Forum » Myślenice

Myślenicka patologia

  • mknp@o2.pl 27 lip 2020

    Myślenicka patologia ma się dobrze:
    https://www.wykop.pl/link/5622561/patologia-kontra-straz-miejska/

    Co to za ludzie, co oni mają w głowach? Podziwiam strażników, że tak spokojnie i opanowanie podeszli do sprawy, ale ta patologia to szczyt, jeszcze swoją głupotę opublikowali w sieci (>ლ)

    30 Cytuj
  • 27 lip 2020

    Brak słów. Raził bym ich prądem codziennie, inne metody wychowawcze już do nich nie dotrą

    14 Cytuj
  • 27 lip 2020
    Aleburza napisał/a:

    Brak słów. Raził bym ich prądem codziennie, inne metody wychowawcze już do nich nie dotrą

    Sterylizacja.

    11 1 Cytuj
  • 27 lip 2020

    ale jacy kozacy z tych parkujących, a zdziwieni :-)
    do sądu, po tysiąc nałożyć na początek za używanie słów i byłoby przynajmniej na koszty tego wyjazdu :-)

    22 2 Cytuj
  • 28 lip 2020
    mknp napisał/a:

    Myślenicka patologia

    pod warunkiem, że ta myślenicka patologia jeździ samochodami zaczynającymi się od KSU i KWA bo takie właśnie rejestracje widać na filmie.
    Jak dla mnie, powinno się wezwać policję i zawinąć kolesi.

    26 Cytuj
  • 28 lip 2020

    Trzeci pojazd to KLI więc słowa o "myślenickiej patologii" są na wyrost.

    20 Cytuj
  • 29 lip 2020

    Widać inteligencja wsiórska, kli KSU, kwa...

    7 Cytuj
  • 30 lip 2020

    Nie odnosił bym się to tego nagannie. Komu trzepialstwo Policji,lub Straży Miejskiej, albo Mandaty za błachę wykroczenia, nie przyspożyły ataku wkurzenia, ten pierwszy wstaje z krzesła, a no wlasnie. Nikt nie wstanie, ja bym sobie z nimi podyskutowal w bardziej kulturalny sposob nie po alkoholu. Musieli by udowodnić, podstawe prawna wypisania mandatu a nie belkotac się ze komendant dal im zlecenie upieprzenia jakiś 3 gosci, w zasadzie rozkaz, a jeśli tego nie zrobia to nie będzie nic z ich 13,lub dodatku mundurowego. Mandat wypisac każdy umie pytanie za co i co według swiatla prawa ktory jest czasem caly czas nowelizowany przez rząd uchodzi za wykroczenie a co nie?. Bo jak sie przeczyta dokladnie kodeks karny i ilosc mandatow za które taki Policjant czy Strażnik Miejski moze wypisywac mandat, to zwykly smiertelnik moze się za glowe chwycic?. Ktoś potem powie, że policja jest od pomagania nie od karania, bylo by to fer, jesli ilosc wykroczeń i lapanie gosci na autostradach ktorzy przekrocza o 20,30km/h predkosc była wprost proporcjonalna do ich pomagania ludziom Oczywiście, zawsze Policjant się wygrzebie i powie tak, trzeba była tak nie jechac po co ta predkosc, slisko jest, mogl się Pan zabic?. A ile się zabija a ile nie?, też pojecie wzgledne. Mandatuje się wszystkich jak kasa się nie zgadza, a nie dla bezpieczenstwa. Są miesiace w roku, że kasa nie zgadza i wtedy lapie się nawet goscia, który cale zycie popieprza 50km/h w terenie zabudowanym a raz się zagabil i pojechał o 20km/h za szybko. Policja wtedy nie pyta o Jego stan portfela, bo przeciez mogl się zabic. To samo jest z tymi smieciami na zarabiu co taki gosciol ma powiedziec, że nie opieprzy 2 gosci?, że smieca?. Jak nie ma ukladow z naczelnikiem to ochrzan dostanie, i potracenie premii.

    2 20 Cytuj
  • 30 lip 2020
    jon snow napisał/a:

    Musieli by udowodnić, podstawe prawna wypisania mandatu a nie belkotac się ze komendant dal im zlecenie upieprzenia jakiś 3 gosci, w zasadzie rozkaz, a jeśli tego nie zrobia to nie będzie nic z ich 13,lub dodatku mundurowego. Mandat wypisac każdy umie pytanie za co i co według swiatla prawa ktory jest czasem caly czas nowelizowany przez rząd uchodzi za wykroczenie a co nie?

