczyńskim i Jego dyktaturą. Pokazują, jak rządzą brednie pierniczą, mówią o wirusach w odwrocie, a tym czasem wirus się nie cofa. To są ludzie, którzy na cukierka powiedzą truskawka, i tyle tak wynika ich rządzenie. Bieda i chwasty. Gierek podobnie rządził, był Górnikiem. W ciekawej pozycji była Polska za Jego rządów, a "spasiony" był, jak dobra świnia w ubojni.

    ale piejesz :-))) na jakiej smyczy teraz pracujesz? A w domu jak pytają jak zarabiasz na życie? Co wtedy mówisz?
    Nitras i mąż stanu??? Wiesz co jesteś niesmaczny na publicznym forum :-))) ale wiem że ty to nie zupa pomidorowa nie musisz być smaczny zarabiasz za skuteczność :-)
    Opisałbyś jak to się odbywa? Dostajesz zlecenie, tani długopis, dwa zegarki :-) i lapka z jabłkiem i to już wszystkie błyskotki za które napiszesz co każą? Później oszukujesz sam siebie, że to tylko praca?

    10 Cytuj
  • Anty 4 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ale piejesz :-))) na jakiej smyczy teraz pracujesz? A w domu jak pytają jak zarabiasz na życie? Co wtedy mówisz?
    Nitras i mąż stanu??? Wiesz co jesteś niesmaczny na publicznym forum :-))) ale wiem że ty to nie zupa pomidorowa nie musisz być smaczny zarabiasz za skuteczność :-)
    Opisałbyś jak to się odbywa? Dostajesz zlecenie, tani długopis, dwa zegarki :-) i lapka z jabłkiem i to już wszystkie błyskotki za które napiszesz co każą? Później oszukujesz sam siebie, że to tylko praca?

    Spytaj Bagietki i Mohikanina, to Twoje środowisko polityczne, na pewno rzetelnie ci wyjaśnią.

    7 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Nie Panie Wiwaldi. Laptopa ani Pc, nie dostalem pod zlecenie, a nawet jakbym dostał to i tak nie zabroni mi przeciez nikt posiadania własnego zdania. To, że Pan ma odmienne, normalna sprawa, nie wygodna dla mnie, lecz niestety musi byc zaakceptowana, z powodu tego, że jak w Polsce mamy ustroj o WOLNOŚCI słowa, WOLNOŚCI wyborów, demokracji, nikogo na siłę nie przemienisz. Nie zarazisz go swoim mysleniem, nawet jeśli bedziesz mial racje, ponieważ będzie to sprzeczne z racja bytu posiadania WOLNOŚCI słowa, czy WOLNOŚCI wyborów. Mnie uczono, że Rząd, to jest wazna sprawa, ważne są wybory wazna jest demokracja. Wazny jest madry wybor, bo to rzutuje na przyszle pokolenia w roznym tego słowa znaczeniu. Nie jestesmy Panstwem samowystarczalnym, więc skoro nie jestesmy, dlaczego ja,jako obywatel mam popierac zly Rząd, fatalnego Prezydenta, i mam iść w glos Pana rozumu, podozajac za ideologia "Anty niemiecką", bazujacą w czasach przeszłych. Panie, Beata Szydło, wtedy kiedy Donald Tusk zasiadał jako Szef Rady Europejskiej, jadła parówki w sali na Nowogrodzkiej, z zazdrości, że zwykly historyk był tak ważnym człowiekiem w Unii Europejskiej, a Jarosław Kaczyński nie mógł tej parówki przegryźć, również z zazdrości. Mówiła, że Unia jest zła, trafiła się okazja, pojechała, jak Judasz, za pieniędzmi, na przekór słowom i sumieniu. Tusk, przy wyborze dostał na reelekcję, dostał popaprcie nie mal od wszystkich Państw Europy, jedynie Polska Pisu, kierowana przez wodza Kaczyńskiego sprzeciwiła się Jego dorobkowi z zazdrości. Jak to jest?. Wszystkie Państwa się mylą w Europie, a Polska wraz że swoim Rządem jest najmądrzejsza?. Co to jest w ogóle za moda?. Niechże mi Pan wyjaśni. Czemu?, Większość ludzi po wykształceniu "zawodówka plus", nie głosuję na Pis, ponieważ "odczytują" zły przekaz, a Ci starzy zwolennicy po zawodówkach głosują, na "starca" Kaczyńskiego. Przecież cheba nie są gorsi, z tego powodu, że "coś tam" czytają, i nie rzucali kamieniami w szkołę. Chce Pan, to wkleje Panu film, gdzieś "zakotłowany" w internecie, jak Rydzyk kłamał że dostał samochód od bezdomnego. Przecież ten ksiądz jest taki cyniczny, że powinni go "na widłach do piekła wnieść". Nie z Jego dobrobytu. On zrobił sobie sztukę o nazwię "Radio-Maryja", w Toruniu, celem zarabiania dużych pieniędzy. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie kłamał, był a polityczny, nie mieszał chrześcijaństwa w sprawy polityczne. Byłby wtedy pożądnym księdzem, a jest biznesmenem. Ja myślę, że Polacy i Polki nie chcieli by się doczekać czasów gdzie, w Polsce będzie podobny sposób rządzenia jak W Rosjii. Dekret podpisany, a reszta do "orania pola", bo w Rosjii to tylko, bogaci mają dobrze, na wioskach na liczydłach liczą, bo nie mają kas fiskalnych. Putin, i tak mówi, że jest dobrze. Kaczyński też mówi, że jest dobry a wynika, z przekazu i systemów przekazów medialnych, jak i życia społecznego ludzi, że za równo on jaki Rząd nie jest dobry, i tyle. Pan ma prawo myśleć, co chcę. Nie moja strona polityczna. Porównując 8 letnią kadencję Tuska w Unii, Stanowiska Premiera w Polsce, Kierowanie platformą Obywatelską, komu bliżej do Męża Stanu?. Szeregowemu posłowi? czy Tuskowi?. daj Pan spokój, młodzi kiedyś przyjdą utalentowni zdolni, wykształceni w różnych naukach. Właśnie tacy ludzie będą kiedyś mieli głos. Nie starsi na wymarciu, z przestarzałym doktoratem Prawa.

