Forum » Myślenice

Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

  • 6 kwi 2010

    Szukam w myślenicach dobrego okulisty dla dziecka, chłopczyk ma 2 lata. Czy ktoś czasem korzystał i ma jakieś opinie. Pozdrawiam

    6 Cytuj
  • 6 kwi 2010

    Osobiście polecam Panią Jamroży w przychodni w Dobczycach. Nie trzeba płacić bo na kasę chorych przyjmuje i jest bardzo dobra do dzieci. I ma fajną pielęgniarkę też ma super podejście do dzieci.

    8 4 Cytuj
  • 6 kwi 2010

    Stanowczo odradzam Dr Jachową- jest nie miła- wręcz chamska, nie ma kompletnie podejścia do dzieci!!!!

    32 2 Cytuj
  • 6 kwi 2010

    A ja właśnie chcę polecić dr Jach. Absolutnie nie mam jej nic do zarzucenia. Może czasami jest zbyt bezpośrednia, taki ma sposób bycia, ale absolutnie nie nazwałabym tego chamstwem.

    7 18 Cytuj
  • 8 kwi 2010

    Bardzo dobry okulista jest zaraz za carrefourem w strone zarabia, chyba dr Wojcik? bylem 2 razy z dzieckiem (2 letnim) i ma bardzo profesjonalne podejscie. Bardzo duza wiedze oraz dobrze wyposazony gabinet. Minusem moze byc to ze przyjmuje prywatnie :) i trzeba placic

    6 9 Cytuj
  • 8 kwi 2010

    Doktor Wójcik przyjmuje również na NFZ (czyli za darmo) w tej samej przychodni obok szpitala co dr. Jach.

    8 3 Cytuj
  • 10 kwi 2010

    Właśnie dużo dobrego słyszałam o dr Wójciku i właśnie do niego sięwybierzemy. Ale zastanowiło mnie że przyjmuje też na NFZ i tu pytanie czy ktoś wie jakie długie są terminy na Kase Chorych??

    13 4 Cytuj
  • 5 cze 2011

    Szukam bardzo dobrego okulisty w Myślenicach, którego polecacie?

    2 4 Cytuj
  • 5 cze 2011

    Nie znajdziesz takiego w Myślenicach.

    Z całym szacunkiem dla nich, ale z dzieckiem byłem u 3-ch z nich aby zrobić badania wzroku. Każdy podował zupełnie inne wartości dotyczące wzroku (różnica 6 diopti).

    Wreszcie trafilem do Krakowa do kliniki na ulicę Bocianią (droga na Kielce i Warszawę)

    15 6 Cytuj
  • 5 cze 2011

    Ja chodzę do dr. Bałowej na ul. Batorego- polecem

    4 5 Cytuj
  • 5 cze 2011

    Ja bym też preferowała Kraków :)

    5 5 Cytuj
  • 5 cze 2011

    dla dzieci polecam dr. Ortyl LUXMED Kraków ul. Wadowicka

    5 4 Cytuj
  • 5 cze 2011

    [quote=gość: mama] dla dzieci polecam dr. Ortyl LUXMED Kraków ul. Wadowicka [/quote]

    LUXMED nie jest na Brożka ? Obok zajezdni ?

    2 3 Cytuj
  • 6 cze 2011

    [quote=gość: PioterS] gość: mama napisał/a: dla dzieci polecam dr. Ortyl LUXMED Kraków ul. Wadowicka

    LUXMED nie jest na Brożka ? Obok zajezdni ? [/quote]

    KRAKÓW UL. WADOWICKA 6 - sprawdź w googlach - tam przyjmuje okulista i nie tylko

    1 3 Cytuj
  • 6 cze 2011

    a ja polecam dr.Wójcika, prywatnie ma bardzo dobry sprzęt diagnostyczny, jest świetnym specjalistą, można się umówić na dowolną godzinę ..nie znam lepszego okulisty.