    troche nie zrozumiałem jaki masz przekaz. Tu w linku masz podstawę do tego mandatu
    https://www.google.com/maps/@49.81782,19.9355396,3a,75y,206.48h,97.17t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVKswwQzkgoAwwoyGe1U8eA!2e0!7i13312!8i6656
    prosze napisz jeszcze raz o co Ci chodzi bo nikt nie podnosił tu tematu KLI (Kraina Ludzi Innych) :-)
    Normalne stosunki międzyludzkie wykluczają taką formę jazdy po człowieku a co dopiero po funkcjonariuszu. Jeśli sami się nie będziemy szanować to nikt nas nie uszanuje.
    W normalnym trybie gdyby nie byli funkcjonariuszami gość dostałby w pysk za samo słownictwo, a w innym trybie gdyby tam była Policja to by posypało się kilka dodatkowych paragrafów od alkoholu, po używanie słów wulgarnych potocznie znanymi za obraźliwe :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=inOyb_ADPq8

    Cóż dla mnie szacun dla strażników za opanowanie. Oni chyba mieli jakieś szkolenie z tematu "wyciszenie jak kwiat lotosu na tafli jeziora" XD
    Nooo mi by puściło zaraz na początku :-)

    7 15 Cytuj
  • Anty 30 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    troche KLI (Kraina Ludzi Innych) :-)

    Czy jak dostajesz wezwanie, żeby komuś pomóc z oponami, kto ma rejestrację KLI to odmawiasz i mówisz do niego "Nie pomagam ludziom z Krainy Ludzi Innych", czy zamykasz się i potulnie robisz co potrzeba, byleby ci ktoś zapłacił?

    16 1 Cytuj
  • 30 lip 2020

    jak mnie poznasz to poznasz. Po co dorabiasz wywody do tego? Na pewno nikt nie rozpoczyna ze mną rozmowę od takiego monologu jak do tych strażników, a gdyby się tak zachował to musiałby się liczyć z konsekwencjami :-))) a już na pewno zostałby z awarią sam bo są wartości których kupić się nie da. Z tego jakie masz roszczeniowe założenia wątpię żebyś to zrozumiał. Im mniej oficjalna instytucja tym szybciej można z płaskiego na otrzeźwienie przytulić :-)

    3 13 Cytuj
  • Anty 30 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    jak mnie poznasz to poznasz. Po co dorabiasz wywody do tego? Na pewno nikt nie rozpoczyna ze mną rozmowę od takiego monologu jak do tych strażników, a gdyby się tak zachował to musiałby się liczyć z konsekwencjami :-))) a już na pewno zostałby z awarią sam bo są wartości których kupić się nie da. Z tego jakie masz roszczeniowe założenia wątpię żebyś to zrozumiał. Im mniej oficjalna instytucja tym szybciej można z płaskiego na otrzeźwienie przytulić :-)

    Nie mam roszczeniowych założeń, po prostu odniosłem się do Twoich słów

    Vivaldi napisał/a:

    t
    Normalne stosunki międzyludzkie wykluczają taką formę jazdy po człowieku

    Jednocześnie sam pozwalasz sobie na dość mierny typ żartu. Ja zapytałem wprost i powtórzę:

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Czy jak dostajesz wezwanie, żeby komuś pomóc z oponami, kto ma rejestrację KLI to odmawiasz i mówisz do niego "Nie pomagam ludziom z Krainy Ludzi Innych", czy zamykasz się i potulnie robisz co potrzeba, byleby ci ktoś zapłacił?

    7 Cytuj
  • 11 sie 2020

    Vivaldi, w normalnym trybie, gdybyś ty komuś dał w pysk, musieli by Cię cheba zamknąć na 48, no bo jakie miałbyś mieć wytłumaczenie skoro tak bardzo kuje Cię w oczy postawa tych paru nieopierzonych ludzi?. Zgadza się przecież dostali mandat, może nawet znaku nie widzieli, też się zdarza. Wkońcu są z Limanowej. Mogli zwyczajnie zapomnieć, że tam wydnieje taki znak, jak "Zakaz zatrzymywania się". Alkohol?, jeśli nie pili go w miejscu publicznym to mogą go pić. Tak za obrażanie można dostać mandat. Jeśli tak bronisz funkcjonariuszy, bądz obiektywny i popatrz, ta Pani nie miała maski?, wobec tego dlaczego w ogóle podejmowała interwencję, na sygnałach była?. Powinna się wrócić do bazy założyć maskę, i wówczas wtedy podejmować interwencję, no cheba że są jakieś odgórne przepisy wobec których Strażników Miejskich, nie obowiązują restrykcje jak innych obywateli, ale to tym bardziej powinni się wytłumaczyć z braku maski, po zapytaniu ich przez ludzi.