    8 1 Cytuj
  • 4 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Porównując 8 letnią kadencję Tuska w Unii, Stanowiska Premiera w Polsce, Kierowanie platformą Obywatelską, komu bliżej do styropianu?. Szeregowemu posłowi? czy Tuskowi?. daj Pan spokój, młodzi kiedyś przyjdą utalentowni zdolni, wykształceni w różnych naukach. Właśnie tacy ludzie będą kiedyś mieli głos. Nie starsi na wymarciu, z przestarzałym doktoratem Prawa.

    Nie masz chyba na myli Bosaka z ferajną?
    A jeszcze coś nam napisz kto i o czym będzie uczył tych "twoich" "młodych, zdolnych i utalentowanych". Bo może się okazać że to dalej "stara szkoła" (z przestarzałymi doktoratami).
    Kiedy brak podstawowej "wiedzy o społeczeństwie", zawsze warto mieć nadzieję, i czerwony sztandar w zanadrzu. "A nóż się jeszcze przyda".

    3 11 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Styropian, nie ma z tym nic wspólnego. Oni sami się nauczą, bo już umieją. Nie trzeba ich porównywać z niczym, ani z nikim. Jakie to jest porównanie, i co masz na myśli. Kaczyński nawet politologii nie studiował, a jest starym wygą w tej kwestii od czasów utworzenia "Porozumienia Centrum", i tak się facet dorobił swojego nędznego elektoratu. Potem przygarnął paru Judaszy, jak Macierewicza, który sprzedał Lecha Wałęsę historyjką o Sb, bo sam nie mógł do niego dorosnąć. Zrobił to z zazdrości, i teraz czepie kasę razem z Pisem za głupotę is spiski. Bo w końcu Pis, wychodzi na to, że są spiskowicze. Nie umieli nigdy dojść do władzy uczciwie, więc wymyślali spiski, które na trwałe zostawały w głowach swojego elektoratu. Spiski+nie raz dobre programy, dają zwycięstwo, przewagę, nad innymi kwestiami. To jest tak jak porównanie nawet tego Trzaskowskiego do Dudy. Jeden mówi płynnie w czterech językach, ma lepsze wykształcenie, drugi "duka" po Angielsku. Na zdrowy rozum, zdrowy Polak wybierze tego sprawniejszego do reprezentowania Polski, a nie tego dukającego, ale widać jest inaczej, i to jest najbardziej śmieszne. Już mówiłem, nawet Komorowski był lepszy, bo nie traktował Konstytucjii jak papierka po cukierku, tak jak Duda. Prezydent przysięga na Konstytucję, a Wy tego dalej nie rozumiecie... Szkoda słów. Wychodzę, z tej zbędnej dyskusji.

