Forum » Myślenice

Gdzie kupić walizkę?

  • 23 maj 2011

    Hej
    Gdzie w Myślenicach są jakies sklepy z walizkami?
    Albo ewentualnie czy w Krakowie w Zakopiance lub Solvayu są jakieś sklepy/stoiska z walizkami? Dzięki

    2 Cytuj
  • 23 maj 2011

    nawet na hali w supermarketach typu tesco, carfur itp znajdziesz walizki tanie na kółkach

    2 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Takiej najtańszej z hali nie chcę, miałam już takie i są to najczęsciej jednorazówki (urwane kółka , rączki). Chciałabym cos bardziej wytrzymałego

    2 1 Cytuj
  • 23 maj 2011

    [quote=shy] Takiej najtańszej z hali nie chcę, miałam już takie i są to najczęsciej jednorazówki (urwane kółka , rączki). Chciałabym cos bardziej wytrzymałego [/quote]

    Heh, kup sobie drogą a jak polecisz samolotem to i tak Ci ja rozp....... w strzępy.Widziałeś kiedyś co robią z bagażami na lotniskach???

    6 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Szkoda, że nie założysz wątków gdzie kupić buty, gdzie kupić chleb itd..

    Rusz swoje 4 litery zza tego kumputra to się dowiesz gdzie takie rzeczy się kupuje.

    A może zamów sobie przez internet skoro rąk nie możesz oderwać od klawiatury !

    5 5 Cytuj
  • 23 maj 2011

    doradca tez ma rację, pytanie trochę głupie:)Myślenice małe meisteczko wiec wystraczy sie ruszyć z domu:)

    3 5 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Gdzie kupić walizkę ? ..... W sklepie z walizkami :-D

    5 4 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Eh, społeczeństwo "przytwierdzone" do komputera jest coraz mniej rozgarnięte :-(

    2 6 Cytuj
  • 23 maj 2011

    musisz mieć dużo kasy- ja przelewam kasę przez internet -przynajmniej mi ręki nie urwią

    1 2 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Dzięki za wszystkie "rady"
    Niestety tak się składa, że pracuję codziennie od 8 do 18 z krótką przerwą w środku, wiec nie bardzo mam czas na łażenie po sklepach i szukanie.
    Czasem jest tak że jakiś sklep znajduje się gdzieś na peryferiach miasta lub w jakiejś niepozornej małej uliczce, gdzie pewnie sama od siebie bym nie trafiła.
    Tak, wiem jak traktują walizki na lotniskach, dlatego zależy mi na w miarę trwałej walizce, z wzmocnionymi kółkami, na hali takiej za nie kupię. Wiem bo już takie miałam.
    Gdyby ktoś mógłby coś podpowiedziec to bardzo bym prosiła. Wszelkim nudzącym się wylewaczom żółci na klawiaturę bardzo dziękuję.

    11 2 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Jeśli tak długo i praktycznie bez przerwy pracujesz to nie znajdziesz nawet czasu aby tą walizkę spakować a co dopiero z nią wy... lecieć.

    5 10 Cytuj
  • 23 maj 2011

    O to już się nie martw. Umiem sobie organizować czas, bardziej konstruktywnie niż poperdółki na forach

    7 4 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Ja kupilam walizke za grosze w carfurze na hali jakies 2lata temu.
    Tak samo myslalam ze to jednorazowka ze zamek strzeli albo kulka odpadna ale o dziwo walizka przetrwala lot w 2 strony:P

    5 1 Cytuj
  • 24 maj 2011

    Ja kupiłam na allegro i są trwałe. Są różne droższe , tańsze , kupiłam taką z wypośrodkowanej ceny i jestem zadowolona. Kiedyś kupiłam na zakopiance w carrefour na hali i po powrocie autokarem była w opłakanym stanie więc tam zakupów nie polecam mimo że była tania.

    2 Cytuj
  • 26 maj 2011

    W bloku nr. 1 na os 1000-lecia jest sklep z walizkami. Sklep to może za dużo powiedziane ale napewno dziś widzialem w tym sklepie walizki.

    2 3 Cytuj
  • 6 paź 2014

    Naprawdę ciekawe i dizajnerskie wręcz produkty mają na stronce www.tonsac.pl. Ta krajowa marka gwarantuje korzystne ceny, modny design a do tego jeszcze jakość wykonania.