    8 6 Cytuj
  • 12 sie 2020

    Pajacujcie dalej jeden z drugim ...... XD ...... jeden z drugim co po chwila tutaj dyktuje, gardłuje co kto kiedy i jak powinien, tacy strażnicy moralności a teraz obrońcy "wrzutek od ch#ji". Jeden i drugi kat i sędzia w jednym, moraliści za 5zł. Niestety lewaki mają to do siebie, że są jednopalczaści.
    Coś tobie ma Strażnik Miejski tłumaczyć? Może cie zaproszą jako świadka skoro tyle wiesz o sytuacji to im wytłumaczysz a oni tobie.
    Ale wiesz gdzie mają wasze roszczenia a ja te złote rady? :-)
    Gównoburze robicie tutaj i to jest waszym celem: pisać jak najwięcej, fejkować, wylewać trolowe fekalia, moralizować, nauczać, żądać .......ejjjj ale tutaj? Trole coś chyba wam się pomyliło.

    1 9 Cytuj
  • Anty 12 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Pajacujcie dalej jeden z drugim ...... XD ...... jeden z drugim co po chwila tutaj dyktuje, gardłuje co kto kiedy i jak powinien, tacy strażnicy moralności a teraz obrońcy "wrzutek od ch#ji". Jeden i drugi kat i sędzia w jednym, moraliści za 5zł. Niestety lewaki mają to do siebie, że są jednopalczaści.
    Coś tobie ma Strażnik Miejski tłumaczyć? Może cie zaproszą jako świadka skoro tyle wiesz o sytuacji to im wytłumaczysz a oni tobie.
    Ale wiesz gdzie mają wasze roszczenia a ja te złote rady? :-)
    Gównoburze robicie tutaj i to jest waszym celem: pisać jak najwięcej, fejkować, wylewać trolowe fekalia, moralizować, nauczać, żądać .......ejjjj ale tutaj? Trole coś chyba wam się pomyliło.

    Fejkują i trolują to trole takie jak bagietka czy mohikanin, a najwięcej do pouczania masz zawsze Ty, także tego nie bądź hipokrytą.
    Lewakiem to jesteś Ty i ten cały PiS z socjololo, tylko Konfederacja.

    7 1 Cytuj
  • 12 sie 2020

    już? popuściłeś? tzn popuściło cie po Kurskim czy nadal niby należysz do zbulwersowanej części owieczek? Poczytaj swoje wywody co kto powinien i Kurski i co ja powinienem. Coś jeszcze kaznodziejo za "dwapińdziesiont"? :-) ostatnio już oceniłeś i skazałeś : "na stos, na stos" :-)
    Ale tak ogólnie to mam wrażenie, że pouczasz wszystkich w zasięgu wzroku narzucając im swoją wizję zbulwersowania i zgorszenia XD weź sięcofnij do tego jak byłeś roztrzęsiony Kurskim szukając aferrry ....tutaj :-)
    MASAKRA

    1 8 Cytuj
  • 12 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Vivaldi, w normalnym trybie, gdybyś ty komuś dał w pysk, musieli by Cię cheba zamknąć na 48, no bo jakie miałbyś mieć wytłumaczenie skoro tak bardzo kuje Cię w oczy postawa tych paru nieopierzonych ludzi?. Zgadza się przecież dostali mandat, może nawet znaku nie widzieli, też się zdarza. Wkońcu są z Limanowej. Mogli zwyczajnie zapomnieć, że tam wydnieje taki znak, jak "Zakaz zatrzymywania się". Alkohol?, jeśli nie pili go w miejscu publicznym to mogą go pić. Tak za obrażanie można dostać mandat. Jeśli tak bronisz funkcjonariuszy, bądz obiektywny i popatrz, ta Pani nie miała maski?, wobec tego dlaczego w ogóle podejmowała interwencję, na sygnałach była?. Powinna się wrócić do bazy założyć maskę, i wówczas wtedy podejmować interwencję, no cheba że są jakieś odgórne przepisy wobec których Strażników Miejskich, nie obowiązują restrykcje jak innych obywateli, ale to tym bardziej powinni się wytłumaczyć z braku maski, po zapytaniu ich przez ludzi.

    czy ty masz jakiś dokument na podstawie którego bredzisz?
    https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-obrazil-fotoradar-grzywna-1500-euro,nId,4661627
    ty popatrz, tu się nikt nie bawi w ceregielie przy obrażaniu urzędników. Obstawiam, że jakby tobie tak nawrzucali to albo byś na miękko podziękował albo w zbulwersowaniu prosiłbyś tych samych Strażników Miejskich o interwencje baaaa nie prosiłbyś tylko nalegałbyś i żądał wręcz na interwencji.
    Czytając to co wypisałeś mogłoby być tak: idzie jon i zwraca uwagę : "zatrzymał się Pan na zakazie, którego najpewniej Pan nie raczył zauważyć", tamten odpowiada: "sp***laj bo się w sądzie zobaczymy" na to jon : "a to uprzejmie przepraszam tak tylko chciałem zagaić" :-)))