    9 2 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Najbardziej mi żal było właśnie Bronisława Komorowskiego, kiedy to był zwykłym wąsatym Marszałkiem Sejmu. Z obowiązku wynikającego z Konstytucji, przejął Urząd Prezydenta w roku 2010, po Katastrofie TU-154. Zrobił to uczciwie, "nie spańkał się". Po prostu wypełnił obowiązek Konstytucyjny, jaki na nim ciążył, po czym według mnie całkiem dobrze się reprezentował. Wylewała się na niego boczna ściana zazdrośnika Kaczyńskiego, który już obgryzał paznokcie, z nie mocy śmierci swojego brata. Pis, nie potrafi nawet poradzić sobie z epidemią, ludzie będą ginąć jak muchy. Co ten Pis zrobił, zrujnował ministerstwo zdrowia i tyle. W czasach kiedy Po było u władzy w Polsce i na Ukrainie były zoorganizowane nawet Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej, które potrm oglądaliście z uśmiechem na twarzy w telewizji, ale były organizowane przez kogoś, a nie przez coś. Platforma nie buduję na co 6 rundzie pomników swoich wodzów, ponieważ nie są idiotami. Woleli kiedyś zainwestować w sport rekreeację, Orliki. Teraz macie problen o jakiegoś Nowaka, i korupcją bo nie widzicie dwóch wierz Kaczyńskiego. To już zwolennikom Pis nie przeszkadza. Mało ważne, sztuka to jest taka, żebh wybierać mniejsze zło. Mniejsze zło to znaczy takie, które mnien kłamie. To już tam Pan jakiś tam przytoczył w rozmowach. Nie będę tu się doktoryzował z jakimś Panem Wiwaldim, który co niedziele uczestniczy we Mszy świętej, będzie mówił wcielał ludziom ideologię, że Pis jest blisko moralności kościoła, Bogu i wiary, dlatego trzeba w to coś wierzyć. Otóż nie. Biskupi typu Jędraszewski nie wytrzymują ciśnienia jaki spływa gromem na Kościół Katolicki, a właściwie spłynął, po filmie braci Siekielskich. On prostu broni siebie, broni interesów, broni tego co nie powinno nigdy ujżeć światła dzienniego. Jędraszewski, atakuję społecznoś? LGBT, właśnie dlatego, że jest to warstwa społeczeństwa, lewicowego, a jemu z koleii daleko do takich interesów. Wychował się z Kaczyńskim, i pewnie razem w piaskownicy grzebali znając życie. Gdy na świat wyszło takie zjawisko jak pedofilia w kościele, PiS zoztał nie mało dotknięty, bo tam opiera rzeszę swoich znawców, i nie chlubnie by było jakby część z nich zobaczyła trochę prawdy w cieniu mgły. To są czysto socjotechniczne sprawy. Nie nie chodzi o uczestniczenie w Mszach Świętych, bo dużo ludzi chodzi do kościoła, a mają różne poglądy, a nie o zakłamywanie rzeczywstości. Nie można też powiedzieć, że LGBT, to czerwona zaraza, bo jak oglądałem jakiegoś księdza, kierownika katedry, mówił, że to jaka jest nagonka na tych ludzi, to coś strasznego, i znowu jeden mądry ksiądz który wie że jest księdzem, nie ma racji nad resztą społeczeństwa, bo jakiś tam "katolik", odnosi się ze słabym argumentem, że jakiś tam gej miał waginę na patyku w masowym proteście, bo trochę emocję go poniesły i nie powinien tak robić. Dlaczego człowieka z sortu Pisowego nie wolno w ogóle dotkąć, ani poruszyć w różnych ciężkich kwestiach, a człowiek, o poglądach lewicowych potrafi na różne ciężkie tematy polemizować i znaleźć argument nie raz do trudnej sprawy, albo podważyć to co nie jest prawdą a mówione ciężkim mocnym głosem przez zwolenników Pis?.