    1 2 Cytuj
  • 11 paź 2014

    Lepiej torbe na kolkach kupic, mniej wazy. Byle nie na targu.

    2 1 Cytuj
  • 12 paź 2014

    Wg mnie najważniejszy jest materiał, rączki, kółka i zamki. To powinno być wytrzymałe. Z mojego doświadczenia nie warto brać walizki z usztywniaczem - moja niewytrzymała nawet jednej wyprawy lotniczej, bo rozwalili ją podczas międzylądowania :/ więc chyba tak jak ktoś tu radzi - może torba na kółkach.

    A jeśli chodzi o same sklepy to na Słonecznej obok Bosmana (sklep z rybami) tam kiedyś były walizki, ale właśnie z tego typu, który opisałem - niemniej sprawdzić można. Drugi sklep to na Osiedlu w bloku 1wszym od strony basenu. Można jeszcze sprawdzić w Sprincie na Niepodległości, ale to bardziej pod kątem torby.

    Temat taki odkopany, ale może się komuś przyda ;)

    4 Cytuj
  • 30 paź 2014

    Przerobiłem temat już dawno temu, dajcie se spokój z tymi walizkami z materiału. Jedną załatwiła żona jak się pakowała na siłę upychała, szwy puściły a później to już zaczęło się pruć jak babciny sweter. Z drugą walizką był taki szajs, że jak zaczepiłem o kant drzwi wejściowych od domu to dopiero na odprawie na lotnisku się zorientowałem, że prócz bagażu destrukcji uległ pojemnik z pastą do zębów który był w kieszonce z boku... Miałem przez to dodatkową kontrolę bo te jełopy co odprawę robiły to myśleli chyba że jo jakieś narkotyki przemycam... Teraz kupiłem taką carbonową bo tanio znalazłem hurtowniawalizek.pl - chłop przez telefon przysięgał na swoją matkę, że niezniszczalna itd .. ale gdy musiałem wyjść na chwilę na miasto to mój pies zdążył zjeść w niej wszystkie kółka....

    11 1 Cytuj
  • 13 lut 2018

    Mozesz kupic walizke marki Globtroter w Carrefour albo Leclerc. Maja tez strone internetowa a tak moze byc najprosciej :) Pozdro

    Cytuj
  • Basia 13 lut 2018

    Kik Galeria

    Cytuj
  • 21 lut 2018

    Ja kupowałam swoją walizkę w Puccini (jest w galerii krakowskiej). Walizka świetnie mi się sprawdza nie tylko do samolotu. W wakacje kupowałam jeszcze jedną, większą, bo WizzAir zmieniło wymiary walizek. Nie kosztują grosze, ale mają czasem promocje i też można za dobrą cenę kupić porządną walizkę. Ta mniejsza służy mi do teraz, używa jej mój facet na wyjazdy. Ja teraz mam większą.

    1 Cytuj
  • 15 paź 2018

    Możesz zamówić online, masz tam większy wybór. Ja mam torbę firmy dakine ze sklepu easy-surfshop.pl. Pojemna, poręczna i kółka z porządnego tworzywa

    2 Cytuj
  • 16 paź 2018
    lopezhot napisał/a:

    Przerobiłem temat już dawno temu, dajcie se spokój z tymi walizkami z materiału. Jedną załatwiła żona jak się pakowała na siłę upychała, szwy puściły a później to już zaczęło się pruć jak babciny sweter. Z drugą walizką był taki szajs, że jak zaczepiłem o kant drzwi wejściowych od domu to dopiero na odprawie na lotnisku się zorientowałem, że prócz bagażu destrukcji uległ pojemnik z pastą do zębów który był w kieszonce z boku... Miałem przez to dodatkową kontrolę bo te jełopy co odprawę robiły to myśleli chyba że jo jakieś narkotyki przemycam... Teraz kupiłem taką carbonową bo tanio znalazłem hurtowniawalizek.pl - chłop przez telefon przysięgał na swoją matkę, że niezniszczalna itd .. ale gdy musiałem wyjść na chwilę na miasto to mój pies zdążył zjeść w niej wszystkie kółka....

    zmień psa

    1 1 Cytuj

Odpowiedz