Forum » Myślenice

Notoryczne braki wody w mieszkaniu na wyższych piętrach

  • 25 maj 2011

    Powoli trafia mnie szlag bo do wielu już lat na 4 piętrze gdzie mam zaszczyt mieszkać następuje notoryczny zanik wody. Zwłaszcza kiedy człowiek potrzebuje się umyć itp.  Jest rok 2011. Te nieoczekiwane braiwody powoduje zepsucie sprzętu agd jak pralka czy zmywarka. Nie wiem kto jest jest odpowiedzialny za takie nieudolne zarządzanie i dostarczanie wody w Myślenicach.

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    Nie tylko w Myslenicach,na wsiach też to się zdarza,mogliby choć wcześniej poinformować,że wody nie będzie,ale po co.Chore jak w średniowieczu.

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    p.s dziś ponoć jest akurat jakaś większa awaria ale to nie zmienia faktu, że w XXI wieku nadal występują bardzo częste problemy z wodą na 4 piętrach w blokach w centrum. (nie wiem jak się ma sprawa na osiedlu) Albo ni stad ni zowąd woda całkiem zanika albo ciśnienie jest tak małe, że nie da się załączyć piecyka gazowego o pralce nie wspomniawszy. Jednocześnie trzeba pamiętać jak drogą mamy w Myślenicach wodę. Teoretycznie Powinna zatem być nieskazitelnie czysta i zawsze pod ręką. A tymczasem cena wody nie ma się nijak do jej jakości a tym bardziej do jej dostępności.

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    na osiedlu też brakuje dzis wody od południa - czy ktoś wie co sie dzieje?

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    nie tylko na osiedlu na Kazimierz tez nie ma

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    chyba trzeba uruchomić na powrót miejskie studnie i jak za dawnych bardzo czasów latać z wiaderkiem po wodę. Tyle, że z 4 piętra jest to trochę uciążliwe

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    nie wiecie kiedy woda popłynie w naszych kranach na wodociągi nie ma szans sie dodzwonić

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    Mam propozycje: Burmistrz na taczki i wio z urzędu z nim na pole!!!
    Woda, dworzec, busy, zarabie - można by tak było wyliczać jeszcze parę innych problemów które przez niego mamy...
    Czas rewolucji się zbliża bo ludzie maja już tego dość!!!
    Demokracja się nie sprawdza to trzeba w inny sposób rozgonić ta sitwę!!!

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    Kiedy woda się pojawi nie wie nikt. Ale ta gnojówka co zazwyczaj w kranach na osiedlu już jest

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    proponuje się leczyć, choroba zwana "wszyscy źli, ja jeden dobry"

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    [quote=gość: R E W O L U C J A] Mam propozycje: Burmistrz na taczki i wio z urzędu z nim na pole!!!Woda, dworzec, busy, zarabie - można by tak było wyliczać jeszcze parę innych problemów które przez niego mamy...Czas rewolucji się zbliża bo ludzie maja już tego dość!!!Demokracja się nie sprawdza to trzeba w inny sposób rozgonić ta sitwę!!! [/quote]

    Nie zapomnij o wysypisku oraz sprawie w prokuraturze dotyczącej obrotu działkami !

    PS Dziękujemy wodociągą oraz burmistrzowi za najdroższą i najbardziej brudną wodę w małopolsce po 10, 60 zł.

    Cytuj
  • 26 maj 2011

    Nie wszyscy są źli - tylko jeden taki w garniturku co to nie ma tygodnia by w GM co najmierniej trzy razy się pojawił - normalnie żenada - na taczki z nim!!!

    Cytuj
  • 26 maj 2011

    [quote=walker] następuje notoryczny zanik wody [/quote]
    Ale internet masz non-stop więc nie narzekaj ;)

    Cytuj

Odpowiedz