    8 2 Cytuj
  • 4 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Styropian, nie ma z tym nic wspólnego. Oni sami się nauczą, bo już umieją. Nie trzeba ich porównywać z niczym, ani z nikim. Jakie to jest porównanie, i co masz na myśli.

    zdjecie
    No, nic a nic.
    Nie będę odpowiadałelaboratem którego nikt nie przeczyta ale za to wkleje linki:
    Taki
    I taki
    I jeszte taki Bo widzętacy jak Ty już zdążyli zapomnieć.

    2 5 Cytuj
  • 4 sie 2020

    A Janka Kulczyka jeszcze pamiętasz? Bo Tusek Razem z Olkiem 0.7 z pewnością.

    2 6 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Hehe. Dobre te wyciagi z gazet wysylasz mi Pan kawałek wycinkow gazetowych typu Angora których celem jest dopuszczanie i wierzenie w cos na co nie ma dowodow. Skąd mamy wiedziec czemu petelicki popełnił samobojstwo? A czemu Lepper popełnił samobojstwo? i czemu to wszystko wina Tuska?. Brak dowodow ale szczucie gazetowe jest i dziala. Glupota.

    5 1 Cytuj
  • 4 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Hehe. Dobre te wyciagi z gazet wysylasz mi Pan kawałek wycinkow gazetowych typu Angora których celem jest dopuszczanie i wierzenie w cos na co nie ma dowodow. Skąd mamy wiedziec czemu petelicki popełnił samobojstwo? A czemu Lepper popełnił samobojstwo? i czemu to wszystko wina Tuska?. Brak dowodow ale szczucie gazetowe jest i dziala. Glupota.

    CASA się "sama spadła" a Janek dostał "zapaści" w trakcie operacji "plastycznej". Aha, to ja już nie mam więcej pytań.
    Ty, poszukaj no jeszcze po internecie ile Olek dostawał za "etat" w Burismie w zamian za te "statki CIA" w naszym porcie od tych "współpracodawców Petelickiego i Czępińskiego.
    Bo w londynie kamienice drogie, ale wiadomo - location, locatoin.

    2 4 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Glupoty naprawde, glupoty, ale lubiałem poczytac takie eksperymentalne brukowce bez pokrycia dowodowego ponieważ po przeczytaniu ich czulem się zawsze i czuje jak w jakies powiesci science-fiction. Mozna się też samemu pobawic przy okazji pobawic w detektywa i dorobic sobie wlasna teorie czemu petelicki popełnił samobojstwo, cwiczy to dochodzeniowe zmysly, hehe. Mi sie wydaje że Walesa z Tuskiem wynajeli Gestapo i w nocy najechale na petelickiego i go zabili, nie zostawiajac przy tym zadnych sladow, hehe.

    4 1 Cytuj
  • 4 sie 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Czępińskiego.

    Errata:
    Czempińskiego, "of course".

    2 7 Cytuj
  • 4 sie 2020

    https://youtu.be/GdI5OaNU69s . Jak, już Pan nie ma co robić, a kręci Pana PiS. Oglądnij Pan ten wywiad. Profesor Wolniewicz, już nie żyje, a babką z Video, zarabia spore pieniądze w Tvp za głupotę. Ja wierzę w piewszej kolejności naukowcom, potem karierowiczom. Pisowcy mają na odwrót.

    5 1 Cytuj
  • 4 sie 2020

    https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prof-boguslaw-wolniewicz-o-jaroslawie-kacyznskim-to-polityczny-oszust/5n1eflx Ten facet był zwiazany z Radiem Maryja, ale na starosc, coś mu się horyzonty pozmienialy, i zaczal glosno wyrazac co myśli.