    19 25 Cytuj
  • 18 lut 2012

    czy jest jakiś okulita w niedzielę? chodzi o 3 letnie dziecko

    4 Cytuj
  • 18 lut 2012

    @aaabbb: może na dyżurze w jakimś krakowskim szpitalu? Albo prywatnie może zadzwonić czy doktor nie przyjmie?

    1 1 Cytuj
  • 19 lut 2012

    dr Jach jest miła jak wizyta jest odpłatna potem przy kontrolnych wizytach robi się jak ktoś tu napisał bardzo ''bezpośrednia''
    Choć wyleczyła moje dziecko w przyszłości nie zamierzam u niej się leczyć Jeśli mam płacić za wizytę (ze skierowaniem) i być traktowana jak intruz to wolę iść prywatnie

    17 1 Cytuj
  • 19 lut 2012

    Tragedia z okulistami dziecięcymi w Myślenicach!!!! Żaden nie potrafił zdiagnozować gradówki u mojego 8-miesięcznego dziecka. U Jachowej 2 razy *** . Czekałem na korytarzu z małą 3 godziny a w środku 5 min. Nie wiedziała co to jest, w końcu powiedziała, że to nowotwór. Powiedziałem jej co o niej myślę na koniec. Okulistka w Domu Rzemiosła- też nie wiedziała co jest grane, powiedziała, że wszystko ok. W Witkowicach 2 razy- profesor też nic nie zauważył.
    Dopiero jedna z okulistek przyjmująca prywatnie w Krakowie zdiagnozowała ten problem i wysłała nas do Katowic. Polecam dla małych dzieci Szpital Specjalistyczny w Katowicach.

    13 5 Cytuj
  • 20 lut 2012

    możesz napisac jak zaczeła objawiac się ta choroba? moja córka też ma problem z oczkiem i nikt nie wie co to jest

    2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: Dramat] Tragedia z okulistami dziecięcymi w Myślenicach!!!! Żaden nie potrafił zdiagnozować gradówki u mojego 8-miesięcznego dziecka. U Jachowej 2 razy *** . Czekałem na korytarzu z małą 3 godziny a w środku 5 min. Nie wiedziała co to jest, w końcu powiedziała, że to nowotwór. Powiedziałem jej co o niej myślę na koniec. Okulistka w Domu Rzemiosła- też nie wiedziała co jest grane, powiedziała, że wszystko ok. W Witkowicach 2 razy- profesor też nic nie zauważył.
    Dopiero jedna z okulistek przyjmująca prywatnie w Krakowie zdiagnozowała ten problem i wysłała nas do Katowic. Polecam dla małych dzieci Szpital Specjalistyczny w Katowicach. [/quote]

    Nie ma lepszego okulisty niz Dr Kaczmarek w Krakowie, ul. Bociana. Wpisz sobie w google i znajdziesz. Bardzo dobra pod wzgledem leczenia , podejscia do dziecka itd. Mozesz tą sprawe sprawdzic u kilku okulistow a nie kierowac sie tylko opinia jednego. Goraco polecam tą doktor i zycze drowia dla maluszka.

    3 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: aaabbb] możesz napisac jak zaczeła objawiac się ta choroba? moja córka też ma problem z oczkiem i nikt nie wie co to jest [/quote]

    Oko kilka razy dziennie było zaczerwienione. Gdy zdiagnozowano chorobę było już za pózno, bo gradówka pojawiła się już na górnej powiece.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    a jeśli by ktoś potrzebował kontakt do lekarki od zeza to proszę pisać na malabik@op.pl mam świetną konkretną wymagającą lekarkę.

    3 Cytuj
  • 22 lut 2012

    ja potrzebuje lekarke od leczenia zeza u dzieci.już chodze z corka rok do lekarki prywatnie ale zamiast byc lepiej jest gorzej, coraz mocniejsze okularki jej daje i straszy operacją.chce skonsultowac leczenie.prosze o namiary na dobrego lek oz zeza

    Cytuj
  • 22 lut 2012

    lekarze to tylko straszyć umieją?

    1 Cytuj

Odpowiedz