Forum » Myślenice

Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

  • 24 mar 2013

    ile kosztuje dobieranie mocy soczewek nad carrefourem??? szukam w necie ale nie moge nic na ten temat znaleźć

    Cytuj
  • 17 sie 2013

    Orientuje się może ktoś czy w Myślenicach jest jakiś okulista od dzieci, niemowląt ???

    1 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Dr Jach, przyjmuje przy szpitalu obok sklepu medycznego. Wczesniej trzeba sie umówić telefonicznie.

    2 4 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Ja osobiście polecam Panią dr Beatę Kaczmarek z Krakowa. Trafiłam do niej z moja wówczas trzymiesięczną córeczką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Długo szukałam okulisty dla niemowląt i tak czytając jakieś forum trafiłam na Jej nazwisko i nie żałuję. Pani Doktor wytłumaczyła nam wszystko bardzo dokładnie i dodała wiary ze wszystko będzie dobrze. Wpisując w google Jej nazwisko możesz poczytać również wiele innych pozytywnych opinii.

    2 4 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Zależy o co chodzi... ja byłam z 3 miesięczna córką u dr Wójcika w sprawie ropienia oczka, ale i tak u nas skończyło się udrażnianiem dróg łzowych ale to już w Krakowie. Polecam dr, bardzo sympatyczny i pomocny. Przyjmuje prywatnie koło carrefoura w Myślenicach.

    1 7 Cytuj
  • 18 sie 2013

    Polecam dr Ratajczak, przyjmuje w Krakowie na ul. Krynicznej. Bardzo konkretna i kompetentna osoba. Można też spróbować się wcisnąć do dr Tętnowskiej jeżeli dzieje się coś pilnego, osobiście byłam na umówionej wizycie ale było dwoje dzieci bez rejestracji i zgodziła się je przyjąć. Dr Tetnowska przyjmuje w Krakowie na NFZ na osiedlu na Wzgórzach w Szpitalu okulistycznym oraz prywatnie ale nie wiem gdzie.

    3 1 Cytuj
  • 18 sie 2013
    ag2012 napisał/a:

    Ja osobiście polecam Panią dr Beatę Kaczmarek z Krakowa. Trafiłam do niej z moja wówczas trzymiesięczną córeczką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Długo szukałam okulisty dla niemowląt i tak czytając jakieś forum trafiłam na Jej nazwisko i nie żałuję. Pani Doktor wytłumaczyła nam wszystko bardzo dokładnie i dodała wiary ze wszystko będzie dobrze. Wpisując w google Jej nazwisko możesz poczytać również wiele innych pozytywnych opinii.

    A ile kosztuje wizyta, czy przyjmuje może na NFZ, czy długo trzeba czekac na termin?

    1 Cytuj
  • 19 sie 2013

    Dr Jach nie polecam.... Niby wizyta na NFZ w tym budynku obok szpitala a jak sie okazało na wizycie prywatna 80 zł... Nie ma podejścia do dziecka jak i do rodziców... Przeniosłam sie do dr Wójcika i jakość wizyty nie porównywalna a miejsce wizyt na NFZ to drzwi obok dr Jach...

    5 5 Cytuj
  • 19 sie 2013

    U dr Kaczmarek wizyta 150 zł, czas oczekiwania gdzieś miesiąc. Również polecam :)

    1 Cytuj
  • 22 sie 2013

    My również byliśmy u dr. beaty Kaczmarek z naszą córeczką, to chyba najlepszy okulista dziecięcy w rejonie jak i w samym krakowie. Plusem jest to że jeżeli potrzebna jest operacja, Pani dr. pracuje w szpitalu i wykonuje zabieg na NFZ. Bardzo gorąco polecam. Normalnie przyjmuje tylko prywatnie i tzreba płacić, czeka się ok. 3 tygodni.

    1 Cytuj
  • 3 gru 2014

    Proszę o informację gdzie przyjmuje w Myślenicach okulista na NFZ?

    1 Cytuj
  • 28 gru 2014

    Jaka jest cena wizyty u dr.Wójcika ???

    2 4 Cytuj
  • 26 sty 2017

    Bardzo szybko zdiagnozowano mojego tate pod kątem jaskry w Centre de la Vision. Znają się na rzeczy, w szczególności polecam dr. Szendzielorz - ona diagnozowała tate. Bardzo sympatyczna osoba wszystko nam wyczerpująco wyjaśniła.

    4 Cytuj
  • 8 mar 2017

    Cudowne podejście mają lekarze w Centre de la Vision dlatego serdecznie ich polecam. Posługują się profesjonalnym sprzętem toteż badanie będzie gruntowne a diagnoza godna zaufania. Prowadzą diagnostykę zarówno dzieci starszych jak również noworodków i wcześniaków, co na pewno świadczy o ich doświadczeniu.

    3 Cytuj
  • 19 lut 2018

    Ja polecam eurooptyke

    2 Cytuj
  • 31 mar 2018

    Fajnie, że u nas powstała teraz poradnia siatków oka w optegrze
    maja tam naprawde swietnych specjalistow. Juz nie trzeba nigdzie jezdzic, mamy w koncu poradnie u siebie.

    1 5 Cytuj
  • Pablo 19 lis 2018

    Ktoś wie czy dr. Joanna Bała przyjmuje jeszcze prywatnie w swoim domu na Batorego? Telefon dzwoni, dzwoni i nic.... Nie wiem co, o tym myśleć.

    1 Cytuj
  • 20 lis 2018
    Pablo napisał/a:

    Ktoś wie czy dr. Joanna Bała przyjmuje jeszcze prywatnie w swoim domu na Batorego? Telefon dzwoni, dzwoni i nic.... Nie wiem co, o tym myśleć.

    Może jest na jakimś urlopie? Albo zmienila dni/godziny przyjmowania?? Pamiętamiej ciężko się dodzwonić poza godzinami przyjęć.

    1 Cytuj
  • 10 cze 2019

    Te okulary które teraz noszę to udało mi się kupić bardzo korzystnie bo za mniej niż sto złotych – oprawki i szkła...a wcześniejsze które miałam to za same oprawki dawałam 200 zł :P także różnica jest w cenie ogromna a pod względem jakości nie widzę żadnej.

    2 Cytuj
  • 16 lis 2019

    Ponawiam temat dr Bały- czy ktoś wie czy jeszcze przyjmuje? Bo w wyznaczonym czasie jest albo zajęty telefon albo nikt nie odbiera? Może zmienione godziny? A może Pani doktor już nie przyjmuje w Myślenicach? Był ktoś ostatnio?

    1 Cytuj
  • 19 lis 2019

    Byłam w kwietniu.
    Rejestracja telefoniczna wtorek i czwartek od 18-19

    1 Cytuj
  • 19 lis 2019

    Ja próbowałam w tych godzinach wiele razy-bez efektu

    1 Cytuj
  • 27 sie 2020

    Odświeżę post :) ja ze swojej strony polecam dr Agnieszkę Mielnik-Mierzwińską, która mi usuwała guzki z powiek. Przyjmuje w Bona Dea w Krakowie

    3 Cytuj
  • 23 wrz 2020

    Ja także polecam dr Agnieszkę Mielnik-Mierzwińską, najlepsza specjalistka co do okulistyki w Krakowie :) Miałam u niej usuwane kaszaki na powiekach

    2 Cytuj
  • 23 wrz 2020

    Ja też polecam dr Agnieszkę Mielnik-Mierzwińską, Nic mi nie usuwała i nie wiem gdzie przyjmuje, ale co mi tam - polecam

    1 1 Cytuj

Odpowiedz