    5 Cytuj
  • 5 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Glupoty naprawde, glupoty, ale lubiałem poczytac takie eksperymentalne brukowce bez pokrycia dowodowego ponieważ po przeczytaniu ich czulem się zawsze i czuje jak w jakies powiesci science-fiction. Mozna się też samemu pobawic przy okazji pobawic w detektywa i dorobic sobie wlasna teorie czemu petelicki popełnił samobojstwo, cwiczy to dochodzeniowe zmysly, hehe. Mi sie wydaje że Walesa z Tuskiem wynajeli Gestapo i w nocy najechale na petelickiego i go zabili, nie zostawiajac przy tym zadnych sladow, hehe.

    Ukraiska Burisma to "żaden ślad"?
    Człowieku, toż to sięga pierwszego Afganistanu i Twojego kolejnego "ulubieńca" Sikorskiego. Ale oczywiście skąd Ty możesz to wiedzieć, przecież Petelicki sam się zastrzelił...

    2 6 Cytuj
  • 5 sie 2020

    *Ukraińska.

    5 Cytuj
  • 5 sie 2020

    Po 1 Wiwaldi, nie życzę, sobie w kierunku mojej osoby kierowania jakiś słów o smyczy. To są Pańskie "burackie" słowa. Jeśli kierować jakieś słowa na forum, notabene obcego dla siebie człowieka, to może wypadało by nie co z kulturą?. Nie wiem, o jakiego Olka Ci chodzi, nie znam sprawy. Pisz o konkretach to się odniese. Myśleniczanin, od kogo mają się uczyć młodsi politycy wchodzący w świat polityki, no zawsze od tych, kto był dla nich wzorem do naśladowania, i tu nie ma reguł. Przeważnie z jakiego obozu politycznego się wywodzą stamtąd czerpią wiedzę. Jednak do PiSu, i tak łatwiej trafić posłom łatwiej niż do koalicji, bo tam się robią czystki, jak nie są u władzy. Jak są przy korycie, to wszystko zajęte, jak w opozycji, to nikt nie chcę tam być, to normalne. Dlatego też, większość polityków, z braku laku siedzi w takim PiSie, i mówi nawet rzeczy, których by nie chciał mówić, ważne że pieniądze są, mandat poselski i ciepły stołek, to przecież normalne. Jest wielu młodych zdolnych którym bliżej do Koalicji niż do PiSu, na przykład taki mądry Szymon Hołownia, z którego wyśmiewaliście że płaczę przy konstytucji. Jego elektorat w drugiej turze głosowania przeszedł na Trzaskowskiego, a dlaczego?. Wypowiedział się prosto, jest na razie mały w tych sprawach ale i tak poglądy Koalicji były mu bliższe, niż ludzi z Pisu. Co z tego że prowadził Mam talent, ale jest po studiach tam bodajże jakiś teologicznych, a żona pilotuję samoloty wielozadaniowe. Pokazał, że w pewien sposób nie będzie pobierał nauki od prawej strony, tylko od lewej, ciekawe dlaczego. Bosaka ciężko w to wszystko mieszać dlatego, że Konfederacja, to niespełniona filozofia rządzenia Janusza Korwina Mikke, który w polityce nie mógł nigdy zaistnieć, utworzyli sobie takich ruch, nikt im nie zabroni, i tyle. Ważne że stawiają czynny opór i upośledzają trochę górujące partie polityczne w Polsce.

    6 1 Cytuj
  • Janek Sal 5 sie 2020

    pewnie opaleni od urodzenia - o to chodziło L.......

    co do gwałtu to brzmi nieco strasznie - ale czy l.... to kobieta?jeśli to lubi

    5 1 Cytuj
  • 5 sie 2020

    Cytując klasyka:
    "You know nothing, jon snow"
    Szkoda mojego czasu na duskusję z kimś kto uważa Hołownię za polityka. Bo resztę szkoda nawet komentować.
    Jak mamy mieć takie właśnie nowe pokolenie "wykształciuchów" to biedna ta nowa Polska.
    Zacytowałbym kolejnego klasyka ale nie chcę przedlużać.

    2 5 Cytuj

Odpowiedz