    1 7 Cytuj
  • Anty 12 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    już? popuściłeś? tzn popuściło cie po Kurskim czy nadal niby należysz do zbulwersowanej części owieczek? Poczytaj swoje wywody co kto powinien i Kurski i co ja powinienem. Coś jeszcze kaznodziejo za "dwapińdziesiont"? :-) ostatnio już oceniłeś i skazałeś : "na stos, na stos" :-)
    Ale tak ogólnie to mam wrażenie, że pouczasz wszystkich w zasięgu wzroku narzucając im swoją wizję zbulwersowania i zgorszenia XD weź sięcofnij do tego jak byłeś roztrzęsiony Kurskim szukając aferrry ....tutaj :-)
    MASAKRA

    Tak Waldku, Masakra z tym Twoim kaznodziejstwem na forum. Forum jest piękniejsze bez Ciebie.

    8 1 Cytuj
  • 12 sie 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Tak Waldku, Masakra z tym Twoim kaznodziejstwem na forum. Forum jest piękniejsze bez Ciebie.

    dlaczego używasz moich zwrotów? za krótko na coś własnego? :-)
    ja do ciebie kaznodziejo a ty do mnie kaznodziejstwo ..... nooo widzę kreatywność max XD takie na pilota

    2 6 Cytuj
  • Anty 13 sie 2020

    Bo mogę.

    7 2 Cytuj
  • 13 sie 2020

    A co może strażnik miejski miał użyć siły wobec tych ludzi? :p. Jesteś niedowartosciowany. Idź pucuj buty służbowe strażnikom za 2.50. Ma prawo, przyjąć mandat, lub go nie przyjąć, miał rację, że kobieta w samochodzie nie miała maski. Sąd by mu w tej kwestii nic nie pomógł, ponieważ nie zmienia to jednak faktu, że stał na zakazie, ale zastanawiam się co tak Tobie ich zachowanie boli?. Idź lepiej do apteki kup sobie meliskę, bo coś mi się wydaję, że jak piszesz, to Ci ciśnienie się podnosi, a to grozi zawałem.

    4 3 Cytuj
  • 13 sie 2020

    i wydaje mi się, że Pan jest z tych, którym wydaje się, że Pana Boga za nogi złapali, a to zgubne wrażenie. Dodatkowo ma Pan mocne charakterystyczne cechy dla "pisuara", czyli takie, że ja mam na pewno rację, nie wspominając już o Pańskich "skrętach w bok", obrażających uczestników forum. Powiem tyle, człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy nie wyjdzie.

    7 3 Cytuj
  • 30 sie 2020

    nie wiem czy jest sens dyskutowac
    fakt,ze CI z nagrania kultura ani inteligencja nie grzesza
    a skoro ktos lamiew przepisy to logiczne,ze ponosi konsekwencje
    nie ma co dywagowac

    3 Cytuj
  • 30 sie 2020

    To jasne jest zygi. Nie znam okoliczności działania strażników w tej sytuacjii. Czy przejeżdżali i akurat ich zauważyli, czy po prostu ktoś na nich zadzwonił. Słuchaj w normalnym dniu tysiące ludzi, stoi na zakazach, i nie jest tak, że zawsze organy ścigania, jak straż miejska, czy policja interweniują. W tej sytuacji, cheba nie mieli nic innego lepszego do roboty, więc wzięli się za tych ludzi. Czy to jest wina strażników?. Nie. Oni tylko wykonali swoją pracę. Ci mężczyźni się tak zbluzgali, bo pewnie byli po 2,3 lepszych piwach, jak to zawsze bywa.

    2 Cytuj
  • 30 sie 2020

    jestem Mysleniczanem od zawsze i takiej patologi w urzedzie jeszcze nie było od kad misiewicze rządzą wraz z tą PRL owską smietanką towazyską skorumpowani urzędnicy jestesmy po 50 ątce i pracy w Myślenicach nie morzemy znajsc, wszystkie normalne etaty są załatwiane przez urzędników .W czasie pandemi prosilismy o zmniejszenie podatków poniewaz nie pracujemy i jesteśmy zrejstrowani w bezrobociu to w odpowiedzi od misiewiczów dostalismy 13 zł kary za spoznienie i grozba komornicza musielismy pożyczyc i zapłacić .takiego burmiszcza my się doczekali WSTYD PANIE BURMISZCZU POWINNISCIE PASA ZACISNĄĆ JAK LUDZIE NIE PRACUJA A NIE ŚCIĄGAC HARACZ

    9 6 Cytuj

Odpowiedz